Створення, розробка та просування сайтів Centum-D Чекбокс для сайту: автоматична генерація фіскальних чеків

Чекбокс для сайту: автоматична генерація фіскальних чеків

Як відбувається видавання чеків у вашому інтернет-магазині? А скільки часу ви витрачаєте на формування кожного? І ніяк цієї операції не уникнути!

Закон № 265/95-ВР «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» зобов’язує всіх суб’єктів господарювання, які здійснюють розрахункові операції під час продажу товарів або надання послуг у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг, а також операції з прийняттям готівки для її подальшого переведення, видавати клієнту фіскальний чек.

Невидача чека — порушення, яке спричиняє штрафи в розмірі 100–150 % вартості товару та вище.

Державна податкова служба для зручності бізнесу розробила офіційну програму — kasa.vchasno. Його завдання — позбавити підприємців необхідності створювати чеки вручну.

На створення одного чека потрібно не менше 5–10 хвилин, що в умовах навіть невеликого інтернет-магазину, що оформляє 20–30 угод на добу, призведе до колапсу бізнесу. Адже тільки на заповнення чеків йтиме до 5 годин робочого часу, який краще витратити на обробку нових замовлень клієнтів або на розвиток бізнесу:

 • пошук постачальників
 • підвищення якості послуг
 • розширення асортименту тощо

Проте сама програма виявилася не готовою до навантажень після того, як підприємці почали масово реєструватися в системі. Про те, як дотримуватись Закону та не витрачати час на заповнення фіскальних чеків вручну — докладніше розповімо в цій статті.

Чекбокс для сайта

Що таке фіскальний чек і коли він потрібний

Під фіскальним чеком мається на увазі спеціальний документ спеціального зразка. Він має бути проведений через касовий апарат та збережений у його пам’яті.

Що має бути зазначено в чеку

Відповідно до законодавства фіскальний чек має містити таку інформацію:

 • номер касового апарату
 • дату та час проведення операції
 • кінцева вартість товару/послуги
 • інформацію із зазначенням даних касира, який проводив операцію
 • номер операції.

З якими проблемами зіткнулися підприємці

Для компаній, що ведуть онлайн-бізнес, касовий апарат мало замінити офіційний додаток kasa.vchasno.

Проте система не витримала навантажень. Про проблему заявляють багато підприємців. Наприклад, видання «Фокус» наводить звернення Спілки українських підприємців (СУП), яка звертає увагу на масові збої програмного забезпечення. «На початку року вже виникали проблеми через масову установку програмних реєстраторів розрахункових операцій, що спричинило технічні збої в цих програмах», — йдеться у зверненні. Розв’язання проблем, за словами підприємців, затягується.

Якщо просто відмахнутися від нових законодавчих вимог та не видавати фіскальних чеків, підприємцям загрожують солідні штрафи. За першого порушення розмір штрафу становить 100 % покупки, під час другого та наступного — 150 %.

Ефективне розв’язання проблеми: чекбокс для сайту

Якщо ви хочете бути впевненими в безпеці свого бізнесу, працювати легко та комфортно в рамках чинного законодавства, можете скористатися нашим унікальним модулем для сайту. Чекбокс для сайту від компанії Centum-D автоматично після покупки генерує фіскальний чек і одночасно відправляє його:

 • покупцю
 • адміністратору сайту/продавцю
 • Державній податковій службі.

4 переваги чекбоксу Centum-D

Модуль генерації чеків для сайту від компанії Centum-D має чотири незаперечні переваги.

1. Працює швидко та точно

Чек формується та відправляється автоматично всього за 20 секунд. Покупець отримає його разом із підтвердженням замовлення!

2. Надійний і простий у використанні

Адміністратор сайту запускає процес генерації чека автоматично. Щоби сформувати та відправити фіскальний чек, досить просто змінити статус замовлення на, наприклад, «в обробці» або «підтверджений».

3. Універсальний

Чекбокс від Centum-D можна інтегрувати в будь-який інтернет-магазин незалежно від платформи, на якій він працює.

4. Працює суворо в межах закону

Модуль максимально детально опрацьований і відповідає вимогам до фіскальних чеків. У фіскальному чеку буде зазначено всю необхідну інформацію та дані про купівлю (за порушення цієї вимоги встановлено ще один штраф — у розмірі 10–50 % від вартості товару).

Головна перевага модуля — вам не доведеться виконувати додаткові дії, щоби надіслати чек покупцю: документ буде надіслано системою автоматично, без вашої участі. І ви зможете уникнути штрафу в розмірі 100–150 % вартості товару або ще серйознішого покарання.

Чекбокс для сайта

Як працює наш модуль: 4 кроки

Функціонування модуля чекбоксу від компанії Centum-D відбувається в чотири простих кроки:

 1. Покупець робить замовлення.
 2. Менеджер переводить замовлення, наприклад, режим обробки.
 3. Уся інформація про покупку передається модулю чекбоксу.
 4. Модуль автоматично формує фіскальний чек та відправляє його покупцю, адміністратору сайту та до ДПС.

Встановити чекбокс для сайту

Якщо ви хочете працювати «по-білому», захистити свій бізнес від можливих штрафів та санкцій, забезпечити простоту та прозорість видавання фіскальних чеків, встановіть на свій сайт чекбокс від компанії Centum-D. За будь-якою додатковою інформацією звертайтесь до наших менеджерів:

в офісі Дніпро, вул. Шевченка 37, оф. 557

на пошту: [email protected].

або за номерами

+380–67–230–5243;

+380–63–857–5643;

+380–66–756–0861;

+380–56–788–8450.

Підпишіться, щоб дізнаватися про нові статті першими.
Ми не надсилаємо спам.
Кількість голосів: 0

Коментарі

Залишити відповідь