Створення, розробка та просування сайтів Centum-D Інтернет-магазин на Magento або Бітрікс

Інтернет-магазин на Magento або Бітрікс

Основою кожного інтернет-магазину, а також фундаментом бізнесу є платформа, на якій буде розроблено проект. Вибір CMS, представлених на сучасному ринку електронної комерції, більш ніж широкий. І хоча кожен вибирає найбільш підходящий для себе варіант, в цілому серед всіх движків є два явні лідери за популярністю – Бітрікс і Magento.

У цій статті ми порівняємо дані платформи та розглянемо переваги і недоліки кожної з них, що спростить вибір відповідної CMS для майбутніх онлайн-магазинів.

Чому обирають Бітрікс і Magento?

На даному етапі можна назвати 4 головні причини, чому підприємці вибирають для розробки інтернет-магазинів платформи Бітрікс і Мадженто:

 1. Розробники весь час покращують і розвивають ці платформи. Для створення серйозного стабільного бізнесу в інтернеті важливо вибрати движок, який постійно розвивається. Іншими словами, краще вибирати програму, в удосконалення якої вкладаються і її власники, і розробники.
 2. Дані платформи відрізняються розвиненими командами розробників. Процесами розробки проекту для електронної комерції повинні займатися професіонали. Чим більше програмістів підтримують CMS, тим краще для всіх проектів, створених на її основі. У блогах фахівці діляться важливою інформацією, обговорюють поновлення платформи, допомагають один одному вирішувати проблеми, що виникають, а також беруть участь у конференціях. Завдяки цьому якість сайтів, що розробляються постійно поліпшується.
 3. Величезний вибір розширень. Платформа Бітрікс налічує понад 900 додаткових модулів, у Мадженто їх понад 4,5 тисячі. Це дозволяє вдосконалити інтернет-магазин, додаючи найбільш затребувані серед клієнтів функції сайту.
 4. Мають підтримку великих компаній, що займаються онлайн-комерцією. На платформах Бітрікс і Мадженто створені сайти найбільших компаній зі світовим ім’ям. Всі вони мають у своєму розпорядженні великі ресурси для розвитку CMS та інтеграції нових технологій інтернет-комерції.

Що краще вибрати: Бітрікс чи Magento?

Однозначної відповіді на це питання немає, тому що кожен проект індивідуальний і вимагає унікального набору функцій, модулів і розширень. Тим не менш, є важливий нюанс: Мадженто представляє собою платформу для розробки онлайн-магазину або інтернет-порталу, який активно використовує функції e-commerce, тоді як Бітрікс є CMS-системою з модулем інтернет-магазину.

На російському ринку беззаперечним лідером на сьогоднішній день є Бітрікс. Magento займає перше місце за затребуваністю на міжнародному ринку електронної комерції.

Інтернет магазин на Magento або Бітрікс

Переваги платформи Magento

 • більш широкий функціонал, навіть у стандартній зборці без урахування додаткових модулів;
 • величезний вибір готових розширень, за допомогою яких на сайт можна додати практично будь-яку опцію;
 • великі інвестиції та верховенство на західному ринку;
 • лідер у світовій інтернет-комерції;
 • масштабованість і розширюваність;
 • відмінна пошукова оптимізація;
 • надає безкоштовну версію у вільному доступі (Magento Community) і платні версії (Magento Professional і Magento Enterprise);
 • застосування актуальних технологій у розробці.

Переваги CMS Бітрікс:

 1. постійне вдосконалення системи безпеки бази даних;
 2. технічна підтримка надається безкоштовно та цілодобово;
 3. ретельно опрацьована технічна документація, що дозволяє вирішити проблему самостійно;
 4. впровадження бази даних в систему;
 5. суміщення з бухгалтерськими програмами, зокрема з 1С;
 6. зручна адміністративна панель і текстовий редактор;
 7. наявність зворотного зв’язку;
 8. можливість створити власну систему управління;
 9. підходить для 95% типів сайтів (за словами розробників).

Крім переваг у цих платформ, як і будь-якої іншої програми, є і недоліки. Основними мінусами платформи Мадженто є складна установка, дуже високі вимоги щодо хостингу, технічна підтримка англійською мовою, нестача розширень для російського ринку електронної комерції, відсутність синхронізації з 1С.

До головних недоліків CMS Бітрікс можна віднести відсутність безкоштовних версій програми, проблеми з синхронізацією, стандартні шаблонні рішення, неможливість роботи з ядром, дуже складне доопрацювання стандартних і нестандартних компонентів.

Вибираючи платформу для майбутнього інтернет-магазину, важливо зважити всі плюси та мінуси кожного движка, а також раціональність його використання для конкретного онлайн-проекту. Серйозний об’єктивний підхід і інформованість допоможуть зробити правильний вибір і закласти надійний фундамент для успішного бізнесу в сфері онлайн-комерції.

Підпишіться, щоб дізнаватися про нові статті першими.
Ми не надсилаємо спам.
Кількість голосів: 0

Коментарі

Залишити відповідь