Створення, розробка та просування сайтів Centum-D Підтримка сайту ціна

Підтримка сайту ціна

Підтримка сайту — комплекс робіт з обслуговування функціональних потреб ресурсу, його розвитку та регулярної перевірки. Вебсайт, що стабільно і правильно функціонує, виконує свої бізнес-завдання і приносить необхідні результати. Кожен етап підтримки сайту несе свою функцію й у комплексі гарантує стабільну роботу й модернізацію.

Детально про необхідні етапи техпідтримки ми розповідали в статтях про загальну й комплексну підтримку сайтів.

Що також входить у послуги з підтримки сайту

Поміж додаткових послуг із супроводу сайту найбільш важливими є:

  • Підтримка графічної складової (дизайн, окремі елементи ресурсу)
  • Підтримка інформаційної та тематичної складової
  • Оновлення та модернізація функціональних елементів

У разі графічної підтримки проводяться роботи, орієнтовані здебільшого на дизайн: створюються логотипи й банери, шрифти, іконки, підбираються графічні елементи для новинних частин і блогових.

За підтримки тематичної складової пишуться статті та ключові фрази, оновлюються SEO-статті, досліджується нова інформація, розсилаються торгові пропозиції й пресрелізи.

За підтримки технічної складової виявляються всілякі дублі сторінок, помилки в коді, наявність шкідливого коду. Також можуть додаватися функціональні модулі, або коригуватися вже наявні.

Технічна підтримка сайту

Вартість підтримки сайту в місяць

Ціна визначається за таким принципом:

  • Обумовлюються, прописуються й затверджуються необхідні роботи
  • Складається графік робіт і фіксується необхідний на їхнє виконання час
  • Вартість робіт розбивається помісячно

Ціна залежить і від типу інформації, частоти її оновлення. Вид вебсайту і його функціональні особливості також впливають на вартість техпідтримки.

У вебстудії Centum-D послуга підтримки вебресурсу доступна у двох форматах:

  • одноразова послуга
  • регулярна підтримка й оновлення сайту

Перший варіант підійде тим, у кого в планах немає постійної зміни або наповнення ресурсу. У цьому випадку ми обговоримо перелік завдань для виконання і сформуємо ціну.

Замовити підтримку сайту в місті Києві та Україні

Якщо ви — власник бізнесу, але сумніваєтеся в «здоров’ї» свого сайту, то для подальшого ефективного розвитку в Києві й по всій Україні необхідно звернутися до фахівців для перевірки всіх елементів, наповнення його актуальною інформацією й усуненням кожної неполадки.

Вебстудія Centum-D вже понад 10 років надає послуги створення та підтримки сайтів — досвід фахівців і їхні навички дають змогу справлятися з проєктами будь-якого типу і складності. Зверніться до нас і гарантуйте собі повністю функціональний сайт, що працює безвідмовно. Замовити підтримку сайту можна за наданими на сайті номерами телефону або через форму замовлення.

Підпишіться, щоб дізнаватися про нові статті першими.
Ми не надсилаємо спам.
Кількість голосів: 0

Коментарі

Залишити відповідь