Створення, розробка та просування сайтів Centum-D Де подивитися відвідуваність сайту?

Де подивитися відвідуваність сайту?

Для перегляду відвідуваності сайту найчастіше використовують такі основні інструменти, як лічильники Яндекс.Метрики і Google Analytics.

Яндекс.Метрика

Шляхом вибору опції «Відвідуваність» в розділі «Стандартні звіти» Яндекс.Метрики можна дізнатися значення однойменного показника. При цьому під відвідуваністю розуміється загальна кількість візитів одного і того ж користувача.
Звіт «Джерела, зведення» дозволяє глибше проаналізувати трафік. Виведена у вигляді графіків інформація дає візуальне уявлення про зміну обсягу трафіку за джерелами залучення, а у вигляді діаграми – співвідношення у відсотках за той чи інший період часу виходячи з джерела.

Google Analytics

Дізнатися, з яких інтернет-ресурсів до Вас прийшли відвідувачі, за якими запитами, відсоток пошукового переходу та іншу необхідну інформацію про відвідуваність, Вам допоможе Google Analytics. Для формування звіту досить зайти у розділ «Аудиторія» та вибрати вкладку «Огляд аудиторії».
У звітах сервісу Google Analytics можна подивитися практично всі дані стосовно аудиторії інтернет-ресурсу: кількість проведеного на сайті часу відвідувачами, назви використаних браузерів, мови спілкування та інші параметри.

Підпишіться, щоб дізнаватися про нові статті першими.
Ми не надсилаємо спам.
Кількість голосів: 0

Коментарі

Залишити відповідь