Створення, розробка та просування сайтів Centum-D Особливості SEO просування сайтів на WordPress

Особливості SEO просування сайтів на WordPress

Платформа WordPress є найкращим движок для вебресурсів. Ця CMS «поважається» пошуковими роботами. Якщо ви знаєте про особливості SEO-просування ресурсів на WordPress, ваш проєкт легко займе одну з перших позицій пошукової видачі.

На самому початку WordPress був створений для блогів та інформаційних ресурсів. Проте в наш час на ній розробляються ресурси інших напрямів, у тому числі комерційного. Однією з особливостей CMS є її простота використання — будь-яка людина без навичок програмування, дизайну й оптимізації зможе працювати з нею.

Ця стаття буде розглядати способи досягнення відмінних показників, створюючи комфортний і високоякісний ресурс, який здатний залучати аудиторію. Плюсом є надана творцями можливість встановлювати будь-яке розширення або плагін без необхідності змінювати код. Такий плагін буде сприяти ефективності просування ресурсу в пошукових системах.

SEO-просування вебресурсів на WordPress і його особливості: 8 дієвих порад для підвищення ефективності просування

SEO-просування вебресурсів на WordPress унікальне через те, що маніпуляції, що позначаються на позиції вебсайту, легко можна виконати без сторонньої допомоги. Ми провели аналіз свого практичного досвіду й зібрали низку дієвих порад.

Прислухайтеся до них і виконайте рекомендовані дії для досягнення гарного результату.

Треба звернути увагу! Гарантовано потрапити в ТОП’и пошукових видач можна, якщо вам допомагають досвідчені професіонали. Кожен SEO-спеціаліст вебстудії Centum-D має рівень професіоналізму, що дає змогу максимально оперативно виводити вебсайт на високу позицію в пошукових системах.

Особливості SEO просування

1. Виключіть «шкідливий» код

Обов’язково переконайтеся, що код вебресурсу не містить «бруду» і шкідливих елементів. Якщо він некоректний — це зробить негативний вплив на результати аналізу вебсайту пошуковими системами. У результаті ви отримаєте низьку позицію видачі.

2. Подбайте про якість наповнення

Важливо зрозуміти, що кожен пошуковий робот не переглядає ресурс, а читає його. Вони ставлять у пріоритет саме якісний контент, а не візуальні елементи.

Окрім того! Візуальний елемент оцінюється користувачем. Тому увагу треба приділяти й дизайну. Навіть якщо сайт розташується на перших рядках пошукової видачі, користувач не затримається на ньому довго, якщо дизайн не привабливий, або ж оформлення незручне.

У процесі підготовки статей користуйтеся відповідними ключовими словами. Створюйте не просто низку статей, у які було додано багато «ключових слів», а створюйте максимально інформативний і корисний користувачеві текст.

Корисність статей визначає низку поведінкових чинників користувачів:

  • Тривалість їхнього перебування на вебсайті;
  • Їхнє бажання закрити сайт після того, як прочитали перший абзац;
  • Бажання перейти на іншу сторінку;
  • Бажання поділитися статтею в соцмережах.

Поведінка користувачів також впливає на те, які позиції в підсумку займе ресурс.

3. Роботи з ключовими словами й семантичним ядром

Використання ключових слів впливає ще на кілька особливостей SEO-просування вебсайтів на WordPress:

  • Рівень їхньої конкуренції;
  • Комбінація різних ключових слів.

З цього випливає необхідність опрацювати релевантне семантичне ядро.

4. Наповнення вебсайту

Під час попадання на кожну сторінку вебсайту, пошуковий робот не звертає особливої ​​уваги на використовуваний стиль, CSS. Проте ними в обов’язковому порядку проводиться сканування його змісту, що надає необхідну для визначення результату інформацію.

Однією із переваг WordPress є те, що переважна більшість шаблонів має зміст у верхній частині. Роботами спершу детально опрацьовується верхня частина сторінки, лише після чого він просувається нижче.

Для кращого просування сайту необхідно розташувати в його верхівці «хлібні крихти» в максимально можливому обсязі.

Треба звернути увагу! Хлібна крихта є посиланням, за яким користувачі зможуть перейти від старту й до кінця сайту. Вони дістали таку назву внаслідок проведеної з казкою аналогією — «Гензель і Гретель». У ній діти, використовуючи як орієнтир хлібні крихти, вибралися з лісу.

5. Опрацювання метатегів

Ми маємо на увазі метадані, серед яких:

  • url — адреса головного ресурсу;
  • robots — низка конкретних вказівок для роботів пошукових систем;
  • description — невеликі описи сторінок, які рекомендується створювати лаконічними та з використанням ключових слів;
  • keywords — низка ключових слів, які використовуються на конкретних сторінках;
  • title — ім’я певної сторінки

Використовуючи як орієнтир метадані, роботами «зчитуються» сторінки за допомогою проведення їхньої індексації. Кожен такий тег не є частиною движка, але в адміністратора завжди є можливість їх додати.

6. Robots.txt

У кожного вебресурсу є файл Robots.txt, і про його важливість не варто забувати. У разі його додаванні в конкретний додаток, вказівка ​​роботам, у вас з’явиться можливість приховувати низку сторінок від індексації, або вказувати на їхню вагомість.

7. Опрацювання посилань і зображень

Посилання та картинки є обов’язковою складовою кожного ресурсу. Їхній зміст має прямий вплив на результати видачі пошукових систем. Роботами враховується зміст таких тегів як alt, header.

Під час внесення коректного опису в теги, вам видається позитивна оцінка пошуковими системами. Крім того, кожна сторінка, а також наповнення вашого вебсайту видається в більш доступній формі для користувачів.

8. Якість вхідних посилань

Необхідність в обов’язковому порядку проводити перевірку якості кожного вхідного посилання — ще одна особливість SEO-просування сайту на WordPress. Тобто, перевіряти якість ресурсів, на яких розташовується посилання безпосередньо на ваш сайт. Цей показник сильно впливає на те, наскільки результативною буде оптимізація.

Проміжні висновки

Під час виконання маніпуляцій з SEO-просування вебресурсів, розроблених на CMS WordPress, важливим пунктом є віддача уваги всіх деталей, опрацювання кожної окремої сторінки. Це обумовлюється тим, що роботами проглядається абсолютно кожна сторінка.

Для підняття вашого проєкту не просто до провідних позицій, але і його утримання на них, необхідно гарантувати якість кожної сторінки.

6 відмінних плагінів, що сприяють SEO-просуванню вебресурсів на WordPress

Множинні плагіни й розширення є ще одним вагомим плюсом цієї CMS. Кожен плагін здатний допомогти оптимізувати сайт. Звичайно, є як безплатні додатки, так платні й умовно безплатні.

Безплатно і платно — тут усе ясно. А що значить «умовно безплатний»? Ви можете скористатися ними безплатно, але для відкриття розширеного функціонала необхідно оформляти платні підписки.

6 крутих плагінів для SEO

Треба звернути увагу! Невеликий приватний проєкт буде відмінно працювати й із безплатними версіями плагінів.

Далі ми розглянемо найпопулярніші розширення, за допомогою яких набагато простіше виконувати дії, що сприяють SEO-просуванню сайтів на WordPress поряд із тим, що рівень їхньої ефективності зростає.

1. All In One SEO Pack

Це розширення використовується мільйонами вебресурсів. Воно є одним із найбільш використовуваних як у рядах оптимізаційних плагінів, так і в рядах усіх плагінів WordPress загалом.

Цим розширенням легко користуватися навіть початківцям — його зручно використовувати, освоюється інтуїтивно, просто налаштовується.

Потрібно лише провести установку плагіну для його роботи з вашим проєктом. Він автоматично займається оптимізацією певних параметрів, серед яких і оптимізація тайтлів і метатегів.

2. WordPress SEO by Yoast

Також широко відомий плагін, який займає провідні позиції. За нього не потрібно платити (хоча досвідчені користувачі користуються розширеною платною версією), він має відмінні функціональні можливості. Крім того, можна згадати можливість оптимізувати XML-мапу.

3. SEO Ultimate

Дає можливість виконання первинних налаштувань, які сприяють просуванню ресурсу. Це доповнення дозволяє адміністратору контролювати низку параметрів:

  • Рівень якості джерел, що посилаються;
  • Метатеги;
  • Сторінку «404» і низку інших.

Хоча користувачами відзначається низка незручностей використання цього доповнення, воно абсолютно безплатне — його функціонал не обмежений.

4. Premium SEO Pack

Цей плагін має невелику схожість із вищезгаданим. Проте він має перевагу — він не просто неймовірно зручний в експлуатації, але і з його допомогою можливо виконувати як внутрішню, так і зовнішню оптимізацію вебресурсу.

Позитивні особливості Premium SEO Pack:

  • З його допомогою можливо оптимізувати вебресурс;
  • Він має так звану масоптимізацію низки складових контенту одночасно — тексту, зображення і т.ін.;
  • Можливість налаштовувати метатеги, XML-мапу, помилку «404» та інші.

Це найменший перелік усіх його особливостей. Детально вивчити його функціонал можна, встановивши його на своєму ресурсі.

5. W3 Total Cache

Результати видачі в пошукових системах є під прямим впливом:

  • Працездатності;
  • Продуктивності;
  • Швидкості завантаження вебресурсу.

Це розширення допоможе контролювати й покращувати перераховані вище показники. З його допомогою адміністратори або власники сайтів, якщо не повністю виключать неполадки, то зведуть їхнє число до мінімального.

6. SEO Internal Links

Коректно проведений процес перелінковки кожної сторінки має сильний вплив на швидкість індексації. Перелінковка сторінок здатна забезпечити високі позиції в результатах ранжирування. Якщо вам не вдається з якоїсь причини перелінкувати посилання мануально, налаштувати кожне посилання, а також гарантувати коректну передачу ваги сторінок між собою, цей плагін допоможе вам.

Особливості SEO-просування вебресурсів WordPress: підсумки

Для досягнення оптимального показника, а також високої позиції в пошуковій видачі, треба регулярно віддавати свою увагу вебресурсу,

виправленню помилок, роботі з його структурним елементом, а також правильному складанню релевантного тематиці ресурсу семантичного ядра.

Саме в таких випадках вам можуть допомогти доповнення, відсутність яких часом лише ускладнить роботу з WordPress. Приємним є бонус у вигляді «кастомних» налаштувань у більшості з цих плагінів.

Однак якісне SEO-просування сайту на WordPress вимагає знань і умінь, яких у початківця вебмайстра просто недостатньо. Для швидкого досягнення відмінного результату, виведення ресурсу на високі позиції, ми рекомендуємо звертатися до справжніх професіоналів.

В Centum-D працюють професіонали, які знають про кожну особливість просування, експлуатації та налаштування будь-якого плагіну. Зверніться до нас і отримаєте вебсайт із високим рівнем оптимізації, який має коректну мапу ресурсу і здатний швидко завантажуватися. Вартість послуги з просування, повноцінної оптимізації (внутрішня й зовнішня) буде відштовхуватися від декількох чинників і завжди буде визначатися індивідуально.

Підпишіться, щоб дізнаватися про нові статті першими.
Ми не надсилаємо спам.
Кількість голосів: 0

Коментарі

Залишити відповідь