E-commerce Розробка

Сьогодні майже кожну компанію у світі можна знайти в Інтернеті. Якщо у вашої компанії немає вебсайту, це дивує, а іноді навіть викликає підозри. Людям зручніше шукати послуги та продукти безпосередньо за допомогою своїх гаджетів, тому електронна торгівля сьогодні на піку. Інтернет налічує до 24 мільйонів активних E-commerce вебсайтів. І достатньо легко загубитися серед конкурентів без належного підходу як до створення, так і до запуску вашої платформи.

Створення E-commerce — комплексний проєкт, результат якого залежить від досвіду розробників і орієнтації на клієнта. Основною метою якісної eCommerce веброзробки є створення зручної платформи, яка виділятиметься та привертатиме увагу потенційних клієнтів. Разом з підприємцем IT-розробники пропрацьовують бізнесові та технічні аспекти майбутнього сайту. Йдеться про функціональні можливості, взаємодію з користувачами, приймання й обробку замовлень, і навіть, що особливо важливо, його візуальні властивості.

Завдяки своєму охопленню та темпам розвитку сучасний ринок розробки eCommerce сайтів відкриває безліч можливостей власникам бізнесу та стартапам для належного запуску й підтримки вебресурсів. Сьогодні підприємці можуть залучити розробників не лише локально, а й з усього світу. Вебстудія Centum-D, як аутсорсингова компанія з веброзробки eCommerce, надає повний спектр супутніх послуг і подальшу підтримку. Наші фахівці можуть розв’язати будь-яку проблему й упровадити рішення, які в майбутньому вплинуть на потрібний розвиток вашого бізнесу, включно з наступними:

 • Адаптивний, орієнтований на користувача дизайн
  Створення візуально привабливого та зручного дизайну для підвищення рівня залучення клієнтів та впізнаваності бренду. Усі візуальні елементи на межі тонкого сприйняття також спонукають відвідувачів на потрібну взаємодію з ресурсом.
 • Веброзробка та інтеграція
  Створення та впровадження найефективнішої стратегії веброзробки з нуля, або для подальшої інтеграції необхідного функціоналу чи eCommerce елементів у наявний вебсайт або потрібний вам шаблон вебсайту.
 • Брендинг і просування
  Правильна eCommerce стратегія є важливим показником вашого успіху. Разом з маркетинговою підтримкою, рекламою та SEO просуванням ваш проєкт зможе не просто функціонувати, а приносити прибуток і можливості для масштабування бізнесу.
Замовити послугу

  Важливість E-commerce розробки

  Електронна комерція охоплює різні види діяльності, пов'язані з продажем товарів і послуг в Інтернеті. Іншими словами, це все ті ж магазини або сервісні компанії, тільки транзакції та інші взаємодії відбуваються онлайн. Принадність E-commerce в тому, що вона підходить практично для всіх галузей бізнесу, включно з роздрібною торгівлею модним одягом, побутовою технікою та електронікою, товарами з категорії здоров'я та краси, інтер’єрними елементами та кухонним приладдям, харчовими продуктами та напоями, витворами мистецтва, розвагами та музикою, гуртовою торгівлею різними товарами.
  E-commerce напрям необхідний для сучасного бізнесу, оскільки він має безліч переваг.
  • Зниження витрат
   У звичайному магазині операційні витрати вищі, ніж під час продажу через Інтернет. Ви сплачуєте за оренду, технічне обслуговування, інвентар, вивіски, оформлення магазину й несете інші витрати. Часто ці інвестиції ніколи не окупаються. Інтернет-магазин потребує набагато менше інвестицій, часу й необхідності наймати співробітників.

  • Ефективний маркетинг
   E-commerce відкриває необмежені можливості цифрової реклами вашого продукту; комбінуйте їх з офлайн-методами або зосередьтеся лише на онлайн-середовищі. Продемонструйте свій продукт з мінімальними витратами. Індивідуальний таргетинг, різноманітні рекламні платформи й інструменти — використовуйте свою присутність в Інтернеті на максимум.

  • Розширення охоплення й масштабування
   Ви можете легко розширити свою цільову аудиторію та працювати 24/7 незалежно від дня тижня, часу доби або вашого фактичного розташування. Легко масштабуйте свою присутність, розширюйте клієнтську базу, збільшуйте й автоматизуйте продажі за допомогою чат-ботів та інших інструментів.

  • Найкраща орієнтація на клієнта
   Збирайте й аналізуйте дані про клієнтів: історію покупок, інформацію про активність і поведінку, демографічні дані, кількість скасованих замовлень, статистику найпопулярніших товарів, що найбільш купуються тощо. Тільки Google Analytics може надати вам безліч цінних даних, які допоможуть зрозуміти інтереси клієнтів, їхні вподобання, антипатії та особливості поведінки.

  CMS для E-commerce

  ТОП система керування контентом eCommerce проєктів з відкритим вихідним кодом, різними шаблонами й плагінами. Додавання кількох користувачів з різними ролями й використання розширених параметрів звітності й показників спрощує керування платформою.

  • кілька (20+) платіжних шлюзів
  • без абонентської плати
  • велика бібліотека плагінів і доповнень
  • SEO канонізація

  Це найпопулярніша й повністю безоплатна CMS з відкритим вихідним кодом. Додавання сторінок, таких як блог, який є невіддільною частиною SEO-оптимізованого вебсайту, виконується просто, а структуру також легко налаштувати. Система гнучка та легко регульована.

  • для контент-проєктів та електронної комерції
  • просте керування для нефахівців
  • чудовий набір плагінів та інтеграцій
  • потребує професійної допомоги при оновленні

  CMS з відкритим вихідним кодом, що належить Adobe. Система є основою для понад 250 тисяч інтернет-магазинів у всьому світі, особливо великих.
  Як офіційний партнер Magento, студія Centum-D розробляє якісні індивідуальні функціональні рішення для електронної торгівлі, які підходять кожному окремому бізнесу.

  • проста інтеграція з CRM або ERP-системами
  • дуже швидке масштабування
  • ідеальна репутація
  • складна для нефахівців

  Ще одна з найвідоміших платформ, тому що вона надає багато можливостей. До них належать SEO-оптимізація коду й відсутність комісій за сторонні платежі. Рішення на основі WooCommerce вирізняються простим і зручним керуванням.

  • інтуїтивно зрозуміле керування
  • розширені можливості інтеграції
  • обмежені можливості налаштування та масштабування
  • недружня для змістовних проєктів

  Це платформа SaaS, яку часто обирають ритейлери, що тільки но розпочинають свої E-commerce проєкти, позиціюється як більше, ніж просто CMS. Існує повноцінна екосистема додаткових інструментів для підтримки продажів, які можна інтегрувати для підвищення ефективності бізнесу.

  • гнучкість і простота налаштування
  • наявність шаблонів
  • інтеграція інструментів продажу й маркетингу
  • потребує експертної технічної підтримки для масштабування

  Основні моделі електронної комерції

  Коли ви створюєте бізнес, він стає частиною однієї з ключових бізнес-моделей. Поговоримо про них докладніше:

  B2C
  B2C
  Ця бізнес-модель передбачає продаж продуктів або послуг безпосередньо споживачам. Наприклад, купівля помади в інтернет-магазині косметики — це модель B2C.
  B2B
  B2B
  Ця модель передбачає продаж продукту або послуги іншому бізнесу. Один бізнес купує продукт в іншого й перепродає його кінцевому споживачеві. Сьогодні ця ніша активно розвивається, і угоди B2B стають дедалі серйознішими.
  D2C
  D2C
  Ця модель означає прямий доступ до споживача. Бізнес/виробник продає свої послуги споживачеві без посередників.
  C2C
  C2C
  Цю модель електронної комерції часто називають онлайн-ринками, оскільки споживачі можуть обмінюватися товарами чи послугами один з одним. Вони заробляють гроші завдяки лістингам чи транзакційним зборам.

  Наші послуги з розробки E-commerce

  Інтернет-магазини
  Інтернет-магазини
  Створення інтернет-магазинів для встановлення чи розширення вашої присутності в Інтернеті й надання вашим клієнтам можливості здійснити повний цикл онлайн купівлі. Адаптивний дизайн, зручний інтерфейс, проста й безпечна інтеграція з платіжними системами.
  Детальніше arrow-details
  Маркетплейси
  Маркетплейси
  Розробка маркетплейсів, вебсайтів зі кількома продавцями — платформ, де кілька вендорів можуть продавати свої товари/послуги. Інтерфейс, що налаштовується, безпечна оплата, надійні й прості в керуванні адміністративні панелі.
  E-commerce застосунки
  E-commerce застосунки
  Розробка й підтримка веб і мобільних застосунків для електронної торгівлі. Оптимальна структура, що ґрунтується на підготовлених і протестованих user stories (користувацьких історіях), клієнтоорієнтований інтерфейс, кілька профілів користувачів і варіантів оплати, push-сповіщення.
  <center>B2B Рішення</center>
  B2B Рішення
  Платформи, програми та взаємопов'язані цифрові продукти для найкращої ефективності бізнесу й онлайн-купівель. Точний таргетинг на клієнтів, зрозумілий інтерфейс та зручний перегляд, класичний й кастомний функціонал, безпечний та простий процес оформлення замовлення.

  Наш процес розробки

  Підготовка та збір вимог
  Підготовка та збір вимог

  - Визначення та уточнення ваших технічних та бізнес-потреб, процесів
  - Визначення бізнес-ризиків, ринкових можливостей, потреб і тенденцій
  - Формування бачення проєкту

  Дослідження та ініціалізація
  Дослідження та ініціалізація

  - Поглиблений аналіз технічних та бізнес-вимог
  - Планування проєкту та точна оцінка
  - Заповнення RoP та Технічного завдання

  Дизайн
  Дизайн

  - Формування стильових рішень і створення прототипу головної сторінки/екрану
  - Затвердження прототипу з клієнтом

  Інтеграція
  Інтеграція

  - Написання коду для цифрового продукту
  - Забезпечення найвищого рівня безпеки продукту як для власника, так і для користувачів
  - Заповнення документації продукту

  Тестування
  Тестування

  - Невіддільна частина кожного етапу розробки
  - План тестування, кейси та звіт про помилки
  - Фінальне оцінювання якості перед здаванням готового продукту

  Розгортання та делівері
  Розгортання та делівері

  Після ретельного фінального тестування та узгодження з клієнтом ми надаємо готовий до використання цифровий продукт, який відповідає всім технічним вимогам!

  Заповни бриф та отримай 7% знижку

  Додаткові послуги

  КОНТЕНТ-МЕНЕДЖМЕНТ
  КОНТЕНТ-МЕНЕДЖМЕНТ
  Щоб просувати бізнес в інтернеті, потрібно регулярно наповнювати сайт унікальним контентом. Ми візьмемо цю роботу на себе. Наповненням сторінок вашого майданчика буде займатися досвідчений контент-менеджер, з огляду на особливості ніші та цільової аудиторії.
  Бiльше arrow
  ТЕХНІЧНА ПІДТРИМКА
  ТЕХНІЧНА ПІДТРИМКА
  Комплекс робіт, спрямований на підтримку і обслуговування всіх потреб сайту. Працюючий сайт — крок до успішного бізнесу в мережі Інтернет.
  Бiльше arrow
  МАРКЕТИНГОВА ПІДТРИМКА
  МАРКЕТИНГОВА ПІДТРИМКА
  Ґрунтуючись на наш досвід, підберемо інструменти та максимально ефективно налаштуємо рекламу для просування (реклами) Вашого бізнесу в мережі Інтернет.
  Бiльше arrow
  platform icon
  platform icon
  platform icon
  platform icon
  platform icon
  platform icon
  platform icon
  platform icon
  platform icon
  platform icon
  platform icon
  platform icon
  platform icon
  platform icon

  Поширені запитання

  Електронна комерція вже стала галузевим стандартом. E-commerce вебсайт — це місце, де онлайн-користувачі роблять купівлі. Одними з найбільших і найвідоміших сайтів електронної комерції є Amazon та eBay.
  Студія Centum-D — це аутсорсингова компанія з веброзробки у сфері електронної комерції, яка пропонує послуги з розробки й керування вашим інтернет-магазином. Також ми пропонуємо якісну технічну підтримку, маркетингову підтримку, просування та рекламні послуги для створення топ продуктів для електронної комерції.

  Centum-D є сертифікованим партнером всесвітньо відомої платформи електронної комерції Magento. Magento — це платформа з відкритим вихідним кодом, яка порівняно проста в розгортанні, забезпечує високий рівень продуктивності й безпеки та підвищує якість обслуговування клієнтів під час здійснення купівель.
  Серед інших переваг:
  - Гнучкість конфігурації дозволяє налаштовувати практично все й передбачає безліч плагінів для обліку, оплати, обробки й доставки замовлень.
  - SEO-оптимізація — продукти, створені за допомогою Magneto, адаптуються до різних розмірів екрана та браузерів, що підвищує ваш рейтинг і видимість у пошуку Google і надзвичайно ефективно в пошуковій оптимізації.
  - Масштабованість — платформа забезпечує безпроблемний запуск, плавну міграцію продуктів тощо. Усі дані зберігаються й адмініструються в одному бекенд-просторіі. Мадженто також використовує один з найнадійніших інструментів кешування — Varnish.
  - Проста інтеграція. Щоб забезпечити клієнтам позитивний досвід, ваш інтернет-магазин повинен мати додаткові функції, такі як програми для оброблення даних, логістика, доставка, відстеження замовлень і платіжні шлюзи. Magento дозволяє легко інтегрувати ці й інші сервіси на ваш сайт.
  Наші фахівці також реалізують проєкти з використанням систем Opencart, Wordpress, WooCommerce та BigCommerce. В команді розробників є спеціалісти й з інших платформ.

  Студія Centum-D часто використовує систему Opencart CMS у процесі розробки проєктів E-commerce. Opencart є однією з найкращих CMS-систем, тому що це програма з відкритим вихідним кодом, яка забезпечує прозорість, регулярно оновлюється та пропонує безоплатні завантаження для розширення функціональності.
  OpenCart передбачає кілька функцій, що спрощують ведення роздрібного онлайн-бізнесу. Серед них:
  - Широкий вибір модулів і тем — понад 1300 пропозицій для будь-якого бізнесу.
  - Відстежуваність — панель адміністратора надає повний контроль над процесами, що відбуваються в інтернет-магазині.
  - Керування користувачами — ви можете визначити різні ролі для своїх помічників, обмежуючи їхні користувацькі права залежно від обов'язків і посади.
  - Multi-Store — якщо ви плануєте відкрити більше одного магазину, Opencart дозволяє керувати ними всіма з єдиного інтерфейсу.
  - Партнерська система — OpenCart пропонує можливість створення партнерської системи для просування певних продуктів. Обирайте різні комісії та способи оплати, такі як чек, PayPal або банківський переказ.

  Студія Centum-D пропонує чотири тарифи розробки електронного комерційного вебсайту:
  - Basic — від $ 350
  - OPTI — від $ 700
  - PRO — від $ 2000
  - Exclusive — від $ 3500
  Залежно від вашого вибору й заздалегідь узгоджених дизайнерських фішок і функцій, ціна проєкту змінюватиметься. Ми не використовуємо жодних прихованих доплат, а повна вартість проєкту оговорюється та затверджується одразу на початкових етапах обговорення.

  Наша вебстудія пропонує як вебсайти електронної комерції, так і корпоративні рішення. Ми надаємо рішення «під ключ», але уважно прислухаємося до побажань клієнтів і коригуємо їх відповідно до вимог. Ми можемо також запропонувати шаблони для інтернет-магазину або готові рішення.
  Вибір правильної команди для розробки IT-продукту є відповідальним кроком, під час якого обов'язково потрібно враховувати свої можливості. Вибрана вами IT-команда повинна мати достатні знання, досвід та інструменти, щоб допомогти вам. Крім того, soft skills також мають бути розвинені до високого рівня — набагато приємніше працювати з відповідальними, пунктуальними, клієнтоорієнтованими й комунікабельними людьми.

  E-commerce розробник відповідає за технічні аспекти створення та обслуговування сайту інтернет-купівель, такі як його функціонал, продуктивність, масштабованість і безпека. На додаток до цих технічних обов'язків, E-commerce розробник часто тісно співпрацює з власником або менеджером магазину, щоб переконатися, що магазин відповідає потребам бізнесу.
  Деякі типові обов'язки E-commerce розробника:
  - Проєктування й розробка користувацьких тем і модулів
  - Налаштування й керування плагінами
  - Інтеграція сторонніх сервісів, таких як платіжні системи й послуги доставки
  - Оптимізація швидкості та продуктивності сайту
  - Захист вебсайту
  - Розробка й упровадження тестів користувацького досвіду
  - Надання підтримки для обслуговування й оновлень вебсайту
  - Робота з власником або менеджером магазину для визначення потреб бізнесу й розробки рішень

  E-commerce вебсайт буде успішним, якщо зробити його максимально зручним для клієнтів. Тому логічно було б поставити себе на місце покупця та зрозуміти, як спростити процес купівлі. Деякі з цих функцій:
  - Зручна навігація, логічний розподіл категорій товарів
  - Пошук сайтом
  - Нижній футер для ефективнішого пошуку найкращих продуктів
  - Відео про продукти
  - Розділ для поширених питань
  - Відстеження замовлення
  - Чат-боти й багато іншого
  Найкраще, що ви можете зробити, це проконсультуватися зі своєю командою експертів про необхідні вам функції. Справжні професіонали визначать ключові елементи вашого сайту для максимальної рентабельності.

  Нам довіряють наші клієнти

  • Логотип Алеф Віналь
  • Логотип компанії Inew Homes
  • Логотип Selfie museum
  • arvada
  • Медавіта
  • Room 5280
  • Юрінфлот
  • Dnipro clinic
  • Мастер ПК
  • Austin
  • vivat
  • Vels
  • UTZ
  • Toys4you
  • steel-plast
  • Смачно тут
  • seatle selfie museum
  • questo-терапия
  • Плодородіє
  • Otchenash
  • Орлеан
  • Натексим
  • maxGERMANY
  • Лілея
  • Крона імпульс
  • Kron
  • Kids clinic
  • jieun-pan
  • Interio
  • Insolar
  • Інфо-сервис
  • Еталон
  • Екатеринослав
  • Capital Practice
  • Bogema
  • International house
  • Arsievich
  • Alef
  • logo swiss impact store
  • logo avto biznes trans
  • logo mamin dom
  • logo de house
  • logo ontoforce
  • logo avias
  • logo alisa
  • logo best used tires
  • logo element
  • logo gw shop
  • logo tha constructions llc
  • logo mis
  • logo technoopttorg
  • logo silta
  • logo stray studio
  • logo perila
  • logo elekomp
  • logo prince armory
  • logo virtual restaging
  • logo parknplaydesign
  • logo bogatovrealty
  • logo rhenman partners
  • logo isu
  • logo moser architecture
  • logo anna andreas
  • logo riko
  • logo toro naranja
  • logo tan dem
  • logo music canada
  • logo wonderglass
  • logo supernovas
  • logo minthis
  • logo csga
  • logo groceryaid
  • logo criptogang
  • logo digitalolympus
  • logo apa
  • readbooks
  • bikiniedge
  • covers
  • gallery.frenkel-online
  • lahiton
  • svetlanafrenkel
  • 30let
  • realestate24
  • vaminam
  • allcoinspayments
  • mixbtc
  • Gregory films
  • xtendx
  • SageWrite
  • android chrome
  • MrFix
  • shootmode
  • dreamtoys
  • shootX
  • peach museum
  • Будмен
  • ISTD
  • acp