Створення, розробка та просування сайтів Centum-D Основні завдання корпоративного сайту

Основні завдання корпоративного сайту

При згадці поняття «корпоративний сайт» перше, з чим воно асоціюється у звичайних користувачів, – це інформування цільової аудиторії про все, що пов’язано з компанією. Однак це завдання далеко не єдине, яке повинно виконувати сучасний корпоративний веб-ресурс. Є й інші не менш важливі функції, покладені на представництво організації в мережі.

До переліку ключових завдань корпоративного сайту входять наступні шість:

  • Поширення інформації.

Це завдання полягає у наданні відвідувачам корпоративного сайту максимально повної інформації про діяльність компанії. Причому, кількість розділів жодним чином не обмежується: головний критерій – при відвідуванні веб-майданчика користувач повинен отримати всі відповіді на питання, що його цікавлять. Це може бути інформація про історію створення та розвитку компанії, керівництво та співробітників, товари та/або послуги і т.д. Також створюється блок з новинним матеріалом, здатним зацікавити нинішніх і майбутніх партнерів.

  • Реклама діяльності.

Повноцінний корпоративний сайт грає роль своєрідного рекламного майданчика. Крім того, що це дієвий спосіб рекламування товарів і послуг, вартість обслуговування такого рекламного інструменту набагато нижче, ніж вартість запуску реклами в ЗМІ, а охоплення аудиторії теж немаленький.

  • Внутрішня і зовнішня комунікація.

Спростити процес взаємодії з прихильниками компанії допомагає розділ з контактами, блок з питаннями-відповідями, форма зворотнього зв’язку, онлайн-консультант, опитування та інші елементи. Всі вони призначені для встановлення зв’язку та ведення діалогу як з існуючими співробітниками, клієнтами та партнерами, так і з тими, хто може ними стати в перспективі.

  • Формування іміджу.

Корпоративний сайт повинен створювати у відвідувачів сприятливе враження про компанію і підтримувати позитивну репутацію – саме на це розраховує керівництво будь-якої великої фірми при замовленні власного інтернет-офісу. Тому дизайн веб-майданчика розробляється з використанням корпоративних кольорів та інших атрибутів фірмового стилю, що підвищують впізнаваність бренду.

  • Залучення співробітників.

Наявність корпоративного сайту є очевидним плюсом для компаній, які планують розширювати свій штат і перебувають у пошуку нових співробітників. Переглядаючи сайт компанії, на якому є розділ з актуальними вакансіями, на них можуть відгукнутися потенційні кандидати. Тим самим успішно вирішується питання з підбором персоналу без звернення за допомогою до спеціалізованих кадрових агентств.

  • Продаж товарів і послуг.

Корпоративний сайт з налагодженою системою прямих продажів (інтеграцією з інтернет-магазином) приносить прибуток своєму власникові. Додатковим мотивом до здійснення покупки відвідувачами стає розміщення на сайті знижок і спеціальних пропозицій.

Основные задачи корпоративного сайта

Якщо Вам потрібен корпоративний сайт, який зможе стабільно функціонувати і ефективно виконувати покладені на нього завдання, звертайтеся до веб-студії «CENTUM-D». Наші фахівці розроблять для Вас багатофункціональний проект з урахуванням Вашого типу бізнесу і конкретних цілей, на досягнення яких буде спрямована робота сайту.

Підпишіться, щоб дізнаватися про нові статті першими.
Ми не надсилаємо спам.
Кількість голосів: 0

Коментарі

Залишити відповідь