Створення, розробка та просування сайтів Centum-D Посадочні сторінки інтернет-магазину

Посадочні сторінки інтернет-магазину

Якщо раніше основною точкою входу на сайт слугувала головна сторінка, то на даний час більшість відвідувачів потрапляє на сайт інтернет-магазину через сторінку певного товару – картку товару, яка і є посадочною сторінкою. Зазвичай користувачі переходять на неї з пошукової системи або агрегатора, і найчастіше вона є єдиною, яку бачить Ваш потенційний клієнт.

Зміст посадочної сторінки товару інтернет-магазину

Якість посадочної сторінки безпосередньо впливає на показник конверсії Вашого інтернет-магазину, тому при її створенні слід приділити увагу таким аспектам:

  • Характеристики товару. Якщо Ваш товар має безліч характеристик, їх краще розбити на основні та додаткові. При цьому спочатку необхідно вказати головні, а вже потім другорядні.
  • Оригінальний опис товару та рекомендації. Дуже важливо, щоб опис товару був підготовлений Вами самостійно, а не скопійовано з сайту виробника. Адже оригінальність контенту істотно впливає на пошукову оптимізацію, а значить, і на кількість відвідувачів Вашого інтернет-магазину.
Посадочні сторінки
  • Посилання на сайт виробника. Більшість інтернет-користувачів, перш ніж зробити вибір на користь того чи іншого товару, бажає отримати максимально повну інформацію щодо майбутнього придбання, в тому числі і про компанії-виробників.
  • Відгуки та інтерактив. До інтерактивних сервісів відносяться рейтинг товарів, характеристики на думку покупців і т.д. Чим більше позитивних відгуків про товар прочитає відвідувач Вашої посадочної сторінки, тим з більшою ймовірністю він зробить покупку.
  • Альтернативні і супутні товари. У першому випадку користувач може зайти на Ваш сайт, наприклад, за покупкою одного планшета, а в результаті купити інший, альтернативний йому. Супутніми товарами при покупці планшета можуть виступати чохол, карта пам’яті та інші найменування.

Якісно виконані посадочні сторінки, а також оптимізація існуючих, допоможуть Вам утримати відвідувачів і в результаті підвищити конверсію інтернет-магазину у порівнянні з тим значенням, яке має місце на звичайних сторінках каталогу з тим же товаром і ціною на нього.

Підпишіться, щоб дізнаватися про нові статті першими.
Ми не надсилаємо спам.
Кількість голосів: 0

Коментарі

Залишити відповідь