Створення, розробка та просування сайтів Centum-D Навіщо створювати блог?

Навіщо створювати блог?

Існує мінімум 10 вагомих приводів, які підштовхують людей в наші дні заводити блог (також званий онлайн-щоденником або інтернет-журналом) і з гордістю називати себе “блогером”. Цілі розробки сайту-блогу в соцмережах існують як нематеріального (особистого) характеру, так і матеріального.

Серед особистих мотивів розробки власного блогу:

  1. Відмінні можливості самовиразитися. Свій блог дозволить висловити думку та погляди на будь-яку небайдужу тему перед своєю аудиторією. Представники будь-якої “пишучої” професії ще й отримують прекрасний інструмент, який допоможе популяризувати свої твори.
  2. Інструмент самодисципліни. Якщо власний блог ведеться регулярно, це надасть позитивні ефекти з точки зору самодисципліни та роботи над своєю особистістю. Для творчих особистостей це також спосіб боротьби з лінню.
  3. Можливість розвивати мислення. Здібності чіткого мислення, генерації ідей, а також виділення важливих тем і глибокого в них залучення в процесі написання — вкрай важливі навички, які набуваються за допомогою ведення блогу. Крім того, такий мотив вкрай важливий і для копірайтерів, які прагнуть до досконалості письменницьких здібностей.
  4. Допомога людям. Блог дозволяє регулярно ділитися своїм досвідом і доставляти масам користь, що допомагає вирішувати ті чи інші питання життя. До того ж, отримуючи нові знання шляхом фідбеку від коментарів і віддачі користувачів, ви також черпаєте певну користь.
  5. Набуття і прокачування навичок в комунікації. Для охочих придбати хоча б дещицю впевненості, спілкуючись з людьми, блоги є відмінною практикою, яка допоможе звільнитися від того чи іншого комплексу в процесі комунікації з людьми.

Існують також і матеріальні чинники, які спонукають до створення сайту-блогу. П’ять таких факторів:

  1. Фінансовий бонус. Багато авторів вважають за краще саме ведення блогу як засіб заробітку на просторах інтернету. Особливо прибутковий варіант — написання оглядів в соцмережах, а також надання різного роду консультацій.
  2. Просування бізнесу в інтернеті. Створивши блог, ви отримуєте можливість реалізувати його в повноцінний стартовий майданчик, здатний розкрутити наявний бізнес поза інтернетом або монетизувати хобі в інтернеті для залучення нових аудиторій, зацікавлених у ваших продуктах або послугах.
  3. Підтримка кар’єри. Блог здатний стати своєрідним портфоліо для пошуку роботи. Велика кількість претендентів, намагаючись демонструвати сильні сторони перед потенційним роботодавцем, все частіше доповнюють резюме посиланням на свій блог.
  4. Удосконалення навичок письменника. Регулярно наповнюйте та оновлюйте блог і ви відточите майстерність і підвищите рівень креативності для входу в популярні та високооплачувані в наші дні сфери копірайтингу, лінкбілдінгу, smm і т.д.
  5. Отримання статусу професіонала. Якщо ви створите сайт-блог і будете його цілеспрямовано вести, таким чином ви підвищите рівень довіри інших людей до вас. Так ви підвищите цінність свого особистого бренду.

Перед тим, як ви вирішите, де відкрити свій блог і як відкрити блог (Україна), слід дати собі чесну відповідь на запитання: “Яку мету я переслідую?”. Відсутність розуміння конкретних цілей підвищує ризик марної трати як свого часу, так і сил.

Підпишіться, щоб дізнаватися про нові статті першими.
Ми не надсилаємо спам.
Кількість голосів: 0

Коментарі

Залишити відповідь