Centum-D Модифікатор Minify

0 відгуків
Centum-D Модифікатор Minify

Minify — це модифікатор, який мініфікує скрипти вебсайту та його стилі за допомогою бібліотеки «Minify» js, тобто стиснути js. Конфіг для модифікатора не передбачено, проте можна внести коригування в змінні, які відповідають за його роботу, тобто відключити або включити потрібний функціонал.

Процес мініфікації передбачає видалення кожного непотрібного пропуску, форматування або коментаря з вихідних файлів. Зазвичай, файли типу HTML, CSS, JS мають зменшуватися для підвищення швидкості завантаження кожної сторінки сайту. Якщо врахувати те, що пошуковими системами карається вебсайт із низькою швидкістю завантаження сторінки, кожне зображення сайту також має оптимізуватися для пошукової системи. Отже, сторінки сайту будуть завантажуватись оперативніше та забезпечать краще юзабіліті.

Створення мініфікованих файлів

Існує широкий список доступних рішень для мініфікації файлів. Якщо ви користуєтеся системою адміністрування вмістом OpenCart, завдання немає нічого складного. Simple Minify, Minify CSS & JS — плагіни, проведуть процедуру мініфікації максимально оперативно. Однак існують і конструктори сайтів, де мініфікацію кожного файлу, що завантажується, необхідно проводити власноруч.

Заощаджувати час можна з такими безплатними інструментами:

  • CSS Minifier;
  • JS Minifier;
  • HTML Minifier;
  • Компресори зображення.

Розглянемо способи використання кожного інструменту з мінімізації, стиснення та кешування JS, CSS, HTML та зображень.

Мініфікація HTML

Процедура мініфікації HTML гарантує підвищення швидкості завантаження сторінок вебсайту. Ми створили інструмент, здатний мініфікувати ваші HTML-файли максимально оперативно. Завантажити його можна безкоштовно. Фахівці-розробники мають великий досвід, що гарантує зручність використання та ефективність.

Стиснення зображень

Не менш важливим пунктом є робота над оптимізацією кожного зображення, адже вони надсилають окремі запити HTTP на сервер. Поряд із плагіном Lazyload, розробленим нашими фахівцями, CSS Minifier зробить завантаження сторінок вашого ресурсу максимально швидким, що викличе зростання показників юзабіліті. Будь-яке неоптимізоване зображення впливає на швидкість завантаження ресурсу. Як відомо, пошукові системи заохочують вебресурси з високою швидкістю завантаження, а сайти з низькою — навпаки.

Мініфікація CSS

Для мініфікації файлів CSS, як і HTML або JS, існує величезна кількість утиліт і модулів, кожен із яких має свої переваги. Стиснення CSS передбачає остаточне доопрацювання оптимізації файлів вашого вебсайту, адже зараз весь ресурс стає оптимізованим, а швидкість завантаження стає максимальною через стиснення кожного файлу.

Мініфікація JS

Мініфікувати JS так само легко і швидко, як і HTML & CSS. За допомогою плагіна, розробленого нашими фахівцями, ви зможете скоротити стиснення JS файлу, що підвищить швидкість завантаження ресурсу. Кожен розроблений нами мініфаєр включає переваги кожного наявниого плагіна. Ми впевнені в ефективності своїх розроблень, адже використовуємо їх на кожному зі своїх проєктів — зараз ми продовжуємо покращувати ефективність плагінів щодо мініфікації.

Мініфікація файлів сайтів на CMS OpenCart

OpenCart є системою керування контентом, яка найчастіше використовується для розроблення та роботи з масштабними інтернет-магазинами, маркетплейсами або каталогами. Якщо ресурс великий, то і вантажитися він буде довше через величезну кількість коду. Однак якщо використовувати мініфікатор, це підвищить швидкість завантаження понад 30%, що є вкрай значним числом. Якщо поєднати мініфікацію та інші плагіни, що сприяють прискоренню завантаження сторінок (наприклад, Lazyload — плагін, який сильно оптимізує зображення товарів у маркетплейсах або інших ресурсах), відсоток стає ще більшим. До того ж оптимізація в результаті допоможе ефективно просуватися в пошукових системах, де пошукові роботи аналізують не тільки наповнення ресурсу, але і його роботу. Безумовно, зручність використання ресурсу для користувачів також зросте, через що зросте відвідуваність сайту.

Плагін Minify від Centum-D для OpenCart

Вебстудія Centum-D має досвід, який обчислюється 10 роками регулярної роботи та розвитку. Кожен спеціаліст студії — висококваліфікований професіонал із безліччю успішних проєктів за плечима. Ми знаємо, як розробляти рішення для покращення та оптимізації ваших проєктів, через що ефективність плагінів-мініфікаторів гарантована.

Версія 1.0.2
Останнє оновлення 19.07.2021
Активних всановлень 1
Версія WordPress 2.3.0.2
Сумісність аж до 2.1-2.3
Версія PHP 5.6-7.4

Відгуки