Centum-D Auto Translate — модуль автоперекладач товарів

0 відгуків
Centum-D Auto Translate — модуль автоперекладач товарів

Centum Auto Translate — це модуль автоперекладач товарів для OpenCart, який дає змогу здійснювати переклад товарів, атрибутів, значень атрибутів, категорій через google api translate. Модуль включає функціонал перекладу без ключа api, однак у такому режимі переклад обмежується 700 символами для одного товару чи категорії.

Для чого потрібний плагін Auto Translate

Основне та очевидне призначення плагіна — економія часу, сил, коштів. Модуль може без проблем справлятися з перекладом найбільших платформ:

  • інтернет-магазинів;
  • маркетплейсів;
  • каталогів.

Команда Centum-D тестувала ефективність та працездатність плагіна на 50 000 товарах одноразово. Модуль працює оперативно та справно.

Такий варіант перекладу підійде ресурсам із простими товарами, характеристики яких та інструкції використання зрозумілі кожному. Якщо йдеться про каталог зі спеціалізованою технікою, рекомендується знайти професійного перекладача, який знає нюанси та особливості тематики.

Ще одне призначення модуля — стимуляція ефективного просування. Пошукові системи та їхні пошукові роботи ретельно вивчають кожен сайт, що просувається. Якщо сайт працює українською, англійською та російською, з’являється низка додаткових можливостей просування на нових територіях, що робить бізнес міжнародним. Auto Translate доає змогу виконати оперативний та якісний переклад ресурсу, тим самим забезпечити ефективність його просування.

Можливості модуля-автоперекладача від Centum-D

Професіонали вебстудії Centum-D провели тести модуля та гарантують функціональність, ефективність та оперативність. Можливості модуля:

  • Великий вибір видів перекладу (атрибути товару, товар тощо);
  • Можливість перекладу наповнення маркетплейсу за допомогою Google API Translate з використанням будь-якої доступної мови Google;
  • Впроваджувати глибокі налаштування в модуль, вибирати найбільш відповідні функції (вибір конкретного атрибута, товару для перекладу, вибір статусу об’єкта перекладу);
  • Можливість масового переведення товарів, об’єктів (~50 000);
  • Найменування кожного об’єкта перекладу показується кожною доступною мовою, що дає змогу зручно відстежувати неперекладені товари та об’єкти;
  • Облік переведених об’єктів;
  • Безліч інших можливостей.

Auto Translate OpenCart від вебстудії Centum-D

Автопереклад із російської на українську чи будь-яку іншу мову — вкрай необхідне рішення для будь-якого масштабного комерційного ресурсу, що прагне вийти на міжнародний ринок. Фахівці-розробники нашої команди щодня вже упродовж 10 років удосконалюють свої навички та знаходять нові можливості для бізнесу в мережі. Ми розробили безплатний модуль, з установкою якого розбереться навіть недосвідчений користувач, і функціонал якого увібрав у себе найкращі стандарти та можливості. Крім Auto Translate, ми також пропрацювали низку інших плагінів як OpenCart, так і WordPress, кожним із яких ми користуємося у своїх проєктах. Завантажте Auto Translate та зробіть роботу свого бізнесу ефективніше!

Версія 2.0.0
Останнє оновлення 28.08.2021
Активних всановлень 4
Версія WordPress 2.3.0.2,3.0.3.2
Сумісність аж до 2.1-3.0.3.2
Версія PHP 7.4

Відгуки