Створення, розробка та просування сайтів Centum-D Ідеї для дизайну сайту

Ідеї для дизайну сайту

Перед початком роботи над проєктом, після отримання вступних і ТЗ, дизайнери вивчають особливості ніші, переглядають сайти як прямих і непрямих конкурентів, так і ресурсів у суміжних нішах. Потім йде фільтрація фішок і трендів та вибір актуальних для проєкту. Крім якісних технічних характеристик у створенні дизайну сайту важливо й натхнення дизайнера в поєднанні з його візуальним досвідом.

Сьогодні ми розповімо вам про джерела натхнення дизайнерів і майданчиках для пошуку ідей візуальних рішень дизайну сайту.

Джерела ідей

  • Сайти схожих тематик

Вивчення інших вебресурсів корисно для формування так званої «надивленості». Безпосереднє копіювання дає змогу розвинути низку навичок початківцям дизайнерам. Однак від копіювання з метою використання, особливо якщо ви — власник бізнесу, радимо відразу відмовитися. Вивчайте, аналізуйте, вдивляйтеся.

Перегляд ресурсів суміжної тематики або конкурентних сайтів дає змогу формувати краще розуміння сфери діяльності, аналізувати потреби клієнта і продумувати функціонал. Такий підхід корисний у процесі роботи над юзабіліті. Зручність користування сайтом для відвідувача, нативний контент, продумана структура з чітким маршрутом для користувача, — усе це повинно бути опрацьовано до дрібниць у тому числі й візуально.

  • Портфоліо відомих дизайнерів і вебстудій

Відмінне джерело інформації про актуальні тренди та їхні практичні імплементації. Деякі дизайнери створюють тренди самостійно, деякі — виділяють із навколишнього контексту. За роботами цих експертів можна орієнтуватися, зрозуміти яку техніку і прийоми варто освоїти та вдосконалити, та і просто отримати натхнення!

Ідеї для дизайну сайту
  • Профільне дизайнерське співтовариство

Соціальні мережі професійних дизайнерів, ресурси-портфоліо з мільйонами робіт у найрізноманітніших областях: від пакування продукції та простих інтерфейсів до ілюстрацій, анімації та унікальних функціональних рішень сайтів.

На таких соціальних медіаплатформах замовники часто шукають виконавців, переглядаючи їхні роботи.

Поміж таких ресурсів:

  • Behance. Відстежуйте роботи цікавих вам дизайнерів, оцінюйте, коментуйте. Розміщуйте своє портфоліо.
  • Dribbble. Основна платформа-портфоліо для всіх креативників — від дизайнерів додатків і аніматорів до 3D і гейм-дизайнерів. Фільтр роботи з колірної палітри, елементів дизайну, авторам, проєктам і вивчайте цікаві кейси.
  • Pinterest. Візуальна соцмережа, де частіше починають збирати елементи для мудбордів під проєкти початківці дизайнери. Багато добірок-колекцій зі шрифтами, постерами, макетами вебресурсів, шаблонами.
  • Siteinspire. Шоу-рум із цікавими та інтерактивними рішеннями для дизайну онлайн-майданчиків.

Під час пошуку рішення не втрачайте орієнтири й уникайте плагіату. Відрізняйте ідейне натхнення від плагіату! Аналізуйте найкраще з побаченого, переробляйте в рамках своїх проєктів і синтезуйте власні неповторні рішення.

Ідеї ​​для дизайну сайту | Підсумок

Шукайте, вивчайте, звертайтеся в досвідчені вебстудії й до дизайнерів, довіряйте думці професіоналів — тоді ідеї дизайну сайту перетворяться в ефективні майданчики, що працюють! Ефективний сайт сприяє успіху бізнесу, а успішний бізнес — найкращий генератор ідей і стимул розвиватися!

Підпишіться, щоб дізнаватися про нові статті першими.
Ми не надсилаємо спам.
Кількість голосів: 0

Коментарі

Залишити відповідь