Створення, розробка та просування сайтів Centum-D Просування сайту в Дніпрі

Просування сайту в Дніпрі

Просування сайтів – заходи, що забезпечують відвідуваність ресурсу цільовою аудиторією. Це користувачі, які зацікавлені в інформації або у  пропонованому продукті, послугах, тобто потенційні покупці.

Навіщо Вам потрібен сайт і його оптимізація?

Світ все більше занурюється у віртуальну мережу. Якщо ще недавно Інтернет використовували для розваги та пошуку інформації, то сьогодні ведення якісного й успішного бізнесу неможливо уявити без Всесвітньої Павутини. Мережа – це потужний маркетинговий інструмент і простір для активних продажів. Кількість інтернет-користувачів постійно зростає, розвиваються нові технології. Все проходить через Інтернет: оплата рахунків, запис на прийом, до школи або дитсадка, покупки товарів і послуг, виклик таксі тощо. Налагодження комунікації й контакту з цільовою аудиторією – це першочергове завдання в будь-якому бізнесі. Сьогодні це відбувається через Мережу.

Бажаєте розкрутити свій бізнес, товари та послуги – замовте просування сайту в Дніпрі. Клієнти бажають знати, де Ви знаходитеся, приклади роботи, кваліфікацію фахівців і Ваші можливості, ціни і т.д. Інтернет-технології, що використовуються правильно здатні приносити стабільний і високий прибуток.

Важливо розуміти, що просування в Мережі корисно абсолютно всім видами бізнесу. Переважна кількість користувачів шукають послуги та товари саме там. Сотні тисяч людей в Дніпрі кожен день шукають саме Ваш товар або послуги, але знаходять конкурентів! Тому Вам необхідно почати професійне та якісне просування сайту в Дніпрі, тобто пошукову оптимізацію. Тоді Ви зможете відхопити свій жирний шматок пирога!

Чому важливо бути в ТОПі?

Просування сайту

Є кілька причин. По-перше, розташування на сторінках пошукової системи – це те ж саме, що місцезнаходження фірми в місті. Клієнт думає, чим престижніший район, тим надійніша й успішніша компанія. Значить він вибере її, а не конкурентів. Тому високе розташування фірми на сторінці пошуковика підвищує шанси отримати більшу кількість клієнтів. В результаті SEO просування в Дніпрі сайти, що знаходяться в ТОПі – найбільш шановані, відвідувані та успішні компанії.

По-друге, вдале розташування забезпечує велику кількість відвідувачів, тобто потенційних покупців. ТОП-10 – це перша сторінка пошуковика, саме на ній 95% користувачів шукають відповіді на свої питання. Тільки 2% і менше можуть прогорнути до 3-4 сторінки.

Чим вище ресурс знаходиться в ТОПі, тим більше його трафік, а значить і прибуток. З нашого досвіду, кращий варіант – входити в ТОП-5.

Особливості SEO просування

Найбільш ефективним способом розвитку та просування сайту в Дніпрі є пошукова оптимізація. Але довіряти її слід професіоналам. Небезпека звернення до дилетантів загрожує:

 • штрафними санкціями;
 • втратою клієнтів;
 • підвищенням кількості відвідувачів, але не реальних покупців.

Тільки професіонали здатні розробити список просуваються запитів і стратегію розкрутки сайту та бізнесу.

Що таке СЕО і як працює?

SEO від англ. «Search Engine Optimization» – інжинірингова пошукова оптимізація доводить пошуковим машинам, що пропонований веб-ресурс має дійсно цінний контент для користувачів. Тому йому варто видати високу ступінь довіри. Пошукові машини всім відомі: Яндекс, Гугл, Рамблер та інші.

Рядові користувачі вводять свої запити («зняти квартиру Дніпро», «зробити стрижку», «замовити піцу в Дніпрі», «викликати таксі Дніпро» і т.д.). Запити – це ключі для згадки, за якими Вас знайдуть. В результаті пошукові машини видають посилання на послуги та товари.

За останні роки стратегія СЕО пережила кілька етапів розвитку. Сьогодні з її допомогою реалізуються різні корпоративні завдання. Якщо раніше СЕО-оптимізація вважалася Інтернет-спамом, тепер оптимізатори SEO просування в Дніпрі намагаються побудувати авторитет і популярність сайту не за рахунок штучного створення посилальної маси. Автоматичні сервіси з подібним завданням впоратися не можуть. Фахівці підвищують рейтинг веб-ресурсу природно й доступно для пошукових машин.

SEO просування в Дніпрі

Сеошники виводять сайти в ТОП Яндекса і Гугла завдяки ефективній, спланованій SEO-роботі, пошуку ключових слів-запитів. Ресурс займає лідируючі позиції у видачі пошукової машини. Але набагато важливіше утримати позицію. Не менш важливе значення має й якісне та цікаве наповнення. Ваш сайт повинен сподобатися користувачам, бути їм зрозумілим. Тому над Вашим проектом в нашій студії працює ціла команда фахівців. Веб-ресурс повинен бути оптимізований з усіх точок зору.

Наші фахівці з SEO просування в Дніпрі:

 • аналізують алгоритми роботи пошукових систем, за якими вони проводять розподіл;
 • відстежують нововведення пошукових систем;
 • складають списки семантичних ядер;
 • аналізують статистику ключових слів в пошуку, відвідування сторінок на подібну тематику;
 • займаються внутрішньою оптимізацією, тобто покращують якість самого сайту;
 • підвищують кількість згадок в Інтернеті;
 • аналізують поведінку людей на сторінках конкурентів;
 • моніторять результати цільових запитів, трафіку і вносять корегування в систему.

Щоб визначити позицію в пошуковику, необхідно створити пошуковий запит, систему та регіон розкрутки.

Трафік аналізують за допомогою таких систем аналітики, як Яндекс.Метрика і Google Аналітікс (Google Analytics). Вони оцінюють якість цільового трафіку, його розміри, конкретні пошукові ключові слова.

Чому шкідливо не рухатися в пошуку?

Якщо не працювати над постійним розкручуванням, то компанія легко загубиться на сторінках пошукової системи. Потенційний покупець може не знайти потрібну йому інформацію, і звернутися до конкурентів. SEO просування в Дніпрі допомагає Вашим покупцям знаходити Вас швидше й простіше, ніж конкурентів. Користувачі сьогодні не хочуть перегортати сторінки пошукача. Тому не знайшовши потрібне, вони легко перейдуть до конкурентів.

Внутрішні чинники

При ранжируванні пошукачі враховують умови зовнішнього та внутрішнього характеру, які відповідають отриманим запитам.

Внутрішніми факторами, що впливають на розвиток ресурсу, вважаються контент, дизайн, структура, заголовки різного рівня, щільність ключових слів, ступінь оптимізації.

Основними показниками є:

 • Ім’я домена. Пошуковики орієнтуються за ключовими словами, зазначеним транслитом або по-російськи, за регіональною належністю веб-ресурсу.
 • Головний Title сторінки, що містить ключові слова. Вони повинні збігатися із запитом в числі і відмінку. Небажано, щоб назва перевищувала 60 знаків.
 • Якість контенту. Ключовики підбираються максимально схожі за запитами й розташовуються ближче до початку. Плюс зміст повинен чіпляти відвідувачів, зацікавлювати їх.
 • Кількість сторінок внутрішніми і зовнішніми посиланнями.
 • HTML-розмітка з продуманою структурою і без помилок.
 • Зв’язок сторінок між собою та головною.
 • Наявність мета-тегів в порядку значимості. Сюди відносяться title, description, keyword.

Зовнішні умови

Сайти впливають один на одного, створюючи зовнішні умови, які визначаються:

 • поведінковим чинником;
 • природністю;
 • числом посилань;
 • індексом цитування в Яндексі;
 • співвідношенням PR в Гугл.

Експерти відзначають, що зовнішнім факторам варто приділяти більше уваги, оскільки вони дозволяють вийти в ТОП навіть при поганому внутрішньому змісті.

Зовнішні та внутрішні умови розкрутки веб-ресурсу відносні й залежать від певної пошукової машини. Вони змінюються, тому моніторити процес необхідно постійно. Пошукові системи удосконалюються з метою полегшити пошук необхідної інформації.

Канали просування

Канали просування

В якості SEO-інструментів виступають прийоми Інтернет-маркетингу. Їх основне завдання підвищити впізнаваність проекту. В результаті грамотного SEO просування в Дніпрі почнуть з’являтися коментарі про Вашу фірму в Інтернет-спільнотах, групах в соціальних мережах, клієнти розкажуть друзям і знайомим, порівняють з подібними проектами. Чим більше інформації про компанію в Мережі, тим вище довіра з боку пошукових систем і людей. Сюди відносяться реклама та згадки на ТБ і радіо.

Основними інструментами SEO-оптимізації вважаються:

 • згадки в каталогах;
 • обговорення в блогах;
 • запити на форумах;
 • закупівля тимчасових і постійних посилальних сторінок;
 • маркетинг за допомогою статей;
 • розкрутка за допомогою відеоконтенту;
 • створення позитивних коментів і репутації (маркетинг SERM);
 • розкрутка в соцмережах (SMM менеджмент).

Серед додаткових помічників SEO просування в Дніпрі ми виділяємо:

 • рекламні кампанії на зовнішніх ресурсах, телебаченні й радіо каналах;
 • контекстну, тизерну та банерну рекламу;
 • установка посилань, що направляють на Ваш сайт, в якості інформаційного спонсора;
 • інформаційну розсилку та ін.

Використовуючи різні майданчики і методи розкрутки, оптимізатори створюють позитивний образ фірми в Інтернеті. Тільки разом всі чинники починають працювати на Вас.

Основні помилки

Однією з основних завдань Інтернет-ресурсу є його наповнення якісним контентом. У нашій веб-студії ми допоможемо виправити типові помилки в структурі та змісті.

Розкручені майданчики мають певний кредит довіри. Тому на великих платформах помилки не помітні і не страшні для втрати рейтингу. Але для молодих і невеликих проектів небезпечні. Наші фахівці проведуть аналіз і усунуть недоліки, які заважають Вам вирватися в ТОП при просуванні сайту в Дніпрі.

Основними помилками в розкручуванні ресурсу та його наповненні є:

 • Використання описів-«онуч». Це тексти, які напхані ключовими словами, причому не завжди акуратно. У них немає актуальної та корисної інформації для клієнтів, але вони полегшують машинам пошук сайту.
 • Для опису товару та послуги застосовують малоінформативні та емоційні тексти. Але користувачі не шукають стильний дизайн, відмінне рішення, потрібні чіткі характеристики, ціни й параметри.
 • Несвоєчасна публікація карток товару.
 • Занадто сухий технічний опис. Але не всі покупці розбираються в якості бажаного товару, тому технічні характеристики можуть містити описи, що пояснюють гідність певного параметра.
 • Сокирне використання ключів. Це не читабельно для людей. А пошукові машини банять.
 • Невикористання повних можливостей контент-маркетингу. Це хороший шанс для нових майданчиків потягатися з гігантами Інтернет-ринку за місце під сонцем.
 • Дублювання описів. Таке відбувається при описі схожих товарів, які відрізняються кольором або деталями. Немає сенсу створювати для кожного окрему сторінку.
 • Фейкові відгуки знижують рівень довіри людей. Вони не повинні бути шаблонними і однотипними, занадто позитивними та захопленими, містити докладні технічні характеристики. Важливо пам’ятати, що задоволені покупці частіше мовчать, а незадоволені кричать про невдалу покупку. Краще стимулювати реальних людей залишати коментарі.
 • У розділі «Про компанію» необхідно розповідати про переваги співпраці з Вами, який профіт отримає людина. А загальну інформацію про історію та розвиток фірми звести до мінімуму.
 • Розміщення нудного опису юридичних аспектів. Але людям потрібно знати, що робити при поверненні, втрати замовлення та в інших неприємних ситуаціях. Краще розміщувати докладну інструкцію і порядок дій. Зростає рівень довіри людей.

У плані юзабіліті теж виникають недоліки:

 • Агресивно і нав’язливо спливаючі вікна. Наші дизайнери та програмісти допоможуть вирішити цю проблему без втрати продуктивності й ефективності ресурсу.
 • Обов’язкова реєстрація або увійти через соцмережі. Більшості клієнтів зручніше та швидше здійснювати покупки «без реєстрації» або «в один клік». А можна приховати авторизацію і замінити створенням профілю.
 • Відсутність онлайн-чату. Питання, що виникають клієнти хочуть вирішувати тут і зараз, інакше підуть на ресурс конкурента. Складна форма зворотного зв’язку викликає роздратування і нерозуміння у покупців.
 • Відсутність зручних фільтрів і сортування товарів і послуг. Чим вони ширше, тим зручніше покупцеві знайти те, що потрібно. Значить він затримається.
 • Незручний URL. Складне посилання відлякує і не дає зрозуміти, що воно містить.
 • Відсутність адаптації до мобільних телефонів. Занадто малі посилання, потрапити на які неможливо.
 • Повільне завантаження. Очікування дратує, клієнтам простіше піти до конкурентів.

У бізнес-масштабах великих майданчиків подібні витрати виробництва не викликають істотного негативного впливу. Але дрібним компаніям слід їх враховувати. Самостійно побачити і виправити складно, тому, звернувшись в нашу веб-студію для SEO просування в Дніпрі, Ви виключите «підводні камені» і зможете вивести свій бізнес на новий рівень.

Локальне SEO

Локальне просування сайту в Дніпрі має свої особливості, оскільки пов’язане з розкруткою у певному регіоні. Воно передбачає розвиток за геокартами та геозалежними запитами. Пошукові машини ускладнили завдання розкрутки за геозалежними запитами.Тому впоратися без фахівців, які знають кейси та особливості, складно.

При локальному просуванні сайту в Дніпрі основний акцент робиться на розвиток щодо місця розташування фірми. Наші фахівці використовують карти, точну адресу, орієнтують всі сторінки на локальну нішу.

Веб-майстри проводять оптимізацію в двох напрямках: локально та загально. Доступ до пошуку Вашої компанії буде не тільки у потенційних клієнтів в Дніпрі, а й в сусідніх містах і областях, що розширює клієнтську базу.

Переваги роботи з нами

Що Ви отримуєте при співпраці з нашою веб-студією:

 • Чітко вибудувану стратегію розкрутки.
 • Підвищення положення за ключовими запитами протягом 3-4 місяців.
 • Зростання відвідуваності веб-ресурсу у 3-4 рази.
 • Гарантію результату якісної роботи.
 • Можливість до подальшого просування за високочастотними запитами.

Наші фахівці допомагають вирішувати проблеми та розвивати успішний бізнес. Потрапляючи до нас в студію, Ви опиняєтеся в «надійних руках». Позитивні результати співпраці не змусять чекати. Час і витрати на оптимізацію окупляться прибутком і популярністю компанії.

Підпишіться, щоб дізнаватися про нові статті першими.
Ми не надсилаємо спам.
Кількість голосів: 0

Коментарі

Залишити відповідь