Створення, розробка та просування сайтів Centum-D Чому Вам варто зробити інтернет-магазин на Magento?

Чому Вам варто зробити інтернет-магазин на Magento?

Від вибору CMS для інтернет-магазину залежить не тільки успішність проекту та його окупність, але також популярність серед клієнтів, зростання продажів, коректна робота з сервісом, відсутність проблем і недоліків у програмі.

Саме тому популярність платформи для інтернет-комерції Magento продовжує впевнено рости, незважаючи на всю складність установки і не дуже низьку вартість. Адже головне в цьому питанні – якість і широта можливостей CMS. На сьогоднішній день Magento є найпопулярнішим движком для розробки інтернет-магазинів в усьому світі. На її базі були створені і сьогодні успішно функціонують такі гіганти онлайн-комерції, як Samsung, Gucci, Nestle, Lenovo, Nokia та багато інших. Розглянемо переваги цього движка для розробки інтернет-магазину.

Орієнтування на e-commerce

Ця платформа відмінно підійде для онлайн-торгівлі, тому що здатна втілити в життя практично будь-яке бажання та вимоги власника проекту. Мадженто має дуже широкий набір функцій, які програмістам не потрібно буде додатково допрацьовувати. Це означає, що запуск проекту на цій платформі потребує мінімальних витрат. Управління каталогом товарів проводиться автоматично, при цьому за умовчанням доступні наступні функції:

 • покрокова фільтрація;
 • групування комплектів;
 • останні переглянуті та додані товари;
 • доставка;
 • корзина;
 • кілька способів оплати;
 • відгуки та рекомендації клієнтів.

Оптимізація пошуку

За допомогою Мадженто інтернет-магазин досить швидко виходить у топ пошукової видачі, тому що пошукові машини до даної платформи відносяться дуже прихильно. Завдяки автоматизованим налаштуванням, карта XML сайту, яка необхідна пошуковикам, буде створюватися самостійно. Все це значно підвищує відвідуваність сайту та продажі.

Використання інструментів маркетингу

Мадженто дуже зручна у розробці та веденні маркетингової активності. Застосування знижок, купонів, хітів продажів, новинок та інших інструментів маркетингу дозволяє збільшити продажі та вартість середнього чеку.

Аналітика та звітність

Платформа Мадженто має у своєму розпорядженні повний спектр інструментів для звітності. Це дає можливість вносити практично будь-які правки для оптимізації сайту відповідні до потреб покупців. Серед таких інструментів можна виділити:

 1. RSS стрічка для нових замовлень;
 2. звіт про податки;
 3. звіт про неоплачені товари у кошику;
 4. статистика про товари, які найчастіше переглядають на сайті;
 5. аналіз відгуків клієнтів;
 6. звіти про клієнтів, які купують частіше та більше за все;
 7. статистика купонів зі знижками.

Каталог і його можливості

Мадженто дає можливість встановлювати індивідуальні налаштування, завдяки гнучкій системі управління шаблонами. При цьому покупці можуть швидко знайти необхідний товар – в цьому допомагають рейтинги, статистика, огляди та навігація на декількох рівнях. Управління каталогом дає такі можливості:

 • управління мітками товарів (підтвердження, видалення та редагування);
 • створення віртуальних товарів;
 • персоналізація продуктів;
 • автоматичну зміну розмірів графічних зображень;
 • перенаправлення результатів пошуку.

Стійкість до вірусів

Інтернет-проекти, розроблені на базі Мадженто, відрізняються стабільністю роботи, швидким завантаженням і високою стійкістю до вірусних атак. Розробники цієї CMS постійно вдосконалюють свої навички, діляться досвідом і підтримують комунікацію, тому платформа регулярно оптимізується, а клієнти не прив’язані до одного розробника.

Проста “адмінка”

Розробка сайту на Мадженто приваблива тим, що подальше управління онлайн-магазином дуже зручне. Ви можете самі легко опублікувати нову інформацію та редагувати розділи.

Підтримка

Кращі розробники з усього світу працюють над вдосконаленням платформи Мадженто. Отримувати нові навички та допомогу при розробці складних програм і проектів дозволяють форуми, бази даних, спеціальні енциклопедії та багато іншого.

Велика база шаблонів

Дана CMS має дуже велику базу як готових шаблонів, так і модулів. Завдяки цьому, процес створення інтернет-магазину не потребуватиме великих витрат грошей і часу. Деякі програми розроблені на платній основі, але багатьма можна користуватися безкоштовно.

 • Продуманість платформи та її активне використання компаніями зі світовим ім’ям говорить про надійність і високу якість продукту.

Власникам великих інтернет-магазинів відмінно підійде платформа Мадженто, завдяки великому набору опцій і додаткових розширень, а також можливості індивідуального налаштування.

Створення інтернет-магазину на Magento: 6 етапів розробки

Створення інтернет-магазину передбачає комплекс заходів, що дозволяють зробити повністю працездатний проект. Починається все першої зустрічі клієнта та проект-менеджера, а закінчується публікацією сайту в інтернеті.

Замовляючи розробку у студії, Ви можете бути впевнені в кінцевому результаті виконаної роботи. Над проектом працюватимуть фахівці з різних областей – кожен з них відповідає за свій фронт роботи.

Якщо звертатися за розробкою до фрілансера, тут можливі труднощі. Адже Вам окремо потрібно шукати дизайнера, програміста, верстальника, оптимізатора, копірайтера. А ще стежити за кожним етапом роботи та забезпечувати комунікацію між фрілансерами.

Тому оптимальний варіант – звертатися до веб-студії, яка надає повний комплекс послуг.

Процес створення з нуля магазину для онлайн торгівлі передбачає шість послідовних етапів.

Magento

1. Перша зустріч і складання технічного завдання

Перша зустріч – основа успішного співробітництва. На ній обговорюються всі деталі, замовник розповідає про свої побажання та вподобання, представляє компанію, розповідає про обрану нішу.

Проект-менеджер фіксує всю інформацію. Спираючись на отримані дані, фахівці проводять комплексне дослідження:

 • ніші;
 • цільової аудиторії;
 • конкурентів

Це допомагає зрозуміти, як краще реалізувати магазин, щоб він виявився успішним і приносив максимально можливий прибуток власнику.

Після цього менеджер готує технічне завдання. У ньому детально описуються всі особливості магазину. Завдання обов’язково узгоджується з замовником. При необхідності – йому докладно пояснюють, чому прийнято рішення реалізувати той чи інший інструмент.

2. Дизайн

Створення зовнішнього оформлення магазину. Дизайнер обов’язково продумує розташування різних функціональних елементів, закладаючи міцну основу для юзабіліті.

Продумується інтерфейс проекту. Обов’язково вислуховується думка замовника, однак основний акцент робиться на правила і норми розробки інтерфейсів для магазинів.

Зверніть увагу! Здешевити розробку допоможе використання готового шаблону. Однак це позбавляє сайт індивідуальності – в мережі зустрічається безліч проектів зі схожим оформленням. До того ж, інтерфейс не враховує всі особливості конкретного магазину, а являє собою шаблонне рішення.

3. Верстка

Верстальник трансформує картинки оформлення у код. Тобто, створюється вже робочий проект. На даному етапі обов’язково передбачається адаптивна верстка. Завдяки чому магазин коректно відображається на будь-яких пристроях і моніторах, в будь-яких браузерах.

4. Програмування

До роботи включаються програмісти. Їх завдання – зробити проект функціональним. Підключити модулі. Якщо немає необхідних розширень, написати їх згідно з ТЗ. Провести налаштування сайту.

5. Наповнення контентом і первинна оптимізація

Паралельно працює команда оптимізаторів і копірайтерів. Перші займаються оптимізацією ресурсу. Виконується ряд дій, які забезпечують подальше просування магазину у пошукових системах.

Зверніть увагу! Для успішного залучення клієнтів важливо довірити SEO-оптимізацію ресурсу досвідченим фахівцям. Бажано, щоб подальшим просуванням, після запуску сайту, займалася та сама компанія, що вела розробку. Адже її фахівці вже знайомі з проектом, їм не потрібно проводити додаткові дослідження.

6. Тестування

Завершує процес розробки тестування проекту. Тестувальниками виявляються помилки та недоліки. Вони відразу ж усуваються профільними фахівцями.

Тестування – гарантія успішності проекту в цілому. Також під час тестування перевіряється, чи відповідає створений інтернет-магазин початковим технічним завданням.

Закінчення розробки

Перевіривши працездатність проекту, розробники переносять його на обраний замовником хостинг. Якщо замовник не може сам визначитися з ним, йому допомагають. Після оплати всіх послуг, власнику магазину передаються права доступу.

Додаткові послуги

Найчастіше розробники надають наступні додаткові послуги. Серед таких:

 • внутрішня та зовнішня оптимізація;
 • просування у соціальних мережах;
 • наповнення контентом;
 • технічна підтримка;
 • та інші.

Дані послуги обговорюються окремо, на їх надання підписується додатковий договір.

Інтернет-магазин на базі Мадженто

Розробка інтернет-магазину на Magento: скільки на це потрібно часу

Власники бізнесу, звертаючись за розробкою сайтів до професіоналів, завжди цікавляться: «Скільки часу потрібно на створення магазину?». Чіткої відповіді на це питання немає. Оскільки все залежить від кількох складових.

У цьому розділі статті ми лаконічно розповімо, як проходить розробка. Ви отримаєте максимум інформації стосовно цієї теми.

Визначення потреб

У даному випадку мова йде про вивчення ніші, продукцію, що буде реалізовуватися, дослідження цільової аудиторії та конкуруючих фірм. Такі дослідження можуть зайняти кілька днів, а то й пару тижнів.

Завдяки дослідженням визначаються потреби клієнта та шляхи рішення поставлених завдань.

Створення дизайну

Якщо це унікальний дизайн, то багато що залежить від масштабу проекту. Чим більше в ньому унікальних різнопланових сторінок, для яких необхідно промальовувати окреме оформлення, тим більше часу буде потрібно на цей етап. Найчастіше на розробку унікального дизайну необхідно від 2 до 4 тижнів.

Якщо вибирати готову тему, то її вибір і налаштування проходить за один робочий день. Та й коштує це набагато дешевше. Тільки ось тема не буде унікальною. І не відображатиме всіх особливостей магазину.

Верстка

Залежить від кількості сторінок, особливостей інтерфейсу, елементів і інших моментів, що передбачені.

Програмування

Спочатку здійснюється установка Magento – для його покупки, установки та простого налаштування потрібно 1-2 дні.

Після цього програмісти приступають до роботи з плагінами і модулями. Серед таких виділяються наступні розширення:

 • для пошуку товару;
 • для оформлення замовлення;
 • для оплати покупки;
 • для блогу;
 • і деякі інші.

Якщо модулі брати вже готові, то на їх завантаження, підключення та налаштування йде кілька днів.

Але бувають ситуації, коли необхідно створити новий модуль, який чітко відповідатиме особливостям магазину та товарам, що пропонуються. На його розробку може піти ще кілька днів – в залежності від складності та функціональності.

Тестування

На роботу тестувальників необхідно від 2-3 днів до декількох тижнів. Знову-таки – все залежить від особливостей сайту, його масштабності та складності. Чим більше проект, тим довше його тестувати.

Публікація

Публікація сайту на хостингу та в інтернеті займає пару днів, не більше. За умови, що потрібно ще раз все перевірити та налаштувати роботу ресурсу.

Кінцеві терміни розробки інтернет-магазину визначаються проект-менеджером при складанні технічного завдання. Терміни прописуються у ТЗ – на кожен етап виділяється певний час.

Замовити сайт на Magento у веб-студії

Якщо Ви хочете отримати високоякісний проект, що дійсно працює звертайтеся до веб-студії. Це команда професійних фахівців. Над сайтом працюватимуть:

 • проект менеджер;
 • програмісти;
 • дизайнер;
 • верстальник;
 • оптимізатор і маркетолог;
 • копірайтер.

В результаті їх злагодженої роботи Ви отримаєте ефективний інтернет-магазин, в якому реалізовані всі необхідні інструменти.

Підпишіться, щоб дізнаватися про нові статті першими.
Ми не надсилаємо спам.
Кількість голосів: 0

Коментарі

Залишити відповідь