Створення, розробка та просування сайтів Centum-D Безкоштовний юзабіліті-аудит від Centum-D: наші послуги для ваших клієнтів

Безкоштовний юзабіліті-аудит від Centum-D: наші послуги для ваших клієнтів

Сайт є незамінним інструментом, що сприяє залученню основної аудиторії та збільшенню рівня продажів. Потенційний користувач повинен бути привернутий не тільки за допомогою барвистого дизайну, але і за допомогою зручностей використання вебсайтом, його інформативності й оптимальної швидкості завантаження цілодобово і на абсолютно будь-якому пристрої. Вебстудія Centum-D допоможе визначити рівень функціональності чинного вебсайту за допомогою послуги UX-аудиту.

Що таке юзабіліті-аудит вебресурсу?

UX-аудит є комплексом послуг, які допомагають визначати та виправляти помилки інтерфейсу вебсайту, який своєю чергою сприяє підвищенню видачі ресурсу в пошукових системах і створює найбільш ефективні стратегії просування. Така перевірка вирішить ряд таких завдань:

 1. Усуне всілякі помилки оформлення та роботи інтерфейсу. Аудит потрібен, щоб аналізувати взаємодію користувача з вебсайтом, а також для визначення проблем конвертації вхідного трафіку.
 2. Збільшить показники головних метрик ресурсу. Необхідний в процесі оновлення вебресурсу, а також у випадках, коли вебсайт недостатньо прибутковий. Результати перевірки дадуть змогу визначити ряд зон підвищення частки продуктів або послуг бізнесу, що сприятиме поліпшенню показників метрик і збільшенню прибутковості.
 3. Визначить напрямок майбутнього поступу. Перевірка такого роду дозволить визначати відповідність інтерфейсу ресурсу ряду цілей діяльності бізнесу і внести коректування в функціональну його частину, відштовхуючись від стратегії з просування.

Вебстудія Centum-D пропонує проведення юзабіліті-аудиту в сукупності з пакетами послуг з розробки, SEO-просування або техпідтримки вебресурсів наших клієнтів.

Аудит usability

Чим цінний аудит юзабіліті для клієнтів Centum-D?

UX-аудит дозволить як усувати різного характеру помилки в інтерфейсі сайту замовника, так і добиватися вищих позицій пошукових видач. Крім того, за допомогою такого аудиту вдасться досягати таких результатів:

 • Підвищена конверсія відвідувачів ресурсу;
 • Більша кількість лояльних клієнтів, які будуть повертатися на вебсайт для придбання інших товарів або послуг;
 • Перетворення сайту в зручний для використання ресурс для кожного — від досвідченого користувача до початківця;
 • Досягнення високих рівнів продажу товарів і послуг, попит яких у клієнтів вище за інших;
 • Визначення нових сегментів на ринку для подальшого просування;
 • Організація результативного процесу створення вебсайту або його поліпшення. У тому числі налагодження комунікації клієнтів і виконавців;
 • Скорочення фінансових витрат і часових на процес навчання команд співробітників фірми клієнта.

При наданні юзабіліті-аудиту наша команда робить вебсайт замовника ефективним інструментом з просування, який оптимізовано працює з потребами цільової аудиторії.

Проведення UX-аудиту в Centum-D поетапно

Проведення перевірки юзабіліті ресурсів замовника складається з декількох стадій:

 • Збираємо та аналізуємо необхідну інформацію від клієнта;
 • Перевіряємо роботу сайту на предмет помилок інтерфейсу (аналізуємо поведінку користувача, починаючи від першої дії та закінчуючи оплатою товару, роботою сторінки, конкретними елементами структури, якістю доданого контенту, а також роботою технічних елементів ресурсу — наскільки швидко завантажується ресурс, кросбраузерність елементів, наскільки якісно він зображається на різних девайсах);
 • Складаємо списки необхідних правок;
 • Формуємо звіт клієнта про виявлені неполадки та результат їх виправлення.

Вважаємо за краще підходити до кожного кейсу індивідуально і ми пропонуємо оптимальне розв’язання задач, відштовхуючись від особливостей ніші, а також спираючись на особисті побажання.

Фахівці Centum-D проведуть юзабіліті-аудит будь-якого характеру і комплексності. Ми здатні зробити ваш ресурс зручнішим для клієнтів!

Підпишіться, щоб дізнаватися про нові статті першими.
Ми не надсилаємо спам.
Кількість голосів: 0

Коментарі

Залишити відповідь