virtualrestaging case фото 1

Кастомний калькулятор та чекаут на Webflow

Вебстудія дизайну займається 3D-проєктуванням інтер'єрів, включно з віртуальним проєктуванням, дизайном та стилізацією. Сучасні дизайнерські рішення потребували сучасних технологічних рішень для допомоги клієнтам студії із розрахунком послуг, плавним оформленням замовлення та процесом оплати. Крім того, витрати на розроблення та інтеграцію рішення мали відповідати бюджету замовника, враховуючи те, що вебсторінка на Webflow вимагала складних модифікацій на рівні розробки.

Проблема
  • Обмежений бюджет
  • Висока вартість технологічної інтеграції за допомогою стандартних вбудованих рішень Webflow
  • Технологічно складна логіка кастомного калькулятора
photo 0
photo 1
photo 2
photo 3

Рішення

Аналіз ситуації
Дизайн-студія орієнтована на безпосередню технологічну взаємодію зі своїми клієнтами, тому було дуже важливо розробити рішення, орієнтоване одночасно на нашого клієнта і на його клієнтів. Необхідний калькулятор мав набагато складнішу технологічну логіку аби бути реалізованим за допомогою простого конструктора, доступного на Webflow, навіть із максимальним тарифом. Команда "Centum-D" розглянула усі варіанти, щоб упоратися з цим складним завданням максимально якісно та швидко для клієнта.

- Створений кастомний чекаут автоматично розраховує та коригує вартість візуалізації об'єктів, розміщених у кімнаті/квартирі на фото
- Високотехнологічний дизайн калькулятора повністю функціональний, гнучкий, та простий у використанні
- Створення та інтеграція калькулятора за допомогою генератора форм Formstack дали змогу створити повнофункціональний інструмент із мінімальними витратами (у 3 рази менше за передбачувані клієнтом)

Використані технології:
- Webflow
- Stripe
- Formstack
 Аналіз ситуації solution1
Процес

Результати

photo 0
photo 1
photo 2
photo 3

Інші кейси:

Bogatovrealty
Arrow
Bogatovrealty case
K-Fest
Arrow
K-Fest case
Верстка та адаптація вебсторінок на Webflow
Arrow
Верстка та адаптація вебсторінок на Webflow case