Створення, розробка та просування сайтів Centum-D Багатомовність без перекладів. Невербальне спілкування з ринком і аудиторією через інфоргафіку

Багатомовність без перекладів. Невербальне спілкування з ринком і аудиторією через інфоргафіку

Величезні обсяги інформації та знань сьогодні не просто перевантажують людину, а й додають їй навантаження на її перероблення. Нам доводиться запам’ятовувати, вивчати й аналізувати все більше й більше даних із кожним днем.

Виникає питання про ефективну подачу цієї інформації — про те, як зробити її доступнішою не у фізичному, а в смисловому плані. Є один геніальний метод розбавляти великі масиви даних або просто покращувати якість подачі матеріалу — інфографіка.

Інфографіка — мало не найпростіший і доступний метод візуалізації даних. З її допомогою можна максимально скоротити та сконцентрувати інформацію без втрати якості. Поміж елементів, доступних для її створення, найпопулярнішими є блок-схеми, діаграми, графіки й списки, — тобто ті візуальні інструменти, який спрощують сприйняття даних і наочно зображають навіть великі масиви, наприклад, статистичної інформації.

Як дизайн-елементу інфографіка активно використовується у всіляких нішах: від науки до журналістики, освіти й багатьох інших. Вона трансформує дані в зручну схему, діаграму або ілюстрацію, що легко запам’ятовується.

Короткий екскурс з історії інфографіки

Про візуалізацію інформації знали ще задовго до нас. Сумніваєтеся?

Еволюція цього різновиду інформації стартувала ще в далеких 40 тисячоліттях до нашої ери. Малюнок на скелі — найперший графічний об’єкт і найраніший крок на шляху появи інфографічного типу даних. До розвитку писемності й появи мов залишалося ще багато часу, а наші предки вже знайшли спосіб ефективної — візуальної — передачі інформації.

Перебіг масштабних переселень народів дозволяв спілкуватися крізь час — наскельні малюнки давали змогу зрозуміти, хто й де був, з якими проблемами зіткнувся, що нового дізнався — ось вам і інфографіка того часу.

Мапи, що використовувалися в 4 столітті до нашої ери — також є частиною інфографіки, адже з їхньою допомогою стало можливим вивчення територій та передача цієї інформації.

Сучасна інфографіка була вперше уведена в експлуатацію Вільямом Плейфером, уродженцем Шотландії, який народився в 1759 році. З 18 він працював із кресленнями й персонально асистував інженеру і винахіднику — Джеймсу Ватту. Основне досягнення Плейфера — «Комерційний і політичний атлас», де він візуалізував інформацію для її кращого сприйняття читачами. Ним було винайдено кілька типів діаграм для спрощення передачі інформації і її кращої візуалізації. 1786 рік — винайдений лінійчатий графік і гістограма, 1801 рік — секторно-кругова і кругова діаграма. Кожна з діаграм без праці сприймалася незалежно від мови, якою розмовляє людина. Чим вам не універсальний спосіб передачі інформації?

Інфографіка

Види інфографіки

  1. Статична інфографіка. Працює з фактами й цифрами, але також здатна до змісту і зображенні зв’язків і залежностей. Її мета полягає у візуальному зведенні первинних даних до залежностей між ними. Наприклад, — здоров’я людини залежить від того, які вітаміни вона приймає.
  2. Процесовий або ланцюговий — показує послідовність. Інструкція, хронологічна мапа, рецепт і так далі — це все найкраще зобразить саме ланцюгова або процесова інфографіка.
  3. Інструкція. Пояснює будову та принцип роботи елемента.
  4. Динамічна інфографіка. Демонструє динаміку процесу. Наприклад, якщо хочете показувати або порівнювати кількість фахівців, залучених у проєкті на різних етапах, або відстежувати залучення й розподіл інвестицій проєкту на кожному його етапі.
  5. Відео. З’явився цей вид відносно недавно, але вже є сильно популярним. Доречний, якщо вам необхідно надати опис товару або послуги, але ви не знаєте, як це робити. Формат відео — безпомилковий варіант донесення важливої ​​інформації, що сприяє її запам’ятовуванню.

Брендування інфографіки | Навіщо?

Інфографіка стане вашою головною зброєю, якщо ви вклали кошти в її брендування — впровадили брендові елементи в загальнодоступні шаблони. Брендована інфографіка дає змогу не тільки сформувати або поліпшити впізнаваність компанії, але й працювати над її іміджем для аудиторії.

Так ви станете не просто джерелом цікавої інформації, а крутим проєктом, за яким цікаво спостерігати та співпрацювати, і про вас дізнається величезна кількість людей. Приправте це якісним змістом і шанси ваших конкурентів обійти вас будуть стрімко падати з кожним вашим проєктом!

Багатомовність без перекладів. Невербальне спілкування з ринком і аудиторією через інфографіку | Проміжний підсумок

Якщо ви відповідально ставитеся до створення інфографіки, то її зрозуміє навіть людина без знання мови, адже саме цифри й зображення грають основну роль. Те, наскільки добре людина розуміє надану інформацію, здатне сильно впливати на її вибір тієї чи іншої компанії, послуги, продукту. А значить це впливає як на прибутковість бізнесу, на його впізнаваність, так і на його безпосередні фінансові показники.

Підпишіться, щоб дізнаватися про нові статті першими.
Ми не надсилаємо спам.
Кількість голосів: 0

Коментарі

Залишити відповідь