Створення, розробка та просування сайтів Centum-D Промо-сайт і його особливості при розробці

Промо-сайт і його особливості при розробці

Щоб акцентувати увагу на певний продукт компанії або бренд в цілому, необхідно розробити промо-сайт. Такий веб-ресурс дозволить залучити аудиторію, створити позитивний імідж і підвищити рівень довіри.

Проект даного типу дозволяє фокусувати увагу цільової аудиторії на ключові переваги. Також за допомогою ресурсу здійснюється максимальна взаємодія потенційного клієнта з унікальною пропозицією. При цьому на промо-сайті може рекламуватися, як організація (підприємство) в цілому, так і окремий продукт або захід, значна подія.

Промо-сайт стане ідеальним рішенням у тому випадку, якщо компанія або індивідуальний підприємець планує вивести на ринок новий товар. Наприклад, за допомогою подібних ресурсів прийнято рекламувати житлові комплекси, нові будинки, автомобілі, ноутбуки, смартфони і т.д. За допомогою веб-ресурсу вдається помітно підвищити імідж компанії, впізнаваність бренду та продемонструвати всі переваги окремого товару.

Щоб промо-сайт був дійсно ефективним, акцентував увагу користувачів, відвідувачів на сильних сторонах товару, залучав користувачів, необхідно використовувати різноманітні «фішки» – про них поговоримо нижче. Якщо ви бажаєте отримати професійний, якісний сайт, фахівці веб-студії Centum-D готові допомогти вам, розробивши унікальний ресурс з високим рівнем конверсії.

Що таке промо-сайт і чим він відрізняється від інших інтернет-проектів: лаконічно про важливе

Цікаво, що у промо-проектів немає чіткої, стандартизованої структури. Вона формується у кожному окремому випадку індивідуально та залежить від наступних чинників:

 • цілей, які переслідує компанія;
 • ідеї, вкладеної в проект;
 • обраної концепції;
 • особливостей дизайну й оформлення, яке планується втілити у життя.

За якими критеріями промо-сайт можна відрізнити від інших проектів

 1. Унікальна концепція.
 2. Рівень взаємодії з відвідувачами – на надзвичайно високому рівні.
 3. Ресурс відповідає основним запитам цільової аудиторії.
 4. Велика кількість високоякісного медійного контенту: фото, відео, мультимедійні вкладення. Також можливо навіть музичний супровід.

Коли потрібно робити промо-сайт, а коли він буде марний

Робити/не робитиПричини
Необхідно обов’язково робити промо-ресурс, якщо:товар, продукт досить фотогенічний; подати продукт на суд публіці потрібно яскраво, оригінально, незабутньо; в ніші Вашої діяльності занадто висока конкуренція та необхідно суттєво виділитися серед конкурентів; у Вас є стала аудиторія, до якої слід яскраво та переконливо донести нову інформацію; Вам потрібно в черговий раз виділитися і підкреслити унікальність послуги або яскравість продукту; слід встановити новий канал взаємозв’язку з цільовою аудиторією.
Промо-проект Вам не потрібен, якщо:занадто багато текстового контенту (в даному випадку слід вибрати інший вид сайту та замовити його розробку у веб-студії Centum-D); для Вашого продукту, послуги буде достатньо стандартного Лендінгу; у Вас обмежений термін – промо-проект вимагає відносно багато часу для якісної розробки та реалізації; у Вас обмежений бюджет – без солідних вкладень тут не обійтися; Ви просто боїтеся експериментів.

Які проблеми усуне промо-сайт: 7 завдань, які будуть вирішені

Фактично, подібний проект являє собою яскраву інтерактивну презентацію, яка змушує користувача звернути увагу на:

 • продукт;
 • компанію;
 • захід/подію.

Крім того, як говорилося вище, він дозволить підвищити впізнаваність бренду, сформувати додаткову лояльність та навіть значно розширити клієнтську базу.

Акцентуємо увагу на завданнях, які дозволить вирішити промо-сайт:

 1. Обійти конкурентів. Це зробити допоможе яскрава, приваблива, мотивуюча пропозиція.
 2. Швидко продати. Іноді слід продавати товари/послуги дуже швидко. Промо-сайт здатний це зробити!
 3. Підвищити ефективність пропозиції. Якщо відсоток відмов на сайті занадто високий – паралельно запущений промо-проект стане ідеальним рішенням.
 4. Потрібен новий спосіб роботи з аудиторією. Бувають ситуації, коли старі методи залучення клієнтів перестають працювати.
 5. Підвищення лояльності. Промо-сайт допомагає помітно підвищити лояльність аудиторії до бренду, товару.
 6. Захоплення ринку. Потрібно підкорити більшу частину ринку? І знову проекти такого типу допоможуть Вам.
 7. 7. Презентація товару/компанії.

Промо-сайти здатні стати навіть основним веб-ресурсом, але тільки тоді, якщо компанія займається продажем одного товару або веде вузькоспеціалізовану діяльність. Хоча найчастіше вони грають роль додаткового проекту – в такому випадку у нього обмежений термін роботи (від декількох тижнів до декількох місяців).

Як розробляється сайт для промо: опис всіх етапів

1. Попереднє обговорення

Проект-менеджер обговорює із замовником всі особливості майбутнього проекту. Також збирає інформацію про компанію:

 • чим займається;
 • хто є цільовою аудиторією;
 • хто – головні конкуренти;
 • у чому особливість продукту/послуги;
 • і т.д.

Якщо клієнт не може під’їхати для особистої зустрічі (наприклад, знаходиться в іншому місті), спілкування ведеться по Skype або інших засобах зв’язку.

Уже на етапі попереднього обговорення проекту називаються очікувані терміни та вартість розробки. Більш точні цифри – після підготовки детального технічного завдання, в якому будуть розписані всі аспекти розробки.

2. Аналітичні дослідження

Щоб створити дійсно крутий проект, який буде максимально ефективно працювати і залучати аудиторію, необхідно провести детальні аналітичні дослідження. Цим напрямком займається профільний фахівець. Він аналізує:

 • особливості ніші в цілому і бізнес замовника зокрема;
 • цільову аудиторію та її поведінку;
 • конкурентів, їх сайти і бізнес, переваги й недоліки.

Зібрана інформація стане надійною основою, яка і дозволить створити дійсно крутий проект, який здатен максимально ефективно вирішувати покладені на нього завдання.

3. Підготовка технічного завдання

В ідеалі ТЗ повинен готувати замовник, але багато клієнтів не знають всі особливості складання такого документу – він має певні особливості: необхідно детально та чітко прописувати багато параметрів, аспектів. Тому проект-менеджер Centum-D готовий взяти на себе цю роботу. Виходячи з результатів аналітичних досліджень та побажань клієнта, він напише Технічне завдання.

4. Дизайн, верстка, розробка

Технічне завдання готове, воно передається профільним фахівцям. Кожен з них відповідає за свою частину роботи.

Спочатку дизайнер готує макет головної сторінки і передає його на розгляд замовнику. При необхідності вносяться правки. Після затвердження макета головної сторінки розробляє оформлення інших сторінок. Коли дизайн готовий, макет передається верстальщику.

Верстальник переводить зображення у цифровий код, створюючи вже фактично готовий до роботи сайт.

Якщо необхідно – до роботи долучаються програмісти. Вони підключають функціональні модулі або навіть розробляють їх з нуля, якщо мова йде про унікальний функціонал.

Завершальний етап розробки – тестування. Тестувальник детально вивчає проект на відповідність технічному завданню та відсутності помилок. Якщо недоліки виявлені, то вони відразу ж усуваються.

5. Перенесення на хостинг і підключення доменного імені

Замовник розробки промо-сайту може сам вибрати доменне ім’я та хостинг для нього. Якщо ж з цим виникають проблеми, компанія Centum-D допоможе вирішити і ці питання.

Ми підберемо доменне ім’я, що ідеально відповідатиме проекту. Перенесемо сайт на хостинг і підключимо його. Після чого передамо всі права доступу, паролі замовнику. На цьому розробка сайту закінчена.

6. Додаткові послуги

Також фахівці веб-студії Centum-D надають додаткові послуги, що сприяють розвитку та просуванню проекту:

 • підготовка якісного унікального контенту;
 • просування у пошукових системах;
 • технічне обслуговування;
 • та інші.

Замовляючи додаткові послуги, Ви рятуєтеся від необхідності самостійно працювати над розвитком проекту або шукати сторонніх фахівців. Довіряти ці роботи краще тим, хто створював сайт. Адже вони вже досконально знають всі його особливості, а тому здатні досягти максимальної ефективності.

Промо-сайт

Промо-сайт: зона особливої ​​уваги – дизайн

Як ми вже говорили вище, кожен промо-сайт характеризується яскравістю, неповторністю та унікальністю. У нього – незвичайний, привабливий дизайн.

Такі проекти будуються за простим принципом: «видовищність первинна, наповнення – вторинне». Давайте розглянемо, які ж особливості створення веб-дизайну для промо-сайту.

1. Яскраві і незвичайні образи

При створенні оформлення промо-сайту слід використовувати яскраві образи, метафоричні зображення, символи, що формують приховані послання. Не просто потрібно створити гарний дизайн, а реалізувати через оформлення певну ідею.

Тут вже важливо враховувати особливості продукту, які подані на сайті. Смартфон робить якісні фотографії? Чому не зробити акцент на цьому, використовуючи в оформленні натяки на фотознімки.

2. Графіка і анімація

Їх використання дозволяє відвідувачеві набагато краще розглянути всі переваги товару. Або навіть побачити, як саме він працює, використовується.

Також можна використовувати 3D-візуалізацію. За допомогою такого кроку потенційний клієнт буквально буде «крутити» товар в руках. Що дозволить краще розглянути його.

3. Акцент на зовнішньому вигляді

Веб-дизайн промо-сайту – це, перш за, все видовищність. Якщо він буде яскравим, користувач напевно запам’ятає товар, продукт. Тому при створенні таких проектів прийнято використовувати різні технології:

 • тривимірну графіку;
 • відео-ролики;
 • аудіо-оформлення;
 • flash та багато іншого.

Потрібно дотримуватися гармонії між видовищністю і доступністю. Оскільки надмірне використання анімацій та інших «фішок» може привести до того, що користувач не сприйме товар, продукт, а сам сайт виявиться незрозумілим.

4. Адаптивність

Будь-який проект повивен бути адаптивним. Тобто, адекватно та красиво відображатися і працювати в різних браузерах. В тому числі, на мобільних телефонах. Якщо цього не передбачити, сайт втратить більше 50% трафіку. Адже саме стільки людей сьогодні заходить в інтернет з мобільних телефонів.

Промо-сайт від Centum-D: 4 причини замовити його у нас

Якщо Вам необхідний промо-сайт, замовити його можна у фахівців компанії Centum-D. Ваш проект вийде дійсно крутим і неповторним. Є, як мінімум, 4 причини замовити сайт у нас.

1. Висока якість

Ми створюємо незвичайні і успішні проекти, що запам’ятовуються, які орієнтовані на промо товарів і послуг, компаній і брендів. У нашій команді – різнопрофільні, кваліфіковані фахівці, яким під силу вирішувати будь-які питання та завдання. Ви залишитеся задоволені рівнем обслуговування та ефективністю веб-ресурсу: сайт обов’язково підштовхне користувача до здійснення цільової дії.

2. Нестандартне оформлення

У своїй роботі ми не використовуємо шаблонів або типових рішень. Для кожного замовлення розробляється дійсно неповторний, унікальний дизайн з нуля. Ми чітко орієнтуємося на побажання клієнтів, враховуємо їхні вимоги і переваги, особливості ніші й цільової аудиторії.

Завдяки такому підходу вдається підвищити впізнаваність бренду та сформувати додаткову лояльність з боку клієнтів.

3. Чітке дотримання термінів і реальність бюджету

Розробити промо-сайт – досить складно. На це потрібно багато часу і зусиль, однак ми суворо дотримуємося раніше обумовлених термінів. Також не роздуваємо бюджет штучно. У більшості випадків зазначена в договорі сума залишається незмінною. Вона може бути збільшена тільки в одному випадку – якщо замовник сам в процесі розробки захотів щось змінити або додати.

4. Результативність функціонування проекту

Ми знаємо, як досягти реальної результативності сайту, його високої конверсії. Для цього в нашій команді працюють професійні маркетологи, оптимізатори та інші фахівці. Ми регулярно проводимо тестування проекту, вносимо до нього зміни, здійснюємо подальшу технічну підтримку ресурсу. Все це позитивно відіб’ється на рівні продажів.

Бажаєте замовити промо-сайт, ціна якого повністю відповідає якості проекту? Зверніться до наших консультантів за вказаними на сайті каналами зв’язку. Вони розкажуть, як буде організовано співробітництво, що необхідно для укладення договору та дадуть відповідь на інші питання, нададуть всю необхідну Вам інформацію.

Підпишіться, щоб дізнаватися про нові статті першими.
Ми не надсилаємо спам.
Кількість голосів: 0

Коментарі

Залишити відповідь