Створення, розробка та просування сайтів Centum-D Позиції сайту

Позиції сайту

Позицією сайту називається його місце в органічному видаванні пошукових систем. «Позиції сайту» — не зовсім точний термін, адже ми говоримо про конкретні сторінки, а не про вебсайт загалом. Це уточнення особливо актуальне під час видавання в пошуку за запитом одночасно безлічі різних посилань на один вебсайт.

Яких позицій сайту варто домагатися?

Нерідко новонароджені сайти, незалежно від якості й кількості контенту, не користуються популярністю в призначених для користувача колах. Практично нульовий показник відвідуваності на перших стадіях розвитку нового ресурсу — досить поширена справа.

Ця закономірність обумовлюється знаходженням вебресурсу на найдальших сторінках пошукового видавання, через що потенційні клієнти просто не можуть ознайомитися з ним. Позиції вебресурсу можуть поступово поліпшуватися в разі його цитування користувачами в мережі. Складність прогнозування цієї ситуації закривається зверненням до фахівців із просування.

Поміж різних стратегій щодо просування і як наслідок зростання позицій ресурсу виділяється низька і високочастотна стратегія:

  • Низькочастотне просування ефективне для «молодих» ресурсів унаслідок отримання цільових користувачів, які цікавляться конкретно доступними на ресурсі послугами або товарами.
  • Високочастотне просування характерне великим інтернет-магазинам і порталам із необхідністю високої відвідуваності, залучення великої кількості потенційних клієнтів.

Саме вибір стратегії SEO-просування впливає на позиції сайту в пошукового видавання.

 Пошук позиції сайту

Як підвищити позицію сайту?

Один із найважливіших чинників успіху в пошуковому просуванні — текст, розташований прямо в мета-тегах і заголовках-назвах документів. Проте це не означає, що варто створювати заголовки з одних ключових слів. Використовуйте для заголовків короткі, але осмислені тексти з ключовими словами.

Щільність ключових слів також впливає на позиції вебсайту. Розміщуйте ресурс на платних і ефективних хостингах. Обов’язково враховуйте й небажання пошукових роботів індексувати надмірно великий або маленький текст. Розміщуйте текст, вага якого не перевищує 50 kb.

Автоматичні способи визначення позицій вебсайту

Звичайно, очевидний метод — вручну займатися пошуком вашого ресурсу за запитом. Приємним винятком тут є Рамблер, що дає змогу за допомогою спеціального сервісу визначати позицію майданчика. Інші пошукові системи таких можливостей не надають.

Є й спеціальні сервіси, де ви зможете автоматично знаходити ресурс у безлічі пошукових систем з оптимальною регулярністю й аналізувати ці позиції.

Для використання таких сервісів варто визначитися з періодичністю, внести URL ресурсу, вибрати низку ключових слів. Роботи сервісу будуть переглядати й аналізувати дані, визначати місце вашого ресурсу за різними параметрами.

Позиції сайту | Підсумки

Позиції вашого вебсайту безпосередньо впливають на ефективність вашого бізнесу загалом, через що їхнє відстеження і просування — невіддільна частина розвитку бізнесу в мережі. Робота з фахівцями в такому випадку виключає очікування чуда й гарантує вам стовідсотковий результат у вигляді відмінних показників відвідуваності, прибутковості й розвитку. 

Підпишіться, щоб дізнаватися про нові статті першими.
Ми не надсилаємо спам.
Кількість голосів: 0

Коментарі

Залишити відповідь