Створення, розробка та просування сайтів Centum-D Ключові слова для сайту

Ключові слова для сайту

Просування вебресурсу — процес комплексний. Поміж безлічі етапів підбір ключових слів лідирує за важливістю. Ключові слова служать своєрідною ланкою між вашим бізнесом і аудиторією в онлайні.

Кожен SEO-фахівець використовує найбільш оперативні та ефективні способи підбору ключових слів для сайту, особливо штатні фахівці вебстудій, які надають послуги розроблення і просування вебсайтів. Правильний підбір ключових слів передбачає необхідність привести кожну сторінку до ладу і вебстудія справляється з цим швидше і якісніше ніж розрізнені виконавці, позаяк впроваджує всі необхідні правки безпосередньо за участю SEO-фахівця.

Як підібрати пошукові слова

Найпростіший інструмент підбору ключових слів — низка підказок ключових слів. Під час введення шуканих ключових слів у Гуглі сам пошуковик пропонує варіанти продовження фрази — у його пам’яті знаходиться безліч пошукових запитів, що накопичуються десятками років. Підказки видно не тільки вам, але кожному користувачеві мережі Інтернет. Гугл створює й оптимізує якийсь стандарт запитів.

Наприкінці пошукової сторінки завжди знаходиться добірка ключових слів, що ґрунтуються на вашому запиті. Під час вибору будь-якого варіанту в нижній частині сторінки утворюється новий список з уточненнями ключових слів, що має зв’язок із фразою.

Звідси питання: «як згрупувати ключові запити для сайту, ключові слова SEO в один список?». Тут на допомогу прийде семантичне ядро.

Пошук ключових слів

Складання семантичного ядра

СЯ — це список пошукових запитів — слів у всіх варіантах. Список максимально детально характеризує продукцію, послуги, вид діяльності компанії.

Розроблення СЯ має на увазі збір і складання детального опису ключових слів, згідно з яким вебресурс можуть знаходити люди в пошукових системах. Нерідко замовники прагнуть зайняти кращі місця в пошуковому видаванні, використовуючи високочастотні запити. Насправді такий ключ не буде ефективнішим за інші — замовник просто не в курсі можливостей інших ключових слів.

Які бувають запити пошукових слів для сайту

Існує кілька видів запитів:

  • Низькочастотні (НЧ). Складаються з 5 слів і більше. Користувачі нечасто їх використовують, але якщо використовують, то знаходять часто саме те, що шукали. Щомісяця до 1 000 показів. Підійде «новонародженим» вебресурсам. Велика кількість таких запитів допоможе зібрати гарне СЯ.
  • Середньочастотні (СЧ). Зазвичай не більш ніж 2–4 слів. Демонструються 1000 — 10000 разів щомісяця. Щось середнє між НЧ і ВЧ з оптимальним співвідношенням конкурентності та популярності.
  • Високочастотні (ВЧ). Найпопулярніший вид запитів. Включає всього 1–2 слова, а демонструється понад 10000 разів щомісяця. Зазвичай належить до цілої галузі або категорії продукції. Складний варіант, якщо ви плануєте тривалий термін утримувати хороші позиції. Крім іншого, досить дорогий варіант.

Лише професійні SEO-фахівці можуть підібрати правильні запити, скласти семантичне ядро ​​з урахуванням усіх нюансів. Процес підбору ключових слів на сайт варто довіряти лише спеціалістам. Якщо хтось сказав, що просуне вебресурс у топ за 15 ключовими словами за 500 грн, то краще просто пройдіть повз. Просування — дороге задоволення через те, що кожен ваш конкурент намагається зайняти позицію вище.

Підпишіться, щоб дізнаватися про нові статті першими.
Ми не надсилаємо спам.
Кількість голосів: 0

Коментарі

Залишити відповідь