Content

  Найняти розробника Laravel

  Laravel — один із найпопулярніших фреймворків на ринку. Найняти PHP-розробника Laravel хочуть компанії з різних сфер, серед яких електронна комерція, медицина, здоров'я та краса, професійні послуги й багато інших.


  Фреймворк ліг в основу таких ТОП-платформ, як 9GAG, Pfizer і TourRadar.


  Його можна використовувати для створення соціальних мереж і динамічних вебсайтів, систем керування контентом і корпоративних додатків, а також багато іншого.


  Laravel ґрунтується на PHP, який чудово справляється зі створенням сучасних вебдодатків, таких як сервіси для бронювання, вебсайти B2B, форуми, вебдодатки й мобільні програми, а також програмне забезпечення для керування компанією будь-якого масштабу.


  Освоєння розробки Laravel — це особлива навичка, і якщо ви вирішите найняти досвідченого програміста, можете бути впевненими, що він найкраще реалізує всі вимоги до цифрового продукту. Основні причини високого попиту на Laravel — це чудова маршрутизація, перевірка файлів і варіанти зберігання; плюс, фреймворк простий та організований, що прискорює процес розробки та знижує ймовірність виникнення проблем і помилок. Ця технологія має відкритий вихідний код і використовує шаблон model-view-controller (MVC) та інші вбудовані функції, які допомагають створювати IT-продукт із кращою масштабованістю, адаптивністю та додатковими можливостями.


  Фреймворк також має всі інструменти, які допоможуть створювати програми вдвічі швидше, надаючи просту в обслуговуванні кодову базу.


  Кожна компанія хоче найняти досвідчених фахівців Laravel, навіть якщо їхня внутрішня команда компетентна в PHP, оскільки на освоєння додаткової навички може піти до півроку. У результаті вам знадобиться багато часу й ресурсів, щоб розпочати проєкт. Крім того, зважаючи на достатньо високий рівень заробітної плати, надто дорого наймати, підтримувати чи розвивати цього фахівця у власній команді. Інвестуючи в найманого розробника Laravel, ви забезпечите спрощений процес розробки проєкту й отримаєте сучасний, популярний цифровий продукт із мінімальними вкладеннями.

  Обрати Laravel розробника

   Наш процес Laravel розробки

   digit 1 dashed 1 Підготовка та збір вимог
   Підготовка та збір вимог
   digit 2 dashed 2 Дослідження та ініціалізація
   Дослідження та ініціалізація
   digit 3 dashed 3 Дизайн
   Дизайн
   digit 4 dashed 4 Інтеграція
   Інтеграція
   digit 5 dashed 5 Тестування
   Тестування
   digit 6 dashed 6 Розгортання та делівері
   Розгортання та делівері
   Заповни бриф та отримай 7% знижку

   Про технологію Laravel

   Цілком природно, що перш ніж обрати нову технологію вам захочеться більше дізнатися про неї. Фреймворк Laravel було вперше представлено у 2011 році, але тільки з початку 2012-го він набув широкого розголосу, коли додав до своїх можливостей нові функції, що сприяли поширенню платформи.


   Нижче ми розповімо про головні елементи Laravel і чому він став фаворитом багатьох розробників та компаній.

   • Архітектура MVC
    Надає багато цінних порад щодо розробки масштабованих і зручних вебдодатків. Працювати в чистоті краще, ніж у хаосі, і програмісти цінують, коли вони можуть навести лад у своєму неструктурованому коді. Це також знижує ймовірність помилки
   • Консоль Artisan
    Цей інтерфейс командного рядка спрощує процес веброзробки завдяки генерації коду й керування базами даних. CLI автоматизує безліч рутинних процесів і дозволяє фахівцеві зосередитися на чомусь суттєвішому, наприклад, на побудові логіки додатка
   • Вбудована автентифікація
    Вбудовані рішення для автентифікації та авторизації дають програмістові змогу створювати продукти з надійними рішеннями для автентифікації, що надважливо для сучасних вебдодатків
   • Механізм шаблонів Blade
    Ще одна корисна функція в середовищі Laravel — Blade, яка дозволяє підключати моделі даних, перенаправляти виведення в текстовий файл тощо. Функція сприяє ефективнішому розвитку
   • Eloquent ORM
    Керування базою даних стає простішим завдяки наявності для кожної таблиці з бази даних відповідної моделі, яка полегшує взаємодію з нею. Можна легко відновлювати дані, вставляти та оновлювати записи у таблицях бази даних
   • Redis
    Redis — це репозиторій, який Laravel використовує як кеш для тимчасового зберігання даних. Зберігання даних у Redis допомагає прискорити запити до бази даних і зворотний зв'язок, стимулює пошук й отримання даних

   Додаткові послуги

   Незалежно від того, яке завдання ви ставите перед розробником, він все одно є важливою частиною вашого бізнесу. Саме тому ми пропонуємо низку додаткових послуг та експертів для покращення вашого цифрового продукту. Наша команда експертів допоможе вам покращити вашу присутність в Інтернеті.

   ПОСЛУГИ ДИЗАЙНУ
   ПОСЛУГИ ДИЗАЙНУ
   Отримайте ексклюзивний сайт, замовивши його оформлення у професійного дизайнера! Онлайн-майданчик з оригінальним дизайном презентуватиме ваш бізнес в мережі та покаже його унікальність.
   Бiльше
   Підтримка сайту
   Підтримка сайту
   Комплекс робіт, спрямований на підтримку і обслуговування всіх потреб сайту. Працюючий сайт – крок до успішного бізнесу в мережі Інтернет.
   Бiльше
   МАРКЕТИНГОВЕ ПРОСУВАННЯ
   МАРКЕТИНГОВЕ ПРОСУВАННЯ
   Ґрунтуючись на наш досвід, підберемо інструменти та максимально ефективно налаштуємо рекламу для просування (реклами) Вашого бізнесу в мережі інтернет.
   Бiльше
   Заповни бриф та отримай 7% знижку
   platform icon
   platform icon
   platform icon
   platform icon
   platform icon
   platform icon
   platform icon
   platform icon
   platform icon
   platform icon
   platform icon
   platform icon
   platform icon
   platform icon

   Поширені запитання

   Laravel на сьогодні є одним із найпопулярніших фреймворків із відкритим вихідним кодом. Він використовує всіма улюблену мову програмування PHP і має безліч вбудованих функцій, які роблять процес розробки вебсайтів і програм набагато простішим.
   Laravel пропонує найоптимальніше та найкомфортніше середовище розробки й надійний захист, успішно поєднуючи в собі найкращі якості інших фреймворків. Він чудово підходить для створення складних динамічних вебсайтів з інноваційними функціями й механізмами, а написання коду приємно здивує вас своєю впорядкованістю та організованістю.

   Сьогодні Laravel є найчастіше використовуваним PHP-фреймворком. Тисячі компаній із різних галузей в усьому світі обирають його як основу для своїх IT-продуктів. Зумовлено це тим, що він надає кілька функцій, які полегшують роботу.
   Насамперед Laravel використовується розробниками для створення вебдодатків на основі PHP. Програма є незалежною, тому що вона створює шаблони, маршрутизацію та автентифікацію. З Laravel ви можете легко створювати різні продукти:
   - динамічні вебсайти;
   - інтернет-магазини;
   - вебпортали;
   - соціальні мережі;
   - програми для керування підприємством.
   Laravel дозволяє зробити всі перелічені вище розробки дійсно стабільними, а що ще потрібно розробнику для щастя?

   Тарифи на наймання розробника Laravel значно відрізняються залежно від регіону й компанії. Зважаючи на те, що сьогодні ви маєте можливість найняти працівника з будь-якої точки світу, це дозволить вам отримати досвідчених фахівців і водночас заощадити.
   Наприклад, щоб найняти фахівця Laravel у США, ви повинні заплатити від 29 до 100 доларів за годину його робити, але якщо ви хочете найняти спеціаліста з Європи, то заплатите від 21 до 66 доларів.

   Компанії може знадобитися багато часу, щоб найняти гідного фахівця. Однак, завдяки Інтернету у вас є багато варіантів, як це зробити. Ви можете пошукати виконавців на біржах фрілансу — Upwork та інших. Або звернутися до IT-компаній, що надають послуги з аутсорсингу. Наприклад, у компанії Centum-D працюють досвідчені фахівці, які йдуть у ногу із часом і виконують усі побажання клієнтів.

   Є кілька причин, через які найм розробників Laravel є вигідним вкладенням.
   По-перше, це інвестиції в майбутнє, оскільки Laravel дозволяє створювати масштабовані та адаптовані вебдодатки й вебсайти. ІТ-продукт на базі цього фреймворку буде актуальним багато років.
   По-друге, найм розробника Laravel на аутсорсинг заощадить вам багато часу та грошей.
   По-третє, професійні розробники Laravel створюють ефективні вебсайти з поліпшеним керуванням, які можуть обробляти великий трафік і залишатися зручними для мобільних пристроїв.

   До основних обов'язків розробника Laravel входять такі завдання:
   - створювати й підтримувати інноваційні та сучасні вебдодатки за допомогою інструментів веброзробки;
   - створювати й тестувати модулі php;
   - співпрацювати з іншими розробниками для збирання даних;
   - писати модульні коди;
   - проектувати й підтримувати бази даних;
   - виконувати бекенд- та UI-тести додатків для оптимізації продуктивності.

   Щоб успішно найняти будь-якого аутсорсингового співробітника, компанія має зважати на багато речей:
   1.Чітке розуміння своїх потреб. Якщо ви не знаєте чого хочете, ви ніколи не будете задоволені тим, що вам запропонують інші.
   2.Досвід роботи кандидата. Переконайтеся, що потенційні співробітники мають усі знання і навички, необхідні фахівцю з Laravel.
   3.Перегляньте портфоліо кандидатів. Це дасть вам уявлення про можливості й таланти співробітника і про те, чи працює він у стилі, близькому вам.
   4.Поради. У хорошого фахівця обов'язково вони будуть.
   5.Підтримка після випуску продукту. Переконайтеся, що співробітник займатиметься постпродакшн-підтримкою.

   Розробники Laravel з глибоким розумінням фреймворку можуть надати надійне рішення в обумовлений строк. Вони створять продукт з оптимальним налаштуванням та інтеграцією. Тобто, такі фахівці нададуть вам високонадійні й масштабовані вебсайти та вебдодатки.
   Розробники Laravel також можуть додавати до програми підтримку різних мов. Інструмент командного рядка, такий як Artisan, дозволяє прискорити процес створення продукту з допомогою видалення надлишкових завдань. Широкий спектр шаблонів допомагає створювати динамічні макети й окремі інтерфейси.
   Крім того, конструктор схем Laravel дозволяє формувати таблиці, стовпці й індекси бази даних. За допомогою вбудованих об'єктно-орієнтованих бібліотек програмісти можуть інтегрувати розширені функції.
   Нарешті, розробники без проблем налаштують і впровадять процес автентифікації.

   Нам довіряють наші клієнти

   • Логотип Алеф Віналь
   • Логотип компанії Inew Homes
   • Логотип Selfie museum
   • arvada
   • Медавіта
   • Room 5280
   • Юрінфлот
   • Dnipro clinic
   • Мастер ПК
   • Austin
   • vivat
   • Vels
   • UTZ
   • Toys4you
   • steel-plast
   • Смачно тут
   • seatle selfie museum
   • questo-терапия
   • Плодородіє
   • Otchenash
   • Орлеан
   • Натексим
   • maxGERMANY
   • Лілея
   • Крона імпульс
   • Kron
   • Kids clinic
   • jieun-pan
   • Interio
   • Insolar
   • Інфо-сервис
   • Еталон
   • Екатеринослав
   • Capital Practice
   • Bogema
   • International house
   • Arsievich
   • Alef
   • logo swiss impact store
   • logo avto biznes trans
   • logo mamin dom
   • logo de house
   • logo ontoforce
   • logo avias
   • logo alisa
   • logo best used tires
   • logo element
   • logo gw shop
   • logo tha constructions llc
   • logo mis
   • logo technoopttorg
   • logo silta
   • logo stray studio
   • logo perila
   • logo elekomp
   • logo prince armory
   • logo virtual restaging
   • logo parknplaydesign
   • logo bogatovrealty
   • logo rhenman partners
   • logo isu
   • logo moser architecture
   • logo anna andreas
   • logo riko
   • logo toro naranja
   • logo tan dem
   • logo music canada
   • logo wonderglass
   • logo supernovas
   • logo minthis
   • logo csga
   • logo groceryaid
   • logo criptogang
   • logo digitalolympus
   • logo apa
   • readbooks
   • bikiniedge
   • covers
   • gallery.frenkel-online
   • lahiton
   • svetlanafrenkel
   • 30let
   • realestate24
   • vaminam
   • allcoinspayments
   • mixbtc
   • Gregory films
   • xtendx
   • SageWrite
   • android chrome
   • MrFix
   • shootmode
   • dreamtoys
   • shootX
   • peach museum
   • Будмен
   • ISTD
   • acp
   Замовити послугу