Створення, розробка та просування сайтів Centum-D Де брати контент для сайту

Де брати контент для сайту

Головна мета створення вебресурсу — привернути до себе належну увагу: просунути свої послуги, прорекламувати свій товар, залучити потенційних клієнтів і партнерів, сформувати образ бренду. Один із базових інструментів для реалізації кожної мети — високоякісний і цікавий для цільової аудиторії контент. Тому власники бізнесів часто й думають: де брати контент для сайту?

Тут необхідно зрозуміти — якісний контент не є звичайним текстом або картинкою на сайті. Тексти мають бути цікавими, графіка максимально зрозумілою, привабливою, інформативною, а відео та інший контент має максимально залучати, захоплювати, переконувати.

Отже, забезпечити свій ресурс відмінним матеріалом можна безліччю способів. Ми вивчимо найпопулярніші.

Джерела контенту

Вартість, доступність, тип контенту, тематика — критерії, які допомагають визначитися з джерелом. Поміж найдоступніших:

1. Самостійна робота

Здебільшого клієнти ставляться до цього варіанту як до оптимального. Власникам бізнесу відомий їхній рід діяльності або ж вони доручають створення контенту своїм штатним фахівцям. Однак реалізація такого рішення вимагає великих тимчасових витрат. Проте такий спосіб більше підходить саме під час написання текстового контенту з обмеженим бюджетом — досить бути глибоко «в темі», мати базові знання з копірайтингу, банальну грамотність і час.

2. Фріланс

Фрілансери — фахівці в тій чи іншій галузі, до яких часто звертаються за разовими або нерегулярними роботами. Ви завжди можете пояснити їм свої побажання, сформувати для них ТЗ і спостерігати за процесом створення контенту. Ціна такого рішення завжди різна й залежить від рівня, досвіду, затребуваності й репутації фахівця. На фріланс-біржах зазвичай можна купити готовий контент, якщо у вас нема потреби створення його за індивідуальним вимогам.

Список

3. Рерайтинг

Якщо мова йде про текстовий контент, то рерайтинг — один із найпоширеніших способів. Нема потреби глибокого аналізу інформації в мережі, адже досить просто взяти готовий контент і зробити його унікальним за допомогою заміни слів, структури пропозицій, перефразування. Однак більше часу буде витрачено на редагування, коригування, унікалізації.

4. Спеціалізована вебстудія

Найнадійніший спосіб. Ви працюєте з досвідченими професіоналами на вигідних умовах. Вам гарантують високу якість, редагування за потребою, ефективність контенту, його актуальність. Однак підійде такий спосіб не всім — вартість відрізняється від готових загальних текстів на біржах. Однак якщо ви — власник серйозного майданчика, великого інтернет-магазину або загалом хочете не дешевого, а ефективного просування, а також піклуєтеся про спосіб і репутації свого бренду, то цей варіант підійде вам більше за інших. Для вас не просто створять контент, але й:

  • Пропрацюють із вами основну концепцію, визначать головні завдання
  • Проаналізують аудиторію, конкурентів, схожі ніші
  • Створять повноцінний план згідно з вашими побажаннями й зібраним після дослідження даними
  • Розмістять контент на вашому ресурсі за допомогою системи управління
  • Проведуть тести, проаналізують ефективність контенту, переконаються в його відповідність завданням і цілям майданчики, перевірять ранжування, індексацію.

Кожне рішення має свої переваги — вибирати варто, орієнтуючись на потреби й можливості бізнесу. Якщо ви є власником вебмагазину, зверніться до надійної вебстудії, а якщо вам необхідний максимально творчий контент на незвичайну тематику, займіться пошуком відповідного фахівця саме у вашій ніші.

Де брати контент для сайту | Підсумки

Якщо ви поставили питання «де взяти контент для сайту?», то для вас дійсно важливий ваш бізнес. Вибирати джерело контенту потрібно з належним підходом, адже це може як поліпшити показники ресурсу, так і надати на них негативний вплив. Звертайте увагу на відгуки, вивчайте кейси виконавців — тоді ви не помилитеся й гарантуєте своєму ресурсу приріст відвідуваності та прибутковості відповідно.

Підпишіться, щоб дізнаватися про нові статті першими.
Ми не надсилаємо спам.
Кількість голосів: 0

Коментарі

Залишити відповідь