Створення, розробка та просування сайтів Centum-D Де замовити інтернет-магазин?

Де замовити інтернет-магазин?

Мрієте збільшити доходи бізнесу? Це обумовлюється бажанням мати повністю готовий вебмагазин під ключ. Вартість такого сайту формується з огляду на якість проведених робіт. Відповідно, може виникнути логічне запитання — де ж замовляти здатний конкурувати інтернет-магазин без ризику переплати? Існує кілька варіантів вирішення такого завдання:

  1. Фриланс-біржі. Кількість самозайнятих фахівців, які готові з обговорюваного цінника розробляти інтернет-магазини або інші сайти, невпинно зростає з кожним днем. Про фахівців на біржах фрилансу з хорошими рекомендаціями, великим портфоліо і великим досвідом ви можете почути як від своїх колег, так і просто від знайомих, друзів в інтернеті. Проте лише малий відсоток приватних розробників здатний вирішити настільки широкоформатну проблему якісно. Якщо враховувати те, що розробку інтернет-магазину в Україні може потребувати навичок, що відрізняються від стандартних, а також особливого підходу, підвищується ризик отримання не зовсім бажаного результату, і витрачених даремно часу та грошей.
  2. Фахівці вебстудій. Звернення за розробкою в спеціалізовані вебстудії має на увазі роботу з фахівцями, готовими розробити інтернет-магазин будь-якої складності, обсягу. Окрім цього, це також включає розробку на самописних або вже звичних системах управління. У такому випадку саме офіційний договір є гарантією належного виконання робіт в погоджені терміни за встановленою вартістю. Якщо є необхідність, фахівці готові допомогти в подальшому просуванні ресурсу і в якісному його обслуговуванні в міру його функціонування.

Чому слід замовляти розробку інтернет-магазину в вебстудіях

Спільна праця фахівців, що працюють над проєктом інтернет-магазину під ключ, має на увазі вебресурс, що включає:

  • Широкий функціонал;
  • Ретельно опрацьовані елементи;
  • Індивідуально розроблений дизайн;
  • Можливість адаптивної верстки, і, відповідно, функціонування ресурсу на всіх сучасних платформах і пристроях;
  • Можливість повноцінного SEO-просування;
  • Ряд додаткових бонусів.

Якщо необхідно замовити інтернет-магазин в Дніпрі, слід довіряти перевіреним вебстудіям, що володіють безліччю позитивних відгуків про роботу команди. Таким чином ви гарантуєте розумне вкладення своїх коштів і виключаєте шкодування про свій вибір.

Підпишіться, щоб дізнаватися про нові статті першими.
Ми не надсилаємо спам.
Кількість голосів: 0

Коментарі

Залишити відповідь