Створення, розробка та просування сайтів Centum-D Де ви розташовані: чому сторінка контакти має бути ідеальною

Де ви розташовані: чому сторінка контакти має бути ідеальною

Сторінка «Контакти» — її важливість часто недооцінюється, адже простіше замінити її формою зв’язку. Нерідко про неї просто забувають без розуміння наслідків, загублених можливостей. У кожного відвідувача ресурсу виникають питання, а вивчати весь сайт для отримання відповіді — не кожному цікаве завдання. Навіть якщо ви грамотно оформили сторінку FAQ, не кожен знайде час і бажання перечитувати її. Ця секція має серйозний рівень корисності, адже вона не просто сприяє якісному зв’язку клієнта з компанією, але й має безліч функцій.

Функції сторінки «Контакти»

Опис функцій не призведе до успіху, не забезпечить вас потоком клієнтів, однак у комбінації з іншими фчинниками однозначно позитивно вплине на ваш ресурс.

  1. Сторінка контактів досить часто виявляється об’єктом зацікавлення користувачів. Якщо вони бачать форму, мимоволі пропадає бажання її заповнювати, адже далеко не факт, що їм усе ще буде цікаво отримати відповідь від вас. У такому випадку вони просто підуть до вашого конкурента, що надає можливість моментального зв’язку. А ось якщо ви пропрацювали сторінку контактів грамотно, на неї буде не просто приємно дивитися, а й довіра користувача буде рости.
  2. Кожна пошукова система завжди прагне демонструвати на сторінках результатів пошуку лише сайти з високим рівнем надійності, яким можна довіряти та під час використання яких немає ризиків для користувачів. Контакти є одним із чинників комерції — вони враховуються кожною пошуковою системою під час ранжирування. Пошуковими системами залучаються асесори, що оцінюють якість ресурсів. Сьогодні, якщо ви вказали нереальний, неактуальний, неправильний контакт, це сильно позначиться на становищі сайту на сторінках результатів пошуку. У пошукового робота не виходить перевірити контакти на ресурсі? Тоді в справу вступить асесор і перевірить кожен номер телефону, адресу. Хочете досягти відмінних результатів просування? Не забудьте якісно опрацювати цю сторінку.
  3. Повноцінні списки контактів сприяють поліпшенню користувацького досвіду й підвищують рівень довіри. Ви ризикуєте втратити довіру, якщо не діліться з користувачем фізичною адресою, номером телефону. Контакти дають змогу перевіряти, чи присутня компанія на ринку фізично. Недолік контактної інформації буде мимоволі наводити на думку: «А чи легальний цей бізнес?». Надайте користувачеві розгорнуту контактну інформацію й тоді буде спостерігатися справжня турбота, що однозначно підвищує вашу конкурентну здатність.
  4. Наявність актуальних контактів дає змогу користувачам знаходити компанію й за довідниками, сервісів пошукових систем.

До речі! Пошуковими системами за контактами також оцінюється легальність організації, відсутність ризиків для користувачів.

Який має бути дизайн сторінки «Контакти»

Описати головні й неприступні правила оформлення цієї сторінки неможливо, проте є безпрограшні рекомендації, що мінімізують ризик втрати клієнтів.

  1. Використовуйте інтуїтивний дизайн, що не викликає питань. У такий спосіб будь-який користувач без зусиль знайде номер, пошту, адресу.
  2. Використовуйте нестандартні рішення. Інтуїтивним і зрозумілим можна зробити будь-який дизайн — навіть якщо він ґрунтується на анімації з великою кількістю графіки, на яскравих кольорах, постійно мінливих елементах.
  3. Залишайте місце на «подумати». Сторінка контактів має містити лише контакти та суміжну з ними інформацію. Не захаращуйте її загальною інформацією, величезними текстами, недоречними медіа.

Де ви розташовані?! Чому сторінка «контакти» має бути ідеальною? | Підсумовуючи

Кожному користувачеві приємно знати, що на його дзвінок дадуть відповідь, що компанія відчинена для нього. Якщо користувач прийняв рішення зв’язатися з вами та обговорити замовлення послуги або продукції, сторінка контактів супроводжує його в цьому. Саме вона, а не форма зв’язку, здатна конвертувати звичайного користувача в найголовнішого клієнта.

Підпишіться, щоб дізнаватися про нові статті першими.
Ми не надсилаємо спам.
Кількість голосів: 0

Коментарі

Залишити відповідь