Створення, розробка та просування сайтів Centum-D Де брати товар для інтернет-магазину?

Де брати товар для інтернет-магазину?

У вас з’явилася ідея зайнятися своїм інтернет-магазином, і вам цікаво дізнатися про способи закупівлі товару в Україні? Ми надамо ряд можливих варіантів місць, в яких можна замовити товар з можливістю його подальшого продажу на вашому сайті.

7 альтернативних місць, в яких ви зможете знайти необхідні товари для свого вебмагазину

  1. Офлайн ринок. Ваш бізнес розташовується в якомусь великому місті? Частину необхідних товарів ви точно зможете знайти за прийнятними цінами на звичайних ринках міста.
  2. Послуги гуртових онлайн-продавців. Додайте словом “гуртом” до пошукового запиту з назвою товару, що вас цікавить, і отримаєте величезний перелік вебсайтів з контактною інформацією місць, в які можна звернутися за закупівлею товару.
  3. Дистриб’ютор. Цифрова техніка будь-якого відомого бренду легко закуповується у дистриб’ютора, на яку часто сам запропонує знижку та навчальний матеріал постійному клієнтові.
  4. Будь-яка китайський торговий майданчик. Найбільшим і найвідомішим майданчиком такого роду є AliExpess. Тисячі пропозицій від величезної кількості виробників Китаю. Товари тут завжди за ціною нижче ринкової, через це з’являється сильна конкуренція для будь-якої торгової точки офлайн.
  5. Вебресурси зі списками оголошень. Через те, що сам постачальник буде зацікавлений у вигідних продажах свого товару, ним розміщується відповідна реклама на сайті в будь-якому тематичному розділі. Рекомендуємо до перегляду ті пропозиції, які можуть надавати щось привабливе.
  6. Виставковий захід. Іноді в практично будь-якому місті проводиться організація тематичних виставок, ярмарків, які є зручними місцями для збору будь-якого корисного контакту. Також там може з’явитися можливість познайомитися з українським або закордонним товарним виробником, а також укласти з ним договір на постачання товару різної категорії.
  7. Дропшипінг. Як щодо інноваційної ідеї роботи з постачальниками, коли нічого не потрібно у нього купувати? Досить просто завантажити в каталоги системи управління списки вже наявних товарів. В процесі покупки ваш інтернет-магазин передасть дані клієнта виробникові. Вам не знадобиться займатися організацією доставлення — питання вирішує постачальник.

Залишилося лише зайнятися порівнянням ціни товарних пропозицій декількох постачальників і вибрати відповідний.

Підпишіться, щоб дізнаватися про нові статті першими.
Ми не надсилаємо спам.
Кількість голосів: 0

Коментарі

Залишити відповідь