Крона Імпульс

Крона Імпульс

Компанія «Крона Імпульс» спеціалізується на продажу твердого палива на ринку b2b (пелети з соняшника/торф/вугілля) оптом від 20 тонн. Спочатку знайомство з клієнтом почалося з налаштування контекстної реклами. Варто відзначити, що клієнт був налаштований скептично з приводу просування і розробки нового сайту, оскільки мав негативний досвід раніше. Після того, як ми налаштували РК, отримавши відгуки від своїх клієнтів, Клієнт прийняв рішення додати на свій старий сайт (без CMS) ще 4 мовні версії, що ми й зробили.
Далі ми кілька місяців наполегливо «вмовляли» клієнта спробувати SEO-просування, але для цього був потрібен новий сайт, оскільки будова старого вкрай ускладнила б цей процес. Оскільки Клієнту необхідно було розширення ринку збуту, ми переконали все ж його в необхідності створення нового сайту, після цього продали SEO-просування (працювали над цим півтора року). Ми написали ТЗ, і розробили новий сучасний сайт.

Проблема
  • Необхідність налаштування реклами.
  • Старий повільний сайт погано справлявся з поставленими завданнями щодо розширення ринку збуту.
photo 0
photo 1
photo 2
photo 3

Рішення

Початок
Ми почали роботу з налаштування контекстної реклами Google. Її суть полягає в тому, що рекламне оголошення товару (тверде паливо) показується відповідно до змісту інтернет-сторінки клієнта, її контекстом. Для розширення ринку збуту було запропоновано створити повноцінний сайт з показом товарних позицій і формою зворотного зв'язку для можливості швидкої комунікації з Клієнтом.
Процес

Результат

photo 0
photo 1
photo 2
photo 3

Інші кейси:

АлефВинал
Arrow
АлефВинал case
Виват
Arrow
Виват case