Розробка сайту Вельс

Розробка сайту Вельс

До нас звернувся Клієнт - дистриб'ютор теплоізоляційних і будівельних матеріалів «Вельс». У нього повністю було відсутнє уявлення про те, як продавати товари в інтернеті, а також про те, як правильно подавати інформацію про компанію.

Проблема
  • Дистриб'ютору матеріалів утеплення та будівельних матеріалів необхідно було отримати правильно оформлений корпоративний сайт, який також було заплановано використати для реклами та продажу товарів.
  • Клієнт хотів сформувати бачення про компанію у Клієнтів і співробітників, а також розмістити свої продукти.
photo 0
photo 1
photo 2
photo 3

Рішення

Початок
Ми розробили оптимальну структуру, для того, щоб вирішити два завдання: познайомити Клієнтів "Вельс" з їх компанією, партнерами, показати багаторічний досвід якісної роботи та дати можливість замовити продукт за допомогою сайту. Проєкт розроблений спільно з партнерською студією дизайну і зверстаний і інтегрований нами за допомогою платформи Yii2.
Для зручності користувачів ми розробили оптимальну структуру картки товару. У ній вказані всі характеристики, які надають не тільки необхідну інформацію про товар, а й розповідають, як його застосовувати.
Сайт наповнювали унікальним контентом. Наразі сайт знаходиться на просуванні.
Процес
Роботи по просуванню
  • 1 Перший етап - збір семантичного ядра, кластеризація. Формування карти сайту.
  • 2 Другий етап - наповнення вебресурсу контентом (матеріали утеплення з докладним описом кожного товару) та його тестування. Налаштування інструментів аналітики.
  • 3 Третій етап - просування сайту.
solution 3

Результат

photo 0
photo 1
photo 2
photo 3