Створення, розробка та просування сайтів Centum-D Розробка сайту на OpenCart

Розробка сайту на OpenCart

Щоб проект був успішним, важливо правильно вибрати відповідну його можливостям CMS – Систему управління. У цій статті ми розповімо про те, у яких випадках актуальна розробка сайту на OpenCart.

Платформа рекомендована при створенні інтернет-магазинів. Вона має цілу низку позитивних характеристик, про які поговоримо нижче.

Що таке CMS, якими вони бувають

Під англомовною абревіатурою CMS приховане словосполучення – Система управлінням сайтом. Це вже підготовлений набір інтерфейсів, що дозволяють забезпечити зручне управління створеним ресурсом.

Власнику проекту під силу самостійно впоратися з веденням сайту, об’єднавши в собі ролі кількох фахівців:

 • адміністратора;
 • контент-менеджера;
 • дизайнера;
 • і т.д.

Існує велика кількість Систем (майданчиків, платформ, движків) – кожна з них призначена для ресурсів певної спрямованості.

Joomla

Платформа рекомендована, в першу чергу, для презентаційних сторінок або візиток. Хоча і більш складні проекти тут можуть бути реалізовані, але вимагають зміни коду, що спричинить за собою додаткові фінансові витрати.

WordPress

Первісне призначення движка – блоги. Пізніше він став більш універсальним і сьогодні на ньому створюють різні сайти, будь-якої спрямованості. В тому числі, і торговельні майданчики. Платформа має велику кількість платних і безкоштовних розширень, що збільшують функціональність сайту.

Drupal

Третя за популярністю CMS. Вона, як і Вордпресс, універсальна. Добре підходить для новинних порталів, блогів, тематичних ресурсів, форумів тощо.

MODx

Ще один універсальний майданчик, хоча і не такий популярний, як будь-яка з трьох згаданих вище. На ньому легко реалізуються сторінки-візитки, Лендінги, хоча і більш масштабні проекти також можуть створюватися.

OpenCart

А ось створення сайту на Опенкарт буде актуальним в разі, якщо необхідно запустити повноцінний, масштабний онлайн-магазин з широкими функціональними можливостями.

Cайт на OpenCart

OpenCart: всі особливості та переваги CMS

OpenCart спочатку створювалася, як движок для інтернет-магазинів. Хоча сьогодні на ній проектують і інші сайти, однак найкраще вона підходить саме для торгових майданчиків.

Установка Системи управління можлива фактично на будь-якому сервері, що підтримує PHP і MySQL.

Зверніть увагу! Ще одна незаперечна перевага движка – він безкоштовний. Це істотно знижує витрати, необхідні на запуск проекту.

CMS має повний набір функцій, необхідних для коректної роботи сайту. Вона легко встановлюється, без проблем налаштовується до вимог адміністратора, власника сайту. Не виникає труднощів при веденні проекту, адмініструванні.

Движок побудований за принципом MVC: Model-View-Controller або Модель-Вид-Контролер. Принцип і донині залишається одним з найбільш успішних – він зрозумілий на інтуїтивному рівні, хоча, якщо заглибитися в нього, виявиться, що все не так просто. Основним принципом завдання, що розв’язується  – це раціональний поділ таких напрямків, як:

 • логіка додатка;
 • вид проекту;
 • контакт (взаємодія) з користувачем.

З огляду на все це, Система управління ОпенКарт являє собою ідеальний «скелет» для проектування зручних і функціональних онлайн-магазинів будь-якого масштабу.

Розглянемо інші переваги майданчики більш детально – Ви переконаєтеся в її високій функціональності, зручності та надійності.

Раціональність і ефективність при SEO-просуванні

Одна з причин замовити сайт на Опенкарт – відмінний функціонал, що сприяє повноцінному просуванню магазину у пошукових системах. Наприклад, тут передбачена можливість прописувати ЛЗУ (людськи зрозумілий урл) вручну.

Також можна прописувати теги та заголовки для:

 • окремих товарів;
 • кожної категорії;
 • не кажучи вже про сторінки і підрозділах.

Фотографії/фото товарів

Деякі користувача трохи скаржаться на процес завантаження зображення – нібито, не зовсім зручно. Однак це, на нашу думку, причіпки. Не все так погано. Зате автоматично на кожне фото накладається водяний знак, тому фотографії товару ніхто не захоче вкрасти.

Вбудовані платіжні системи

Одна з вимог до магазину – простота оплати товару. Його користувачі не люблять робити зайві кліки та вводити багато додаткової інформації.

Розробка сайту на OpenCart гарна тим, що в движок вбудовані платіжні системи. Їх багато, власник сайту сам вирішує, які підключити до сайту.

Мультивалютна оплата

У движок вбудована мультивалютна оплата. Це зручно для проектів, що передбачають роботу з різними валютами. Тобто, орієнтованими не тільки на внутрішній ринок, а й прагнуть працювати за кордоном.

Оплата, доставка, інші опції, пов’язані з цими діями

Система управління сайтом підтримує різні типи оплати товару – наприклад, платіжні доручення та багато іншого. Передбачено прорахунок податків. Розраховуються різні варіації доставки з урахуванням:

 • регіону доставки;
 • вартості покупки;
 • ваги товару і т.д.

Багатомовний інтерфейс

Не можна не згадати і таку особливість платформи, як багатомовність. Звичайно, якщо проект орієнтований на одну країну, це не так вже й важливо. Але сама наявність можливості використовувати кілька мов щиро радує.

Звітність

Платформа передбачає різноманітні системи звітів. Вони налаштовуються до певних вимог власника/адміністратора. Наприклад, легко налаштувати окремі, незалежні звіти, що надають деталізовану інформацію:

 • за товарами, що замовили;
 • за покупками, що повернули;
 • за товарами, які мають найбільший попит;
 • за загальною статистикою продажів;
 • і т.д.

До речі! Імпорт даних в Excel – це божественно! Хто працює з великою кількістю даних, зайнятий торгівлею, розуміє – наскільки це важливо.

Внутрішній маркетинг

Передбачені налаштування для кращої презентації товарів, що забезпечує збільшення розміру середнього чека:

 • показ подібних товарів;
 • прив’язка акційних пропозицій до окремих товарів або групи товарів;
 • презентація партнерської програми;
 • інші унікальні особливості товару, пропозиції і т.д.

Згадана вище статистика торгівлі – ще одна важлива перевага майданчика, що дозволяє проводити повноцінну аналітику. Аналіз дозволить визначити слабкі місця та активізувати продажі.

Зручність для клієнтів магазину

Створення сайту на Опенкарт добре і тим, що робить онлайн-магазин максимально зручним для користувачів. Тут передбачені:

 • тимчасовий кошик для незареєстрованих користувачів;
 • корзина для зареєстрованих покупців;
 • історія замовлень;
 • статус замовлень;
 • додавання кількох адрес доставки для одного клієнта (при оформленні замовлення клієнт вибирає шаблон з потрібною адресою);
 • і т.д

Проміжний підсумок: чому OpenCart краще конкурентів

Система управління сайтом ОпенКарт ідеальна для створення онлайн-магазинів фактично будь-якої складності. З огляду на її безкоштовність, потрібно говорити про те, що вона стане найкращим вибором для проектів малого та середнього бізнесу.

Не виникне особливих складнощів із запуском проекту. Не буде проблем і з адмініструванням проекту, навіть якщо займатися цим самостійно.

Зверніть увагу! Підприємці, які використовують движок, в своїх відгуках відзначають його швидкість роботи, великий набір модулів, що підвищують функціональність.

Підводячи проміжний підсумок, резюмуємо основні переваги платформи перед конкурентами.

 1. Безкоштовність.
 2. Установка Google Analytics проводиться без втручання до коду.
 3. Простота адміністрування.
 4. Велика кількість деталізованих звітів.
 5. Можливість видавати окремі купони або сертифікати на знижку.
 6. Прив’язка акційних і знижкових пропозицій до окремих товарів.
 7. Створення особистої партнерської програми.
 8. Вбудовані системи оплати.

Розробка сайту на OpenCart в студії CENTUM-D

Якщо Вам необхідно створення сайту на Опенкарт, звертайтеся до нашої компанії. Високий рівень кваліфікації, багатий досвід нашої команди дозволяє успішно реалізувати проект будь-якого масштабу та рівня складності.

Вартість розробки залежить від особливостей проекту, індивідуальних побажань клієнта. Розробка можлива, як на основі стандартного шаблону, запропонованого розробниками движка, так і створення індивідуального сайту з нуля. В останньому випадку передбачається:

 • унікальний дизайн;
 • індивідуальні можливості та функціональність;
 • і т.д.

Нагадуємо! Ви платите тільки за роботу наших фахівців. Оплачувати використання платформи не потрібно

Особливості OpenCart

Фахівці команди студії CENTUM-D досконально знають всі особливості платформи. Вони усунуть слабкі місця, які присутні не тільки в Опенкарт, але й абсолютно в усіх тих системах управління.

Також ми надаємо послуги з первинної оптимізації сайту, що позитивно відіб’ється на його позиціях у пошуковій видачі.

Якщо Ви не можете оформити свої побажання в чітке, структуроване та зрозуміле технічне завдання, наші менеджери допоможуть Вам у цьому.

Зверніть увагу! Вартість і терміни розробки обумовлюються індивідуально у кожному конкретному випадку.

Поетапна розробка сайту: які кроки передбачаються

 1. Вивчення технічного завдання, аналіз особливостей бізнесу клієнта та цільової аудиторії, опрацювання оптимального варіанту реалізації проекту.
 2. Узгодження обраного варіанту (внесення до нього змін в залежності від побажань клієнта).
 3. Остаточне затвердження проекту, технічного завдання, в якому детально прописані всі вимоги клієнта. Вказується структура, необхідний функціонал, розширення і т.д.
 4. Розробка унікального дизайну. Надання варіантів на розгляд клієнта. При необхідності – внесення до них змін, якщо дизайнер відхилився від технічного завдання.
 5. Робота над програмною частиною сайту, підключення модулів, розширень, забезпечення його функціональності.
 6. Наповнення сайту контентом (окрема послуга).
 7. Перевірка працездатності сайту та його запуск.

Якщо Ви бажаєте замовити сайт на Опенкарт, врахуйте, що послідовність етапів реалізації проекту може відрізнятися в кожному окремому випадку.

«Фінальне» підведення підсумків

Створення інтернет-магазину на платформі, що описана – правильне рішення. Оскільки вона не просто зручна, а й раціональна, практична.

З нею не виникає проблем, адміністрування виконується легко. Не доведеться витрачати додаткові гроші на навчання співробітників, які будуть займатися наповненням і підтримкою працездатності сайту. Фактично, будь-яка людина, якій надається доступ до адміністративної панелі, зможе займатися наповненням магазину, додаванням і редагуванням контенту.

Не виникне труднощів з оновленням функціональних можливостей проекту. Це можна буде зробити навіть самостійно, але для успішного оновлення все-таки краще запросити фахівця. Внесення оновлень, додавань розширень не відіб’ється негативно на працездатності всього проекту.

Розробка сайту на OpenCart – один із пріоритетних напрямків діяльності студії CENTUM-D. Ми знаємо, як зробити успішний і ефективний проект, який буде зручним для простих користувачів і стане приносити солідний дохід своїм власникам!

Підпишіться, щоб дізнаватися про нові статті першими.
Ми не надсилаємо спам.
Кількість голосів: 0

Коментарі

Залишити відповідь