Створення, розробка та просування сайтів Centum-D Контекстна реклама в Дніпрі

Контекстна реклама в Дніпрі

Контекстна реклама в Дніпрі дозволить швидко залучити клієнтів, повідомити цільову аудиторію про акційні пропозиції. Цей метод характеризується високою ефективністю і гарантує результат. У статті нижче ви дізнаєтеся, що представляє собою контекстний метод просування реклами, яким він буває, як працює і що потрібно враховувати при запуску кампанії.

Контекстна реклама: лаконічно і зрозуміло

Термінологія давно увійшла в лексикон інтернет-маркетологів. Суть контекстної реклами – в демонстрації відповідних пошукових запитів аудиторії оголошень.

Наприклад, якщо людина використовує запит «купити фотоапарат», йому буде показано відповідне оголошення. Не тільки на пошуковій видачі, але і на інших сайтах, підключених до мережі контекстної реклами.

Яке оголошення демонструється, якщо охочих прорекламувати фотоапарати дуже багато? Мережа відбирає рекламу, яка формується під впливом наступних факторів:

 • відповідність заголовка пошуковому запиту;
 • наявність посилання безпосередньо на цільову сторінку;
 • якість контенту на цільовій сторінці;
 • очікуваний CTR – наскільки ймовірно, що людина може зробити клік по рекламі;
 • актуальність є в оголошенні ключових слів.

Також враховується вартість оголошення. Тобто, скільки рекламодавець готовий платити системі за зроблений користувачем клік по оголошенню.

Які завдання вирішуються

Головне завдання – залучення цільової аудиторії на конкретну сторінку для проведення певних цільових дій:

 • покупки товару;
 • запит інформації;
 • реєстрації;
 • підписки на розсилку;
 • і т.д.

Контекстна реклама в Дніпрі – відмінний спосіб залучення клієнтів. Адже вона налаштовується на користувачів певного регіону. Тому, якщо ви працюєте в Дніпрі, хочете більше клієнтів, обов’язково скористайтеся даними типом оголошень.

Коли використовується такий вид реклами

 1. Коли необхідно залучити більше трафіку.
 2. Для генерації лідів.
 3. Для підвищення рівня продажів.
 4. При тестуванні проекту.
 5. Для формування більшої впізнаваності бренду.

Контекстна реклама в Дніпрі – основний спосіб просування інтернет-магазинів.

Пошукові системи для контекстної реклами

Всі види прив’язок до тієї чи іншої пошукової системи. Їх існує кілька видів. У таблиці нижче вказані найбільш популярні пошукові системи.

Пошукова системаОпис
Google AdWordsНаймасштабніша і популярна система у світі. На неї припадає близько 65% всього ринку в Сполучених Штатах Америки, близько 50% запитів в Україні. Google також завоював понад 40% всього світового ринку контекстної реклами. Система Google включає безліч зручних інструментів, що забезпечують ефективність і конверсію реклами.
Яндекс.ДиректНайбільш поширена система в Російській Федерації – на неї припадає до 70% місцевого ринку. Якщо говорити про світову явище, то її популярність незначна. Вона ледве досягла 10% світового ринку.
BingПошукова система, розроблена фахівцями відомої компанії Microsoft. У США і Сполучених Штатах Америки. В Україні Bing фактично не використовується. Крім того, Bing належить ще один відомий пошуковий сервіс Yahoo. Microsoft займає всього понад 35% всього європейського ринку.
BaiduНайпопулярніший пошуковик в Китаї. На нього припадає майже 80% запитів про Східної Азії. Частка світового ринку – близько 20%.

В розділах нижче ми детальніше розглянемо різні види й сервіси контекстної реклами.

Google AdWords

Google AdWords – відомий сервіс для пошуку ефективних кампаній. Характеризується зручністю. У ньому вказані такі можливості:

 • просте налаштування всієї кампанії та швидкий запуск – реклама стає видимою для користувачів відразу після завершення налаштування і внесення грошей;
 • безліч параметрів для максимально точного підбору аудиторів, які будуть бачити оголошення;
 • це дозволяє підвищити ефективність;
 • оголошення може бути виконано самостійно, тому почати просування можливо навіть з мінімальним бюджетом.

Оплата може стягуватися тільки при досягненні певного результату – в налаштуваннях передбачена можливість встановлювати конкретну цільову дію. Тобто, гроші з бюджету будуть списуватися лише тоді, коли клік дійсно привів до зазначеного в налаштуваннях дії – купівлі товару або оформлення передплати.

Google AdWords використовує 2-х основних видів рекламних мереж, серед яких:

 • пошукова;
 • контекстно-медійна.

Зверніть увагу! Також можлива реклама на відео-хостингу Youtube.

Пошукова мережа Google

Суть її – рекламні оголошення демонструються користувачем після того, як він ввів конкретний пошуковий запит в самому пошуковому сервісі. На перших місцях результатів будуть розташовуватися саме оголошення, які максимально точно підходять під вказаний запит. Зазвичай виділяються наступні позиції під розміщення контекстних оголошень – з 1 по 4 вгорі видачі й не більше 3 останніх внизу сторінки.

Як показує практика, контекстна реклама в Дніпрі часто публікується саме в цьому сервісі, оскільки пошукова система має попит в регіоні.

Система самостійно визначає, які оголошення демонструвати, орієнтуючись на вартість оголошення. Тобто, можна говорити про якийсь аукціоні. Що підвищує рівень конкуренції між компаніями, які розміщують рекламу.

Принцип запуску кампанії наступний:

 1. Підбір ключових слів, підготовка оголошення.
 2. Налаштування рекламної кампанії, установка вартості одного дії, скоєного користувачем.
 3. Система проводить аналіз всіх рекламних текстів, що містять аналогічні «ключ». Обов’язково враховується не тільки ціна за клік, але і правильність настройки кампанії, загальна якість сторінки, на яку веде оголошення.
 4. Провівши аналіз, система формує своєрідний рейтинг серед оголошень з однаковими «ключами».
 5. Завдяки такому підходу користувач може контролювати процес, змінюючи вартість кліка в залежності від рівня конкуренції.

Контекстно-медійна мережа Google Adwords

У цьому варіанті рекламні оголошення виглядають як банери. Вони «публікуються» на сайтах, чиї власники зробили свої ресурси партнерами мережі. Для цього на сторінках, де буде демонструватися банер, встановлюється спеціальний код. Якщо розглядати всі види рекламної діяльності, то така контекстна реклама в Дніпрі дуже популярна. Вона дає можливість охопити величезну аудиторію, але вартість оголошень істотно нижче, ніж при розміщенні в пошуковій мережі.

Банери – це картинка і текст. Картинка – не тільки статична. Також можуть використовуватися «гифки», анімовані блоки, невеликі відео.

Контекстно-медійна мережа «Гугл АдВордса» передбачає окремі настройки для демонстрації реклами:

 • в додатках для смартфонів;
 • на планшетах;
 • на персональних комп’ютерах.

До речі! Подібний вид реклами відмінно зарекомендував себе на інформаційних проектах, тематичних ресурсах.

Принцип створення і запуску кампанії передбачає наступну послідовність дій:

 • налаштування показів – вибір аудиторії, яка буде бачити рекламу, вводячи певні ключові запити або після відвідування сайту рекламодавця;
 • створення самого оголошення і запуск кампанії;
 • система проводить аналіз всіх позицій, визначаючи пріоритетність показу, орієнтуючись на сформований рейтинг.

Тобто, якщо користувач шукає, «який фотоапарат краще», на сайті з відповідною статтею в блоці буде знаходитися інформація про магазини, що торгують фотоапаратами.

Yandex.Direct

Якщо говорити про Яндекс.Директ, то така контекстна реклама в Дніпрі не дуже популярна через певні особливості. Як відомо, Яндекс сьогодні в Україні заблокований.

Оголошення демонструється на ресурсах, які входять в рекламну мережу Яндекса, тобто, уклали відповідну угоду на демонстрацію реклами.

Яндекс.Директ передбачає показ реклами:

 • безпосередньо в пошуковій видачі;
 • на сайтах-партнерах рекламної мережі.

Пошукова видача

Принцип той же, що і в «Гугл». Після введення певного пошукового запиту користувач бачитиме рекламу, яка максимально точно відповідає запиту.

Публікація реклами в Яндекс передбачає два види блоків.

 1. Спеціальне розміщення. У блок входить до п’яти оголошень. Вони публікуються у верхній частині сторінки пошукової видачі. Потрапити в цей блок – вигідно, оскільки вдається забезпечити максимально можливе охоплення ЦА.
 2. Гарантовані покази. Для цього блоку відведено місце в самому низу сторінки. Тут ціна реклами нижче, але й охоплення ЦА зменшується.

Щоб домогтися ефективності, високого охоплення ЦА, слід правильно підбирати пошукові запити для створюваного оголошення, і правильно вибирати розмір встановлюється ставки.

Рекламна мережа

Аналогічно з «Гугл» – публікується на веб-ресурсах, які входять в рекламну мережу. Тобто, стали її партнерами. Оголошення демонструються на спеціальних місцях, відведених на сайтах під рекламу. Контекстна реклама в мережі може бути представлена ​​одним з 3-х видів:

 • смарт-банери;
 • графіка;
 • текст + графіка.

Текст + графіка

Це найбільш часто зустрічається різновид реклами. Суть її полягає в тому, що крім тексту в блоці розміщуються візуальні елементи:

 • картинки;
 • фото;
 • відео.

Кожен з варіантів передбачає:

 • підбір якісних, але відповідних вимогах візуальних елементів;
 • опрацювання текстової складової – заголовка, унікальної торговельної пропозиції та призову до дії.

Якщо використовується відео, то тривалість ролика повинна бути менше ніж 15 секунд.

Графіка

Суть – графічний банер з заголовком. Найчастіше розміщення передбачає публікацію оголошення в такому форматі:

 • фотографія або логотип;
 • контакти;
 • назва.

Смарт-банери

Контекстна реклама в Дніпрі

Під смарт-банерами мається на увазі реклама, в якій використовується динамічний контент.

До речі! Про рекламні мережі Bing і Baidu докладно розповідати не будемо через низький попит в нашому регіоні.

Контекстна реклама в Дніпрі: цікаві факти

 1. Контекстна реклама – релевантна пошуковим запитам, які вводяться користувачами. Тому вона гармонійна й органічна, не викликає негативу.
 2. Вартість розміщення контекстної реклами залежить безпосередньо від налаштувань кампанії. Також враховуються такі чинники, як рівень конверсії, кількість показів, число переходів, скоєних користувачами після кліка по оголошенню.
 3. Згідно профільним дослідженням, понад 70% користувачів Інтернету визнали, що контекстна реклама повністю релевантна їхнім запитам. Такі дані наводить компанія ZEFR.
 4. Аналогічні дослідження також показали, що бажання купити товар після перегляду контекстної реклами вище на 63% в порівнянні з використання інших методів просування товарів в Мережі.
 5. Всі сервіси контекстної реклами мають набір аналітичних інструментів. Отримані дані досліджень дозволяють оперативно вносити зміни в рекламну кампанію для підвищення її ефективності.

Алгоритм підготовки реклами: послідовність дій при запуску контекстної кампанії

Якщо необхідна ефективна контекстна реклама в Дніпрі, подивіться, яка послідовність дій при створенні та запуску кампанії:

 • підключення до сайту лічильників пошукової системи, за допомогою якої і буде публікуватися контекстна реклама (наприклад, Google Analytics);
 • настройка необхідних цілей і зв’язування акаунтів в аналітичних сервісах і рекламних мережах;
 • вибір ключових слів (пошукових запитів) і вказівка ​​мінус-слів;
 • внесення налаштувань для кампанії – вибір ЦА (регіон, стать, вік, статус і т.д.);
 • формування безпосередньо самого оголошення;
 • вибір стратегії для управління ставками за показ оголошення та кліки, вибір максимальної ставки;
 • відправка кампанії для модерації;
 • якщо все зроблено правильно, без порушень норм і вимог, вона пройде модерацію і буде опублікована;
 • відстеження перших результатів – аналітика важлива, можливо, доведеться внести зміни в кампанію, щоб уникнути марної трати бюджету.

Як підготувати сайт до контекстної реклами: основні правила та рекомендації

Щоб контекстна реклама в Дніпрі була максимально ефективною, дозволила досягти потрібних результатів, попередньо потрібна підготовка сайту. Є ряд моментів, які слід обов’язково враховувати.

1. Зручний сайт

Сайт або цільова сторінка повинні бути оптимізовані, відповідати вимогам пошукових роботів. Однак і про користувачів не можна забувати. Для них необхідно створити максимально зручний веб-ресурс, зрозумілий на інтуїтивному рівні, з привабливим і стильним дизайном. Після приходу на сайт, користувач повинен на інтуїтивному рівні розуміти, що і як потрібно зробити, щоб здійснити цільове дію. Якщо з цим виникають труднощі, велика ймовірність, що людина покине сайт, так і не зробивши цільової дії, а оплата за рекламу буде проведена даремно.

Відносно дизайну актуальні наступні рекомендації:

 • візуальна привабливість;
 • стримана кольорова гама;
 • мінімум контрастів.

2. Пропрацював контент

Як говорилося вище, на вартість контекстної реклами впливає і контент сторінки, його якість і релевантність. Тому, перш ніж розміщувати рекламу, опрацювати наповнення сторінки в цілому. Переконайтеся, що ключові слова, які будуть застосовуватися в тексті реклами, повинен містити:

 • в Н1;
 • в Title;
 • в Description.

Це буде сприяти підвищенню загальної якості сторінки, що призведе до зменшення вартість кліка.

3. Форма замовлення і кошик

Як показує досвід, залучити користувача на сторінку – не найголовніше. Набагато важливіше, щоб він зробив замовлення. Однак тільки 30% всіх покупців, що дійшли до кошика, в результаті оформляють покупку. Одна з причин цього – реальні труднощі, що виникають при замовленні.

Тому так важливо, щоб форма замовлення:

 • була простою і зрозумілою;
 • містила мінімум полів для заповнення;
 • не вимагала багато часу для заповнення та оформлення.

Вся найбільш цінна інформація повинна міститися у верхній частині сторінки, на 1-му екрані. Важливо, щоб користувачі в перші кілька секунд перебування на сайті зрозумів, що саме йому пропонують і як досягти потрібного результату.

Обов’язково повинна бути можливість покупки без реєстрації на сайті. Оскільки далеко не всі користувачі хочуть витрачати свій час на це. Крім того, слід передбачити бонус за реєстрацію або реєстрацію за допомогою облікового запису в соціальних мережах.

Як підвищити конверсію: рекомендації, впровадження яких зробить контекстну рекламу більш ефективною

Вкладення в контекстну рекламу повинні розглядатися не інакше, як інвестиції. А вони, як відомо, має давати прибуток. Тому так важливо досягти максимально можливої ​​конверсії. У цьому допоможе цілий ряд факторів і додаткових аспектів. Перелічимо основні з них.

1. Технічна складова сайту

Сайт повинен швидко завантажуватися. Оптимальна швидкість завантаження сторінки – не більше трьох секунд. Якщо завантаження потрібно чекати довше, велика ймовірність, що користувач просто покине проект.

Зверніть увагу! До того ж, довге завантаження негативно позначається на пошуковому просуванні сайту.

2. Спливаючі вікна

Якщо на сайті використовується спливаюче вікно як форма захоплення, то воно повинно бути максимально простим, але обов’язково помітним. Не повинно виникати труднощів в його заповненні. Крім того, вікно повинно завжди спрацьовувати після внесення інформації й натисканні кнопки для її відправлення. Перед впровадженням вікна і запуском рекламної кампанії проведіть кілька тестових випробувань, щоб переконатися в правильності його функціонування. Якщо цього не зробити, то потім, після початку рекламної кампанії, буде складно зрозуміти, де саме криється проблема, і чому немає ефекту, а бюджет тане.

3. Функціонал call-back

Іноді ця функція важлива. Оскільки є група користувачів, які не хочуть самостійно заповнювати кошик. Їм необхідна прямий зв’язок з консультантом. Можливо, у них є питання, які вони хочуть уточнити перед замовленням. Але, що цікаво, ця група користувачів не завжди готова дзвонити – їм простіше залишити свій номер телефону і замовити зворотний дзвінок.

Тому, щоб ефективність контекстної реклами була вище, рекомендується запровадити функціонал зворотного дзвінка. Попередньо потрібно протестувати сервіс і встановити інструменти для відстеження.

4. Он-лайн чат

Не всі користувачі люблять говорити через телефон або не у всіх є можливість це робити (наприклад, якщо замовлення робиться на роботі й в робочий час). Тому так важливо впровадити на сайті он-лайн чат для оперативного листування. Його також слід попередньо протестувати та під’єднати до нього системи для відстеження.

Контекстна реклама в Дніпрі: підбиваючи підсумок

Контекстна реклама в Дніпрі – один з найбільш ефективних і перевірених інструментів залучення місцевої цільової аудиторії. Якщо ваш бізнес або вид діяльності орієнтований на місцевих жителів, обов’язково використовуйте контекстні рекламні оголошення, орієнтовані на Дніпро.

Розробити та налаштувати рекламну кампанію зможуть досвідчені й кваліфіковані фахівці. Залучення саме таких професіоналів гарантує ефективність залучення клієнтів і раціональність витрати рекламного бюджету. Якщо зайнятися налаштуванням самостійно, без знань і досвіду, велика ймовірність марної трати грошей і відсутності результату.

Підпишіться, щоб дізнаватися про нові статті першими.
Ми не надсилаємо спам.
Кількість голосів: 0

Коментарі

Залишити відповідь