Створення, розробка та просування сайтів Centum-D Розробка сайтів для бізнесу

Розробка сайтів для бізнесу

Розроблення сайту для бізнесу має низку відмінностей від розроблення інших видів вебресурсів. Це багатоетапний процес, що орієнтований насамперед на розроблення легкого й доступного інструменту, як для збільшення кількості клієнтів, прибутку, так і для розвитку компанії загалом.

У наш час важко навіть уявити бізнес без свого сайту. На сайті користувачі перевіряють, оцінюють і формують свою думку про компанію. А під час порівняння майданчиків із конкурентними ресурсами, вони мають ясно бачити лідерство саме вашого вебсайту й бізнесу.

Як проходить процес створення сайтів для бізнесу

Як і під час створення будь-якого вебресурсу, без плану тут не обійтися. Вебстудія Centum-D користується таким планом:

  • Постановка цілей. Виділяється й позначається мета проєкту — чого необхідно досягти в результаті розроблення сайту, підбираються інструменти та варіанти вирішення всіх завдань майданчика.
  • Дослідження. Перед стартом робіт проводиться аналіз конкурентних підприємств, цільова аудиторія, ринок і ніша бізнесу.
  • Планування. Побажання клієнта й отримані після досліджень дані трансформуються в план робіт — детальне ТЗ на створення ресурсу для бізнесу.
  • Опрацювання дизайну. Готуються варіанти макета основної сторінки, затвердивши яку, дизайнери починають розробляти наступні.
  • Опрацювання контенту. Наповнення вебсайту для бізнесу має прямий вплив на те, хто і як його буде на нього заходити. Залежно від цілей ресурсу готується контент — він може бути інформативним (наприклад, містити інформацію про компанію, історію підприємства), таким, що продає (в разі створення landing page), комплексним, який розвиває ресурс всебічно і використовується, у тому числі для онлайн брендування компанії. Маркетологи й SEO-фахівці опрацьовують ТЗ для створення текстів.
  • Початок розроблення. Розробники перетворюють дизайн-макети в робочий код, опрацьовуючи адаптивність для мобільних і планшетних пристроїв. Потім програмується функціонал сайту, опрацьовується низка функціональних модулів, у разі їхньої необхідності.
  • Тестування. Перевіряється рівень якості та відповідність майданчика технічним вимогам. Вносяться необхідні правки.
  • Усе готово! Вебресурс для бізнесу переноситься на інтернет-хостинг, доступи передаються замовнику і клієнти починають знайомитися й користуватися сайтом.
  • Процедура навчання. Фахівці вчать вас або ваших співробітників самостійно адмініструвати ресурс — працювати із системою управління.

У недавній статті читайте ще більше про покрокове створення сайтів.

Створення сайту для бізнесу

Переваги створення сайту для бізнесу

Найперша і вагома перевага — вашу компанію починають впізнавати. Якщо ви замовили розроблення корпоративного сайту, ви отримаєте унікальний інструмент, для формування й підтримки репутації своєї компанії як поміж клієнтів і співробітників, так і серед партнерів і здобувачів.

Коректна побудова бізнес-процесів сьогодні має на увазі наявність сайту, адже за допомогою нього можливо автоматизувати, систематизувати й аналізувати виконання робочих завдань, починаючи веденням обігу документації, внутрішніми комунікаціями й закінчуючи налаштуванням і оптимізацією PR-кампаній.

Такий сайт може містити масу інформації: відкриті вакансії, онлайн-сервіси, системи розрахунку вартості й замовлення послуг, історію підприємства, блог і навіть каталог продукції або послуг для продажу з автоматичним оформленням замовлення. Функціонал обмежений тільки вашими цілями й ресурсами.

Скільки коштує створення бізнес-сайту

Такий вебресурс завжди унікальний — лише унікальні рішення можуть повноцінно розкрити бізнес через сайт.

У вебстудії Centum-D ціни на «Базовий» варіант ресурсу для бізнесу стартують від 9 940 грн. Якщо вас цікавить максимальна функціональність, ефективність й індивідуальність, то вартість розроблення вебсайту для бізнесу починається від 36 920 грн.Якщо у вас немає конкретних вимог або ви просто не знаєте, що саме вам необхідно, наші фахівці допоможуть визначити потреби, цілі та сформувати план, згідно з яким починається розроблення.

Підпишіться, щоб дізнаватися про нові статті першими.
Ми не надсилаємо спам.
Кількість голосів: 0

Коментарі

Залишити відповідь