Content

  Найняти розробника Laravel

  Laravel — один із найпопулярніших фреймворків на ринку. Найняти PHP-розробника Laravel хочуть компанії з різних сфер, серед яких електронна комерція, медицина, здоров'я та краса, професійні послуги й багато інших.


  Фреймворк ліг в основу таких ТОП-платформ, як 9GAG, Pfizer і TourRadar.


  Його можна використовувати для створення соціальних мереж і динамічних вебсайтів, систем керування контентом і корпоративних додатків, а також багато іншого.


  Laravel ґрунтується на PHP, який чудово справляється зі створенням сучасних вебдодатків, таких як сервіси для бронювання, вебсайти B2B, форуми, вебдодатки й мобільні програми, а також програмне забезпечення для керування компанією будь-якого масштабу.


  Освоєння розробки Laravel — це особлива навичка, і якщо ви вирішите найняти досвідченого програміста, можете бути впевненими, що він найкраще реалізує всі вимоги до цифрового продукту. Основні причини високого попиту на Laravel — це чудова маршрутизація, перевірка файлів і варіанти зберігання; плюс, фреймворк простий та організований, що прискорює процес розробки та знижує ймовірність виникнення проблем і помилок. Ця технологія має відкритий вихідний код і використовує шаблон model-view-controller (MVC) та інші вбудовані функції, які допомагають створювати IT-продукт із кращою масштабованістю, адаптивністю та додатковими можливостями.


  Фреймворк також має всі інструменти, які допоможуть створювати програми вдвічі швидше, надаючи просту в обслуговуванні кодову базу.


  Кожна компанія хоче найняти досвідчених фахівців Laravel, навіть якщо їхня внутрішня команда компетентна в PHP, оскільки на освоєння додаткової навички може піти до півроку. У результаті вам знадобиться багато часу й ресурсів, щоб розпочати проєкт. Крім того, зважаючи на достатньо високий рівень заробітної плати, надто дорого наймати, підтримувати чи розвивати цього фахівця у власній команді. Інвестуючи в найманого розробника Laravel, ви забезпечите спрощений процес розробки проєкту й отримаєте сучасний, популярний цифровий продукт із мінімальними вкладеннями.

  Обрати Laravel розробника

   Наш процес Laravel розробки

   digit 1 dashed 1 Підготовка та збір вимог
   Підготовка та збір вимог
   digit 2 dashed 2 Дослідження та ініціалізація
   Дослідження та ініціалізація
   digit 3 dashed 3 Дизайн
   Дизайн
   digit 4 dashed 4 Інтеграція
   Інтеграція
   digit 5 dashed 5 Тестування
   Тестування
   digit 6 dashed 6 Розгортання та делівері
   Розгортання та делівері
   Заповни бриф та отримай 7% знижку

   Про технологію Laravel

   Цілком природно, що перш ніж обрати нову технологію вам захочеться більше дізнатися про неї. Фреймворк Laravel було вперше представлено у 2011 році, але тільки з початку 2012-го він набув широкого розголосу, коли додав до своїх можливостей нові функції, що сприяли поширенню платформи.


   Нижче ми розповімо про головні елементи Laravel і чому він став фаворитом багатьох розробників та компаній.

   • Архітектура MVC
    Надає багато цінних порад щодо розробки масштабованих і зручних вебдодатків. Працювати в чистоті краще, ніж у хаосі, і програмісти цінують, коли вони можуть навести лад у своєму неструктурованому коді. Це також знижує ймовірність помилки
   • Консоль Artisan
    Цей інтерфейс командного рядка спрощує процес веброзробки завдяки генерації коду й керування базами даних. CLI автоматизує безліч рутинних процесів і дозволяє фахівцеві зосередитися на чомусь суттєвішому, наприклад, на побудові логіки додатка
   • Вбудована автентифікація
    Вбудовані рішення для автентифікації та авторизації дають програмістові змогу створювати продукти з надійними рішеннями для автентифікації, що надважливо для сучасних вебдодатків
   • Механізм шаблонів Blade
    Ще одна корисна функція в середовищі Laravel — Blade, яка дозволяє підключати моделі даних, перенаправляти виведення в текстовий файл тощо. Функція сприяє ефективнішому розвитку
   • Eloquent ORM
    Керування базою даних стає простішим завдяки наявності для кожної таблиці з бази даних відповідної моделі, яка полегшує взаємодію з нею. Можна легко відновлювати дані, вставляти та оновлювати записи у таблицях бази даних
   • Redis
    Redis — це репозиторій, який Laravel використовує як кеш для тимчасового зберігання даних. Зберігання даних у Redis допомагає прискорити запити до бази даних і зворотний зв'язок, стимулює пошук й отримання даних

   Додаткові послуги

   Незалежно від того, яке завдання ви ставите перед розробником, він все одно є важливою частиною вашого бізнесу. Саме тому ми пропонуємо низку додаткових послуг та експертів для покращення вашого цифрового продукту. Наша команда експертів допоможе вам покращити вашу присутність в Інтернеті.

   ПОСЛУГИ ДИЗАЙНУ
   ПОСЛУГИ ДИЗАЙНУ
   Отримайте ексклюзивний сайт, замовивши його оформлення у професійного дизайнера! Онлайн-майданчик з оригінальним дизайном презентуватиме ваш бізнес в мережі та покаже його унікальність.
   Бiльше
   Підтримка сайту
   Підтримка сайту
   Комплекс робіт, спрямований на підтримку і обслуговування всіх потреб сайту. Працюючий сайт – крок до успішного бізнесу в мережі Інтернет.
   Бiльше
   МАРКЕТИНГОВЕ ПРОСУВАННЯ
   МАРКЕТИНГОВЕ ПРОСУВАННЯ
   Ґрунтуючись на наш досвід, підберемо інструменти та максимально ефективно налаштуємо рекламу для просування (реклами) Вашого бізнесу в мережі інтернет.
   Бiльше
   Заповни бриф та отримай 7% знижку
   platform icon
   platform icon
   platform icon
   platform icon
   platform icon
   platform icon
   platform icon
   platform icon

   Поширені запитання

   Laravel на сьогодні є одним із найпопулярніших фреймворків із відкритим вихідним кодом. Він використовує всіма улюблену мову програмування PHP і має безліч вбудованих функцій, які роблять процес розробки вебсайтів і програм набагато простішим.
   Laravel пропонує найоптимальніше та найкомфортніше середовище розробки й надійний захист, успішно поєднуючи в собі найкращі якості інших фреймворків. Він чудово підходить для створення складних динамічних вебсайтів з інноваційними функціями й механізмами, а написання коду приємно здивує вас своєю впорядкованістю та організованістю.

   Сьогодні Laravel є найчастіше використовуваним PHP-фреймворком. Тисячі компаній із різних галузей в усьому світі обирають його як основу для своїх IT-продуктів. Зумовлено це тим, що він надає кілька функцій, які полегшують роботу.
   Насамперед Laravel використовується розробниками для створення вебдодатків на основі PHP. Програма є незалежною, тому що вона створює шаблони, маршрутизацію та автентифікацію. З Laravel ви можете легко створювати різні продукти:
   - динамічні вебсайти;
   - інтернет-магазини;
   - вебпортали;
   - соціальні мережі;
   - програми для керування підприємством.
   Laravel дозволяє зробити всі перелічені вище розробки дійсно стабільними, а що ще потрібно розробнику для щастя?

   Тарифи на наймання розробника Laravel значно відрізняються залежно від регіону й компанії. Зважаючи на те, що сьогодні ви маєте можливість найняти працівника з будь-якої точки світу, це дозволить вам отримати досвідчених фахівців і водночас заощадити.
   Наприклад, щоб найняти фахівця Laravel у США, ви повинні заплатити від 29 до 100 доларів за годину його робити, але якщо ви хочете найняти спеціаліста з Європи, то заплатите від 21 до 66 доларів.

   Компанії може знадобитися багато часу, щоб найняти гідного фахівця. Однак, завдяки Інтернету у вас є багато варіантів, як це зробити. Ви можете пошукати виконавців на біржах фрілансу — Upwork та інших. Або звернутися до IT-компаній, що надають послуги з аутсорсингу. Наприклад, у компанії Centum-D працюють досвідчені фахівці, які йдуть у ногу із часом і виконують усі побажання клієнтів.

   Є кілька причин, через які найм розробників Laravel є вигідним вкладенням.
   По-перше, це інвестиції в майбутнє, оскільки Laravel дозволяє створювати масштабовані та адаптовані вебдодатки й вебсайти. ІТ-продукт на базі цього фреймворку буде актуальним багато років.
   По-друге, найм розробника Laravel на аутсорсинг заощадить вам багато часу та грошей.
   По-третє, професійні розробники Laravel створюють ефективні вебсайти з поліпшеним керуванням, які можуть обробляти великий трафік і залишатися зручними для мобільних пристроїв.

   До основних обов'язків розробника Laravel входять такі завдання:
   - створювати й підтримувати інноваційні та сучасні вебдодатки за допомогою інструментів веброзробки;
   - створювати й тестувати модулі php;
   - співпрацювати з іншими розробниками для збирання даних;
   - писати модульні коди;
   - проектувати й підтримувати бази даних;
   - виконувати бекенд- та UI-тести додатків для оптимізації продуктивності.

   Щоб успішно найняти будь-якого аутсорсингового співробітника, компанія має зважати на багато речей:
   1.Чітке розуміння своїх потреб. Якщо ви не знаєте чого хочете, ви ніколи не будете задоволені тим, що вам запропонують інші.
   2.Досвід роботи кандидата. Переконайтеся, що потенційні співробітники мають усі знання і навички, необхідні фахівцю з Laravel.
   3.Перегляньте портфоліо кандидатів. Це дасть вам уявлення про можливості й таланти співробітника і про те, чи працює він у стилі, близькому вам.
   4.Поради. У хорошого фахівця обов'язково вони будуть.
   5.Підтримка після випуску продукту. Переконайтеся, що співробітник займатиметься постпродакшн-підтримкою.

   Розробники Laravel з глибоким розумінням фреймворку можуть надати надійне рішення в обумовлений строк. Вони створять продукт з оптимальним налаштуванням та інтеграцією. Тобто, такі фахівці нададуть вам високонадійні й масштабовані вебсайти та вебдодатки.
   Розробники Laravel також можуть додавати до програми підтримку різних мов. Інструмент командного рядка, такий як Artisan, дозволяє прискорити процес створення продукту з допомогою видалення надлишкових завдань. Широкий спектр шаблонів допомагає створювати динамічні макети й окремі інтерфейси.
   Крім того, конструктор схем Laravel дозволяє формувати таблиці, стовпці й індекси бази даних. За допомогою вбудованих об'єктно-орієнтованих бібліотек програмісти можуть інтегрувати розширені функції.
   Нарешті, розробники без проблем налаштують і впровадять процес автентифікації.

   Нам довіряють наші клієнти

   • Логотип Алеф Віналь
   • Логотип компанії Inew Homes
   • Логотип Selfie museum
   • arvada
   • Медавіта
   • Room 5280
   • Юрінфлот
   • Dnipro clinic
   • Мастер ПК
   • Austin
   • vivat
   • Vels
   • UTZ
   • Toys4you
   • steel-plast
   • Смачно тут
   • seatle selfie museum
   • questo-терапия
   • Плодородіє
   • Otchenash
   • Орлеан
   • Натексим
   • maxGERMANY
   • Лілея
   • Крона імпульс
   • Kron
   • Kids clinic
   • jieun-pan
   • Interio
   • Insolar
   • Інфо-сервис
   • Еталон
   • Екатеринослав
   • Capital Practice
   • Bogema
   • International house
   • Arsievich
   • Alef
   • logo swiss impact store
   • logo avto biznes trans
   • logo mamin dom
   • logo de house
   • logo ontoforce
   • logo avias
   • logo alisa
   • logo best used tires
   • logo element
   • logo gw shop
   • logo tha constructions llc
   • logo mis
   • logo technoopttorg
   • logo silta
   • logo stray studio
   • logo perila
   • logo elekomp
   • logo prince armory
   • logo virtual restaging
   • logo parknplaydesign
   • logo bogatovrealty
   • logo rhenman partners
   • logo isu
   • logo moser architecture
   • logo anna andreas
   • logo riko
   • logo toro naranja
   • logo tan dem
   • logo music canada
   • logo wonderglass
   • logo supernovas
   • logo minthis
   • logo csga
   • logo groceryaid
   • logo criptogang
   • logo digitalolympus
   • logo apa
   • readbooks
   • bikiniedge
   • covers
   • gallery.frenkel-online
   • lahiton
   • svetlanafrenkel
   • 30let
   • realestate24
   • vaminam
   • allcoinspayments
   • mixbtc
   Замовити послугу