Створення, розробка та просування сайтів Centum-D Підтримка сайту ціна

Підтримка сайту ціна

Підтримка сайту — комплекс робіт з обслуговування функціональних потреб ресурсу, його розвитку та регулярної перевірки. Вебсайт, що стабільно і правильно функціонує, виконує свої бізнес-завдання і приносить необхідні результати. Кожен етап підтримки сайту несе свою функцію й у комплексі гарантує стабільну роботу й модернізацію.

Детально про необхідні етапи техпідтримки ми розповідали в статтях про загальну й комплексну підтримку сайтів.

Що також входить у послуги з підтримки сайту

Поміж додаткових послуг із супроводу сайту найбільш важливими є:

  • Підтримка графічної складової (дизайн, окремі елементи ресурсу)
  • Підтримка інформаційної та тематичної складової
  • Оновлення та модернізація функціональних елементів

У разі графічної підтримки проводяться роботи, орієнтовані здебільшого на дизайн: створюються логотипи й банери, шрифти, іконки, підбираються графічні елементи для новинних частин і блогових.

За підтримки тематичної складової пишуться статті та ключові фрази, оновлюються SEO-статті, досліджується нова інформація, розсилаються торгові пропозиції й пресрелізи.

За підтримки технічної складової виявляються всілякі дублі сторінок, помилки в коді, наявність шкідливого коду. Також можуть додаватися функціональні модулі, або коригуватися вже наявні.

Технічна підтримка сайту

Вартість підтримки сайту в місяць

Ціна визначається за таким принципом:

  • Обумовлюються, прописуються й затверджуються необхідні роботи
  • Складається графік робіт і фіксується необхідний на їхнє виконання час
  • Вартість робіт розбивається помісячно

Ціна залежить і від типу інформації, частоти її оновлення. Вид вебсайту і його функціональні особливості також впливають на вартість техпідтримки.

У вебстудії Centum-D послуга підтримки вебресурсу доступна у двох форматах:

  • одноразова послуга
  • регулярна підтримка й оновлення сайту

Перший варіант підійде тим, у кого в планах немає постійної зміни або наповнення ресурсу. У цьому випадку ми обговоримо перелік завдань для виконання і сформуємо ціну.

Замовити підтримку сайту в місті Києві та Україні

Якщо ви — власник бізнесу, але сумніваєтеся в «здоров’ї» свого сайту, то для подальшого ефективного розвитку в Києві й по всій Україні необхідно звернутися до фахівців для перевірки всіх елементів, наповнення його актуальною інформацією й усуненням кожної неполадки.

Вебстудія Centum-D вже понад 10 років надає послуги створення та підтримки сайтів — досвід фахівців і їхні навички дають змогу справлятися з проєктами будь-якого типу і складності. Зверніться до нас і гарантуйте собі повністю функціональний сайт, що працює безвідмовно. Замовити підтримку сайту можна за наданими на сайті номерами телефону або через форму замовлення.

Як вам стаття?
Кількість голосів: 0

Коментарі

Залишити відповідь