Створення, розробка та просування сайтів Centum-D Дошки оголошень та їх розробка

Дошки оголошень та їх розробка

Дошки оголошень – готовий вид бізнесу. Фактично – це створений проект, на якому користувачі (будь-який бажаючий) залишають свої оголошення про продаж товарів, а також пропонують послуги. Відповідно, і будь-хто може знайти пропозицію, що його цікавить.

Сучасна, зі зрозумілою структурою, широким функціоналом і зручним інтерфейсом дошка оголошень обов’язково стане популярною і буде приносити прибуток своїм власникам. У цій статті ми детально зупинимося на проектах такого типу, розповімо, в чому їх особливість.

3 проблеми бізнесу, які вирішуються за допомогою дошки оголошень

1. Стабільний дохід

Якщо Ви шукайте оптимальний варіант, як заробляти в Мережі, спробуйте даний вид бізнесу. Реалізація власного майданчика для публікації оголошень дозволяє отримувати постійний пасивний дохід при мінімально можливих вкладеннях.

Підприємцю достатньо звернутися за розробкою до досвідчених фахівців, які підготують проект «під ключ». Це буде повноцінний майданчик:

 • з правильною структурою;
 • зручною адміністративною панеллю;
 • з простим моделюванням;
 • правильною індексацією пошуковими роботами;
 • зручним пошуком всередині системи;
 • привабливим дизайном і зрозумілим інтерфейсом.

Такий веб-ресурс гарантує привабливість сайту для користувачів, які подають оголошення та шукають товари або послуги в Інтернеті.

2. Швидкий старт з мінімальними витратами

Найчастіше старт бізнесу в Мережі передбачає значні вкладення на перших етапах. Дошки оголошень не настільки вибагливі щодо фінансів. Навіть при мінімальному бюджеті цілком реально отримати готовий проект, що дозволяє вже в перші кілька місяців після запуску отримувати гарний дохід.

3. Створення корисного продукту

Дошки оголошень пов’язують продавця і покупця. Ні першим, ні другим не доведеться більше докладати багато зусиль для досягнення цілей.

Тому можна з упевненістю говорити – що такі ресурси являють собою дійсно корисні продукти для людей. На них заробляють не тільки власники, але й користувачі, які продають товари/послуги.

Дошки оголошень дозволяють бізнесу вийти на новий рівень: 4 докази

Дошки оголошень – гарний спосіб стати успішним підприємцем, навіть якщо Ви до цього не вели підприємницьку діяльність. З’явилися вільні фінанси, знайшли інвестора та не знаєте, куди вкласти кошти? Або у Вас вже є бізнес, але Ви бажаєте розширити його? Розгляньте цей варіант, як можливість розширити свою діяльність і отримувати більший дохід.

1. Високий рівень прибутковості

Для початку бізнесу на власній дошці оголошень не потрібно космічних вкладень. Адекватної суми достатньо для запуску ефективного інструменту з високим рівнем прибутковості.

Створивши привабливий зовні і функціональний проект, реально в найкоротші терміни побудувати прибутковий бізнес.

2. Терміни окупності

Проект швидко окупається. Звичайно, при дотриманні певних умов:

 • створення правильної структури сайту;
 • розробка ефективної стратегії розвитку;
 • наявність функціональних інструментів безпосередньо на сайті;
 • постійна робота над просуванням веб-ресурсу.

Все це буде сприяти тому, що трафік, відвідуваність сайту вже через кілька місяців досягне декількох тисяч осіб на добу. І після цього, якщо продовжувати роботу над розвитком, зростання трафіку буде лавиноподібним.

3. Підключення платіжних систем

Один з найбільш перспективних і зручних методів оплати за товари – безготівкові перекази. Підключивши на сайт популярні системи онлайн-платежі, легко зробити свій проект ще більш привабливим для відвідувачів.

Звісно, це позитивним чином позначиться на кінцевій відвідуваності сайту, і сприятиме збільшенню прибутку.

4. Простота управління майданчиком

Сучасні Системи управління контентом (CMS), призначені для таких масштабних проектів, характеризуються простотою роботи, адмініструванням, управлінням.

Це означає, що для роботи над проектом знадобиться мінімальна кількість найманих працівників. Їх не доведеться навчати занадто довго або навіть відправляти на спеціалізовані курси. Відповідно, на старті не будуть потрібні додаткові вкладення на цю статтю!

Проміжний підсумок

Як бачите, дошки оголошень здатні стати відмінним джерелом доходів. Важливо тільки знайти надійного та професійного підрядника, який виконає розробку проекту.

Якщо Ви остаточно вирішили стати власником такого сайту, зверніться до веб-студії Centum-D. Фахівці цієї компанії мають великий досвід у створенні ефективних, легкокерованих і прибуткових ресурсів. Вони розроблять сайт, який буде дійсно відповідати Вашим вимогам, буде максимально зручний для користувачів, що сприятиме притоку відвідувачів.

5 способів заробітку на дошці оголошень

Ви ще не впевнені, чи варто розробляти сайт і займатися даним видом бізнесу? Не розумієте, як дійсно на ньому заробити? Ми підготували для Вас 5 реальних способів заробітку за допомогою дошки оголошень.

1. Рекламні банери

Один з найбільш прибуткових способів. Особливо, якщо працювати з рекламодателями безпосередньо. На сайті слід передбачити місця для рекламних банерів.

Крім роботи безпосередньо, сайт рекомендується підключити до однієї з бірж банерів. Привабливість такого методу в тому, що власнику не потрібно самостійно шукати рекламодавця. Рекламний банер буде підбиратися системою автоматично.

2. Контекстна реклама

Цей метод заробітку на сайті є чи не найпоширенішим. Сутність його полягає в появі на ресурсі рекламних блоків – текстових чи графічних. Вони демонструються автоматично в спеціально передбачених для цього місцях.

Особливість контекстної реклами полягає в тому, що вона підбирається відповідно до запитів користувача. Тобто, якщо раніше людина шукала в мережі фотоапарати, реклама буде відповідати цим запитам. Після того, як користувач клацне на рекламне оголошення, на рахунок власника майданчика будуть перераховані кошти. Відповідно, чим вище відвідуваність сайту, тим більша ймовірність заробітку.

Щоб підключити свою дошку оголошень до сервісу контекстної реклами, потрібно не так вже й багато:

 • зареєструватися в сервісах контекстної реклами – наприклад, у Google AdSense;
 • отримати спеціальний код;
 • встановити його на сайт.

3. Участь в партнерських програмах

Даний вид отримання заробітку скоро може стати найбільш популярним. Його сутність полягає в просуванні на майданчику товарів інших продавців і отриманні винагороди, якщо покупець перейде за посиланням і оформить покупку.

4. Пріоритет показу оголошень

Метод, який не потребує залучення сторонніх сервісів. Його сутність в тому, щоб у користувачів, які подають оголошення, була можливість виділити свою пропозицію тим чи іншим способом серед сотень і тисяч інших:

 • VIP – в такому випадку оголошення демонструється на найбільш видному місці на сайті, що значно підвищує кількість переглядів;
 • пріоритет показу – оголошення виявляється в самому верху видачі;
 • виділення – блок оголошення виділяється іншим кольором або шрифт тексту більш насичений, «жирний»;
 • підняття – якщо оголошення було подано давно, звісно, воно загубиться в стрічці й виявиться занадто «глибоко» внизу, а підняття дозволить йому знову опинитися вгорі видачі.

5. Оплата послуг/товарів через платіжні сервіси сайту

Якщо передбачити онлайн-оплату товарів і послуг, підключити платіжні сервіси, заробіток можна отримувати за рахунок комісії за поповнення рахунку або банківський переказ.

Дошка оголошень

Як зробити дошку оголошень більш ефективною та зручною: особливості функціоналу

Тепер зупинимося на тому, як зробити проект більш зручним, які функції та рішення слід обов’язково передбачити.

Оформлення оголошення

Мається на увазі:

 • заголовок оголошення;
 • короткий опис;
 • докладний опис, що відкривається при натисканні на текст;
 • фотографії;
 • ціна;
 • місцезнаходження;
 • умови доставки.

Рекомендується, щоб були передбачені поля для всіх можливих варіантів контактів для зв’язку з продавцем:

 • номер телефону;
 • адреса електронної пошти;
 • месенджери.

Відмінним рішенням стане можливість спілкування продавця та потенційного клієнта безпосередньо на сайті в чаті або в особистих повідомленнях.

Тематичні розділи

На сайті має бути кілька тематичних розділів. Також для користувача, який публікує оголошення, слід запропонувати кілька полів для заповнення. В тому числі, де саме знаходиться товар, які можливості доставки існують і т.д.

Сортування оголошень

Для зручності користувачів слід обов’язково передбачити можливість сортування оголошень:

 • за датою;
 • за ціною;
 • за тематикою;
 • за місцезнаходженням.

Також слід передбачити фільтри. Наприклад, що обмежують вартість товару/послуги – такий фільтр дозволяє встановлювати мінімальну та максимальну ціну. В результаті – всі інші оголошення будуть відсіяні.

Підписка на розсилку

Можливо, користувач не знайшов потрібну йому пропозицію. Як зробити так, щоб він згодом повернувся? Слід запропонувати йому підписатися на розсилку нових оголошень щодо необхідної тематики. Для цього достатньо поля для введення електронної адреси та кнопки з текстом «Підписатися».

Розробка дошки оголошень: як проходить процес

Послідовність дій в цілому схожа зі створенням звичайного сайту. Однак, з огляду на масштабність проекту, на кожен етап може йти більше часу. Розглянемо кожен з етапів більш докладніше.

1. Обговорення проекту

Замовник розповідає проект-менеджеру, що саме він бажає отримати, як бачить свій проект. Менеджер може дати свої рекомендації, якщо побачить, що деякі рішення можна спростити або раціоналізувати.

2. Складання технічного завдання

Замовник може написати технічне завдання самостійно. Однак, як показує досвід, у багатьох немає достатніх знань. Адже ТЗ – це повноцінний документ, в якому слід вказувати практично все, описувати кожен крок, кожну деталь.

Тому допомогу при написанні ТЗ може надати проект-менеджер компанії-розробника. Після підготовки документу ТЗ ще раз узгоджується із замовником. Це необхідно для того, щоб переконатися, чи правильно менеджер зрозумів і інтерпретував всі побажання.

3. Створення прототипу

Підключаються інші працівники студії. Спочатку створюється прототип. У ньому промальовується розташування кнопок, блоків, функціональних елементів. Визначається структура сайту, його розділи та ін.

4. Розробка дизайну

Дизайнер, знову-таки, спираючись на технічне завдання, створює дизайн головної сторінки. Може бути надано кілька варіантів. Після затвердження оформлення першої сторінки, дизайнер «малює» оформлення для всіх інших сторінок проекту.

5. Верстка

Верстальник перекладає дизайн у цифровий код. Сайт вже набуває практично закінченого вигляду.

6. Програмування

Програмісти розробляють функціональні блоки, підключають їх. Розробляється зручна адміністративна панель, що дозволяє просто і без зайвих труднощів управляти проектом.

Сайт стає активним і готовим до роботи.

7. Підготовка до просування

SEO-фахівці проводять первинну підготовку проекту щодо подальшого просування у пошукових системах.

8. Тестування

Тестувальник вивчає готовий проект. Його завдання переконатися, що розроблений сайт відповідає поставленому технічному завданню, в ньому немає недоліків, а всі блоки, функціональні кнопки працюють правильно. Якщо будуть виявлені помилки, вони неодмінно усуваються.

9. Перенесення на хостинг і підключення доменного імені

Готовий проект переноситься на хостинг. Якщо замовник самостійно не може вибрати його, розробники допоможуть у рішенні і цього питання. Підключається доменне ім’я. Замовнику передаються права доступу.

Дошки оголошень: підводячи підсумок

Такий проект представляє перспективну розробку, яка може стати дійсно успішним і ефективним бізнесом. Головне, правильно вибрати розробника.

Якщо Ви хочете бути впевнені, що проект довірений досвідченим і кваліфікованим фахівцям, звертайтеся до веб-студії Centum-D. Тут працюють справжні професіонали, здатні вирішувати практично будь-які завдання. У складі команди:

 • проект-менеджери;
 • програмісти;
 • оптимізатори і маркетологи;
 • дизайнери;
 • тестувальники;
 • копірайтери.

Наша компанія присутня на профільному ринку вже багато років. Ми не тільки враховуємо побажання клієнта, але й рекомендуємо, як зробити краще, щоб заощадити на розробці та отримати відмінний результат. Ми не нав’язуємо додаткових продуктів, але радимо, як уникнути «підводних каменів».

Вартість розробки визначається після написання докладного технічного завдання. Ціна залишається незмінною. Якщо і змінюється, то тільки в бік зменшення, якщо вдається оптимізувати та раціоналізувати окремі моменти в процесі розробки. Збільшення кошторису відбувається тільки у тому випадку, якщо замовник вирішив поміняти завдання або додати нові елементи.

Ми суворо дотримуємося взяті на себе зобов’язання і терміни. Чітко та грамотно плануємо реалізацію кожного окремого етапу. Тому не затягуємо розробку.

Обов’язково укладається договір. У ньому прописуються всі особливості, деталі співпраці. Він є гарантією кінцевого результату.

Якщо у Вас залишилися питання, Ви можете зв’язатися з нашими менеджерами для уточнення деталей. Вони нададуть Вам всю додаткову інформацію.

Підпишіться, щоб дізнаватися про нові статті першими.
Ми не надсилаємо спам.
Кількість голосів: 0

Коментарі

Залишити відповідь