Створення, розробка та просування сайтів Centum-D Контент для сайту

Контент для сайту

Розроблення свого вебресурсу за підсумком робить вас власником ефективного інструменту з розвитку підприємства і формування лояльності аудиторії. Однак максимальна ефективність досягається лише тоді, коли кожен елемент вебсайту опрацьований до дрібниць. Контент для сайту є одним із найважливіших елементів вебресурсу — текстовий, графічний, мультимедійний контент здатний залучати нових користувачів за допомогою надання корисної та актуальної інформації, яка відповідає на питання.

Що таке контент сайту

Контент — зміст і наповнення вашого сайту: тексти, картинки, відео та інші варіанти. Користувач може переглядати ваші кейси, читати статті в блозі, дивитися корисні відео, — вивчати сайт, отримувати відповіді на питання, завантажувати потрібну інформацію.

Більшість вебстудій надає послугу управління контентом, тобто бере на себе роботи з наповнення й оновлення вебсайту контентом. Це може бути лише додавання контенту на сайт через CMS, а може й повноцінне розроблення контент стратегії, формування ТЗ на написання текстів, створення відео і відтворення ілюстрацій, — повноцінне розроблення контенту фахівцями-копірайтерами, дизайнерами й управління ним контент-менеджерами.

Роль контенту в просуванні

Створення і просування якісного контенту допомагає підтримувати ефективну роботу сайту і його виконання певних функцій. Актуалізувати контент необхідно регулярно, адже тільки так вдасться якісно розкручувати та просувати майданчик. Неактуальні дані на сайті можуть ввести в здивування користувача і сформувати негативне враження про компанію. Кожна пошукова система розуміє це в процесі відстеження, з огляду на актуальність і корисність контенту.

Проведення аудиту контенту — ще одна базова, але вкрай ефективна процедура. Зазвичай його проводять у розрізі повноцінного аналізу всього контенту вебресурсу. Такий аналіз дає змогу фахівцям визначати низку проблем, повторів, оптимізувати й доповнювати інформацію, якої бракує.

Створення контенту для сайту

Маркетинговий контент-аудит аналізує контент на відповідність цілям контент-стратегії, задоволення потреб аудиторії, якість і ефективність щодо позиціювання і просування бренду.

SEO-фахівці аналізують контент із погляду узгодженості текстового наповнення і вимог алгоритмів пошукових систем.

Ще раз зазначимо, що тексти на сайті мають бути унікальними. Якщо пошукові системи виявлять на сайті неунікальний контент, то це спровокує зниження позицій пошукового видавання.

Скільки коштує наповнення вебресурсу контентом

Ціна послуги наповнення вебсайту формується залежно від самого контенту. Його складність, тематика, частота додавання свіжої інформації — кожен такий чинник впливає на формування ціни. Звичайно, впливає й мова контенту, його обсяг. У більшості випадків вартість формується в індивідуальному порядку. Повністю унікальний контент буде дорожче, але в рази ефективніше.

Вебстудія Centum-D займається наповненням вебсайтів і його елементів, включаючи:

  • товарні картки
  • блог
  • новинні сторінки
  • оновлення вже наявних карток товарів
  • наповнення вебсайту під ключ
  • розроблення контент-стратегії, створення та контроль якості необхідних у її рамках текстів

Справедлива цінова політика має на увазі фіксовану ціну й терміни розроблення.

Контент для сайту | Підсумки

Наповнення вебресурсу є найважливішою складовою його якості, ефективності та інтересу як для користувачів, так і для пошукових систем. Опрацьоване наповнення дає змогу впевнено приступати до розкручування і просування сайту.

Підпишіться, щоб дізнаватися про нові статті першими.
Ми не надсилаємо спам.
Кількість голосів: 0

Коментарі

Залишити відповідь