Створення, розробка та просування сайтів Centum-D Прискорення роботи сайту та SEO-аудит – Ваше прокачування продажів

Прискорення роботи сайту та SEO-аудит – Ваше прокачування продажів

Повільна робота сайту – одна з ключових проблем неефективного просування і невисокого рівня продажів. Крім того, тривала завантаження сторінок не сприяє високим показникам видачі ресурсу в пошукових системах, що також впливає на залучення цільової аудиторії. Вебстудія Centum-D пропонує якісні послуги з проведення аналізу та налаштування швидкості завантаження сторінки, які допоможуть виправити помилки в роботі ресурсу.

Коли необхідно звертатися в нашу студію для прискорення роботи веб-платформи?

Нормальна швидкість завантаження першого екрану сторінок, створених на професійних CMS – WordPress, OpenCart, Magento, – становить 1,5-3 с. Якщо завантаження окремих сторінок вашого онлайн-ресурсу займає більше часу, необхідно усунути ці моменти. Які причини уповільнення роботи сайту? Їх може бути кілька:

 • сайт був створений за готовим шаблоном з обмеженим функціоналом, і для оптимізації роботи були додані додаткові плагіни, що уповільнюють завантаження сторінок;
 • непристосованість програмного коду до окремих розділів вебплатформи (наприклад, в інтернет-магазині), через що деякі категорії при великій кількості товарів можуть працювати зі зниженою швидкістю;
 • помилки в первісному програмному коді;
 • завантаження на сторінці сторонніх скриптів, які гальмують завантаження основного контенту;
 • нестача ресурсів сервера – при зростанні кількості одночасних звернень сервер обробляє їх, дотримуючись черги надходження, що призводить до уповільнення роботи ресурсу в цілому;
 • підключення заблокованих сервісів, звернення до яких прописано в коді.

Визначити всі можливі причини і виправити помилки допоможуть фахівці з Centum-D. Після звернення до нас метрики вашого ресурсу досягнуто оптимальних показників:

 • LCP – на рівні 2,5 с;
 • CLS – менше ніж 0,1 с;
 • FID – 100 мілісекунд.

В сумі це дозволить оптимізувати роботу вебресурсу на різних призначених для користувача пристроях і підвищити його видачу в пошукових системах.

SEO-аудит

SEO-аудит Вашого проєкту

Процес прискорення завантаження сайту важливий момент, але тільки в комплексі з SEO-аудитом. Які проблеми вирішує пошукова оптимізація сайту:

 1. Дозволяє визначити технічні помилки і співвідношення сайту до вимог пошукових систем.
 2. Оцінка структури сайту. Наші фахівці визначають логічні взаємозв’язки між окремими сторінками вебплатформи, ефективність їх організації та відповідність семантичному ядру для подальшого просування в системах пошуку.
 3. Оцінка наповнення сайту. На даному етапі проводиться аналіз щільності ключових фраз і слів, кількості розміщених рекламних матеріалів, швидкості завантаження контенту на призначені для користувача пристрої.
 4. Оцінка метатегів. Вони необхідні для результативного просування сайту, завдяки їм пошуковики визначають зміст сторінки і її важливість для користувачів. Ефективними метаданими (title і description) вважаються ті, які містять від 160 до 300 символів.
 5. Аналіз латентно-семантичного індексу (LSI). Цей етап необхідний для визначення релевантності текстів, розміщених на сторінках сайту, їх відповідності тематиці за кількістю і щільності розміщених ключових слів.

Завдяки всьому комплексу дій ми підвищуємо не тільки швидкість роботи ресурсу замовника, а і його видачу в популярних пошукових системах. Вартість послуг по прискоренню робіт вебплатформи розраховується індивідуально для кожного клієнта та залежить від складності завдання і термінів її виконання.

Прикладом успішного прискорення і впровадження SEO-аудиту, проведеного студією Centum-D, можна назвати сайт майстра з перманентного макіяжу Олени Ольшанської (ms-makeup.ru). За 3 місяці ведення SEO робіт отримали збільшення семантичного ядра, покращилися позиції з багатьох конкурентних запитів:

Графік SEO-аудиту

В цей час показники пошукової видачі продовжують рости.

Звертайтеся в студію Centum-D, і ми допоможемо «прокачати» роботу вашого ресурсу швидко і якісно!

Підпишіться, щоб дізнаватися про нові статті першими.
Ми не надсилаємо спам.
Кількість голосів: 0

Коментарі

Залишити відповідь