Створення, розробка та просування сайтів Centum-D Інтернет-магазин на Magento чи на Opencart

Інтернет-магазин на Magento чи на Opencart

Розвиток інтернет-комерції швидко і неухильно зростає, значно випереджаючи реальні магазини за кількістю відвідувань клієнтів і рівнем продажів. Це пояснюється можливістю відвідування інтернет-магазину у будь-який час, робити покупки з дому або в будь-якому іншому зручному місці, набагато більш широким асортиментом товарів, а також можливістю ознайомитися з відгуками інших клієнтів.

Відкриваючи інтернет-магазин, підприємці стикаються з проблемою вибору платформи, яка ідеально підійде для даного проекту та дозволить втілити всі ідеї. CMS, на якій буде збудований онлайн-проект, – це перший і найважливіший вибір. З огляду на те, що сьогодні існує велика кількість варіантів CMS, ознайомимося з двома найпопулярнішими з них: Magento і OpenCart.

Інтернет-магазин на Magento

На сьогоднішній день Мадженто є однією з найпопулярніших CMS – на її базі створено понад сто тисяч онлайн-магазинів, в тому числі компаній зі світовим ім’ям. У цієї платформи відкритий вихідний код, що означає відкриту модифікацію коду сторонніми програмістами, можливість його поширення під загальною ліцензією і комерційне використання ліцензійних продуктів.

Використання платформи Мадженто дає доступ до самої CMS і всім існуючим додатковим опціям і розширенням, яких на сьогоднішній день налічується більше двох тисяч. При цьому кожну функцію можна замінити на власний розсуд на більш відповідну.

Головними функціональними можливостями Мадженто є:

  • різні валюти та захищене з’єднання всіх грошових операцій;
  • знижки, купони, акції, ефективна реклама та інші маркетингові інструменти;
  • всілякі звіти;
  • обмеження доступу і можливість покупця управляти особистим кабінетом;
  • багатомовність;
  • інтеграція з мобільними пристроями і соціальними мережами;
  • постійний кошик, який зберігає товари протягом певного періоду часу;
  • наявність форуму, бази знань, відгуків клієнтів, рейтингів товарів і об’єктивних оглядів;
  • показ пов’язаних товарів;
  • максимально повне відображення кожного товару – фотографії, опис, можливість прокрутити зображення на 360°, відеопоказ, відгуки;
  • більше тисячі тем оформлення.

Серед основних недоліків Мадженто можна відзначити:

  1. низьку швидкість сайтів;
  2. відсутність технічної підтримки;
  3. відсутність можливості управляти великими запасами товарів;
  4. необхідність великого досвіду роботи з платформою і глибоких знань про дану CMS;
  5. неможливість коректної роботи сайту без платних додатків.

Мадженто відрізняється підвищеною вимогливістю до ресурсів сервера, що тягне за собою досить високі грошові витрати на оплату хостингу. З огляду на те, що CMS створювалася за орієнтиром на західних користувачів, до бази були внесені такі способи оплати, як PayPal, Credit Card, Payflow Pro, Authorize.net, а також оплата банківським чеком чи переказом. Для установки WebMoney необхідно буде додаткове платне розширення.

Незважаючи на високі вимоги щодо ресурсів і складність в установці та управлінні, Мадженто робить онлайн-магазин дуже гнучким і надає можливість повністю контролювати його зовнішній вигляд, зміст і функціональність. Наявність потужних маркетингових інструментів, оптимізації пошукових запитів і можливості управління каталогом, які вбудовані в панель управління CMS, дозволяють створювати унікальні проекти, що враховують потреби конкретного бізнесу.

Інтернет-магазин на Magento або на Opencart

Інтернет-магазин на OpenCart

Цей движок знаходиться в трійці платформ-лідерів за частотою використання разом з Magento і WooCommerce. Поширюється ця CMS безкоштовно та підтримує безліч платних і безкоштовних додаткових опцій і розширень, яких налічується понад 8 500. Завдяки цьому, платформу можна налаштувати практично під будь-який запит.

Система OpenCart відрізняється простотою управління, невисокими вимогами до хостингу та високою швидкістю роботи.

Використання цього движка надає наступні можливості:

  • необмежену кількість товарів і категорій;
  • пошукову оптимізація;
  • більше 2200 тем;
  • простий запуск;
  • рейтинг товарів і можливість їх додавання в закладки без реєстрації на сайті;
  • відгуки клієнтів, рейтинги, огляди товарів;
  • зручна і проста адміністративна панель;
  • можливість зміни розміру картинок;
  • відображення супутніх товарів і збереження раніше переглянутих продуктів;
  • можливість обирати спосіб доставки;
  • можливість вказати кілька податкових ставок;
  • вказівка ​​маси товару з упаковкою і без неї та відповідний розрахунок вартості.

Основними недоліками платформи OpenCart є:

  1. труднощі зі створенням власних сторінок, зокрема контактної форми;
  2. базова функціональність;
  3. дубльованих сторінок під різними URL-адресами;
  4. виникнення проблем з оновленнями;
  5. недостатня технічна підтримка.

Незважаючи на недоліки, платформа OpenCart дуже проста в установці, налаштуванні шаблону, додаванні товарів на сайт. Цей движок потребує незначного доопрацювання у разі додавання додаткових розширень і опцій. Проте, дана CMS відмінно підходить для невеликих онлайн-магазинів і дуже зручна у використанні, що підійде новачками інтернет-комерції.

В якості базових систем оплати закладені ресурси, орієнтовані на західного споживача (PayPal, Credit Card, Payflow Pro), а також додаткові розширення для Яндекс-гроші, WebMoney, QIWI і т.д. OpenCart надає багато безкоштовних модулів, при цьому платні можна придбати за досить низькою ціною, що тільки додає платформі привабливості та робить її більш функціональною.

І OpenCart і Magento мають свої переваги і недоліки, тому вибір платформи повинен бути обумовлений особистими потребами, ідеями та вимогами до майбутнього інтернет-проекту з урахуванням особливостей кожної системи.

Підпишіться, щоб дізнаватися про нові статті першими.
Ми не надсилаємо спам.
Кількість голосів: 0

Коментарі

Залишити відповідь