Створення, розробка та просування сайтів Centum-D Розробка сайту на Magento

Розробка сайту на Magento

Розвиток онлайн-бізнесу безпосередньо залежить від якості, зручності та функціональності сайту. Ось чому затребувана така послуга, як розробка сайту на Magento. Адже дана платформа ідеально підходить для інтернет-магазинів і інших ресурсів так чи інакше «заточених» під торгівлю.

Існує велика кількість CMS (Систем управління сайтом), кожна з яких має свої особливості. Головна перевага кожної такої платформи полягає в тому, що вони суттєво спрощують роботу з сайтом. Використовуючи їх, зовсім необов’язково наймати команду професіоналів – з обслуговуванням ресурсу легко впоратися самостійно. За умови – що він вже готовий до роботи.

Звичайно, CMS привабливі і тим, що створювати на них сайти можна навіть не маючи навичок програмування та дизайну. Достатньо лише трохи освоїти адміністративну панель і вперед!

Але якщо Ви хочете отримати повноцінний професійний і функціональний ресурс, з легким керуванням і адмініструванням, довірте його створення досвідченим фахівцям.

Різні CMS: якими вони бувають

CMS відрізняються певними особливостями, мають свої плюси та мінуси. Головне – кожна з них орієнтована на створення сайтів певної спрямованості. Тому вибирати конкретний майданчик слід з урахуванням специфіки ресурсу. Нижче ми детально розповімо, у яких випадках необхідно вибирати створення сайту на Мадженто.

WordPress

Кращий майданчик за багатьма показниками. На ньому працює величезна кількість сайтів. Привертає вебмайстрів завдяки:

 • безлічі корисних плагінів;
 • більшій кількості шаблонів;
 • простотою адміністративної панелі.

Добре підходить для блогів, сайтів-візиток, новинних порталів і т.д.

Joomla

Платформа, що дозволяє створювати зручні та прості для адміністрування і користувачів сайти. Панель адміністратора має великий набір функцій.

Сама Система вельми приваблива. Однак у неї є ряд слабких місць. Вона поступається Вордпресс. Хоча є непоганим варіантом для корпоративного сайту.

Drupal

Третя за популярністю Система управлінням сайтом. На ній можна створювати дійсно потужні ресурси, хоча працювати з більшістю інструментів платформи під силу лише досвідченим користувачам. Без спеціальних навичок не обійтися.

Майданчик для блогів, форумів, невеликих сайтів. Але дозволяє створювати дійсно функціональні ресурси. Наприклад, навіть невеликі магазини.

Проміжний підсумок

Ми перерахували три найбільш популярні платформи, які підходять для блогів, сайтів для новин, корпоративних ресурсів. Але у яких випадках слід замовити сайт на Мадженто? І чому ми про неї поки що нічого не сказали?

Тому що Magento – ідеальний вибір при створенні комерційних сайтів, орієнтованих на торгівлю. Тобто, масштабних інтернет-магазинів. І докладніше про всі особливості платформи розповімо нижче.

Magento: що це таке

CMS була презентована навесні 2008 року. Вона практично відразу завоювала лідируючі позиції на ринку платформ для інтернет-магазинів. У 2011 році Систему викупила найвідоміша компанія eBay, що позитивно відбилося на розвитку майданчика та його подальшій популярності.

На даний час на ньому працює майже 300 тисяч сайтів. Більшість з них – онлайн-магазин. Зокрема, його вибирають такі гіганти, як:

 • Olympus;
 • Lenovo;
 • Nokia;
 • Samsung;
 • 20th Century Fox;
 • та ін.

Система дозволяє виключити будь-які рамки та успішно реалізувати практично будь-які задуми, комерційні ідеї.

Розробка сайту на Magento: в яких випадках це актуально

З огляду на особливості Системи, позитивні характеристики та унікальні «риси», її використання буде виправдано (і рекомендовано) у наступних ситуаціях:

 • створення великого інтернет-магазину;
 • орієнтація на покупців із-за кордону (країни ЄС, Північної Америки і т.д.);
 • передбачає створення відразу декількох ресурсів, управління якими буде здійснюватися з одного «центру»;
 • створення ресурсу, який потрібно підвести до певних вимог і особливостей торгівлі на внутрішньому ринку;
 • розробка сайту, на якому будуть реалізовані всі необхідні функції, що підвищують зручність магазину для простих користувачів.

Зверніть увагу! Чи плануєте експансію внутрішнього або навіть міжнародного ринку? Продумуєте ефективні способи просування? У Вас є необхідний для вирішення поставлених завдань бюджет? В такому випадку Мадженто – саме те, що потрібно!

CMS дозволяє формувати будь-які за розмірами магазини, незалежно від кількості категорій і загальної кількості одиниць товарів. Створюється функціональний, зручний у користуванні ресурс, з яким буде приємно працювати, як власнику, так і відвідувачеві.

Переваги магазинів на Мадженто

Щоб онлайн-магазин був ефективним, успішним, виконував свої функції та вирішував проблеми клієнтів, швидко окупився і приносив постійний солідний дохід своєму власнику, важливо не тільки правильно просувати його. Не менш важливим є і відповідність обраної платформи поставленим завданням.

Як показує наш практичний досвід, розробка сайту на Magento якраз і є найкращим вибором.Тому що вона має безліч переваг.

Мадженто

Еcommerce-спрямованість

CMS – оптимальний варіант для ведення торгівлі в мережі. У ній спочатку створений необхідний функціонал. Він дозволяє вирішувати практично всі завдання, які тільки можуть виникнути перед власником магазину. До того ж, функціонал не потребує додаткового доопрацювання або переробки.

Використовуючи платформу, без проблем реалізуються практично всі ідеї. Навіть здаються авантюрними, але в результаті приносять прибуток магазину.

Також слід виділити автоматичне керування товарами всередині адміністративної панелі. Серед інших особливостей Еcommerce-спрямованості системи варто виділити:

 • фільтрація товарів за великою кількістю показників;
 • корзина з різними модулями, що значно спрощує процес оплати покупки;
 • можливість відгуків, коментарів і т.д.

Тобто, тут є все, щоб створити повноцінний магазин.

Широкі можливості для маркетингу

Магазин повинен бути таким, щоб усередині нього легко реалізовувалися маркетингові акції. Система надає такі можливості:

 • демонстрація блоків зі схожими товарами;
 • блоки з новими товарами;
 • системи знижок;
 • і т.д.

Все це дозволяє збільшувати середній розмір чека. Передбачена можливість автоматичної розсилки рекламних пропозицій за електронною поштою. Тим самим, у власника магазину з’являється спосіб впливати на покупців і мотивувати їх повернутися на сайт.

Звіти

Хіба можлива успішна торгівля без звітів? Ось ще одна причина замовити сайт на Мадженто – функціонал Системи управління дозволяє постійно відслідковувати безліч показників і формувати звіти:

 • загальні обсяги товару, що проданий;
 • кількість покупців;
 • що саме відвідувачі шукають на сайті;
 • в які дні і час доби найбільш активні та багато іншого.

Отримання подібних даних сприяє аналізу загального стану магазину та вибору напрямків, які потребують посилення.

Просування, оптимізація

Платформа сприятлива до SEO – у неї є все, щоб провести наступну оптимізацію. Передбачене автоматичне налаштування:

 • тегів;
 • людськи зрозумілих урлів;
 • частоту запитів;
 • і інших параметрів, важливих для індексації у пошукових системах.

Захист і надійність

Стабільна робота – важливий параметр. Завантаження сторінок здійснюється швидко. Самі сайти, створені на платформі, стійкі до впливу вірусів. В тому числі, якщо мова йде про використання відповідного програмного забезпечення.

Розробники постійно працюють над поліпшенням, оновленням платформи.

Простота адміністрування

Навіть не маючи глибоких знань у програмуванні, оптимізації, адмініструванні, не виникне проблем з управлінням проектом.

Адміністративна панель Мадженто інтуїтивно зрозуміла. Будь-який користувач, який має доступ до неї, зможе без проблем займатися редагуванням і адмініструванням сайту.

Замовити сайт на маджента у компанії CENTUM-D

Розробка сайту на Magento – відмінний варіант, як для невеликого проекту «вітрини», так і для масштабного онлайн-магазину. Якщо Ви хочете, щоб ресурс був функціональним, адекватно працював, слід звернутися за допомогою до профільних фахівців.

Співробітники компанії CENTUM-D створять майданчик, який буде відповідати Вашим вимогам, залучати клієнтів.

Як створюється сайт: три основних етапи

Умовне створення сайту на Мадженто можна розділити на три етапи. У кожному конкретному випадку кількість етапів і їх «наповненість» може відрізнятися.

Замовити сайт на маджента
 1. Аналіз, створення покрокового плану. Мається на увазі проведення аналітичних досліджень. Необхідно хоча б приблизно
  вказати кількість категорій товарів, число одиниць продукції, що планується. Зверніть увагу! Чим більше позицій – тим більший обсяг бази
  даних.
  Тим вище вимоги до хостингу, що обирається.
  На першому етапі проводиться не тільки аналіз, а й узгодження дизайну,
  формування
  докладного технічного завдання (ТЗ), визначення конкретних модулів, необхідних для функціональності
  сайту. Зверніть увагу! Модулі –
  доповнення, що забезпечують більшу функціональність сайту. Існують вже розроблені модулі, які просто
  підключаються до магазину. Можливе «написання» індивідуальних доповнень, під певні вимоги власника
  проекту.
 2. Дизайн, розробка. Даний етап передбачає промальовування дизайну, в тому числі – UX (сайт робиться
  максимально зручним і інтуїтивно зрозумілим для користувача, враховуються всі окремі моменти). Проводиться розробка проекту, створюється його адаптивна версія під мобільні
  пристрої. Зі свого боку розробники роблять все, щоб сайт завантажувався як можна швидше.
  Довге
  завантаження негативно відбивається на оптимізації ресурсу. Користувачі, потенційні покупці вибагливі щодо
  швидкості завантаження – якщо сайт вантажиться довго, вони його просто закриють і підуть до
  конкурентів.
 3. Тестування, запуск проекту. Останній етап – перевірка працездатності ресурсу на власному сервері
  компанії-розробника або на тестовому сервері. Тестування необхідне для виявлення можливих проблем і помилок у
  работы сайту. Якщо такі виявлені, розробники усувають їх. Після цього сайт переноситься на основний сервіс і запускається, передається
  клієнту
  для подальшої роботи з ними.

Чому вам слід звернутися в компанію CENTUM-D

Якщо Вам необхідна розробка сайту на Magento, звертайтеся до нас! Фахівці нашої компанії мають високий рівень кваліфікації та великий досвід щодо реалізації подібних проектів. Ми працюємо із завданнями будь-якої складності та незалежно від розміру бюджету – навіть в мінімальний проект вкладаємо всі свої знання і, нехай це звучить банально, але й душу.

Мрієте про свій інтернет-магазині, але не можете самостійно написати технічне завдання? Менеджери компанії CENTUM-D, вислухавши побажання, підготують ТЗ, узгодять його з Вами і передадуть розробникам. Через обумовлений термін Ви отримаєте готовий і працюючий онлайн-магазин.

Ми працюємо, як з типовими шаблонами та модулями, так і готові написати для Вас унікальний модуль, відповідний Вашим уявленням про зручний і функціональний додаток. WEB-дизайнер створить унікальне оформлення ресурсу – користувачам буде приємно перебувати на сторінках магазину.

Маючи солідний досвід у розробці інтернет-магазинів, роботі з Системою управління сайтів Magento, наші фахівці знають, як виключити будь-які потенційні проблеми. Ми проведемо для Вас первинну оптимізацію сайту, завдяки чому він швидко буде проіндексований.

Залишилися питання? Зверніться до менеджерів, і вони дадуть відповіді на них, виконають попередній розрахунок вартості наших послуг.

Підпишіться, щоб дізнаватися про нові статті першими.
Ми не надсилаємо спам.
Кількість голосів: 0

Коментарі

Залишити відповідь