Створення, розробка та просування сайтів Centum-D Розробка сайту на WordPress

Розробка сайту на WordPress

Вам потрібен сайт, але не знаєте, яким він повинен бути і на якій системі управління працювати? Одним з найпопулярніших напрямків є розробка сайту на WordPress. Дана система управління сайтом (CMS, платформа) завойовує все більше прихильників.

Чому так відбувається? Про це ми поговоримо нижче, розповівши докладніше про різні платформи, представивши позитивні характеристики Вордпресс.

CMS: її функції, які завдання вирішує

Система управління сайтом дозволяє спростити та оптимізувати роботу з різними джерелами даних. Використовуючи платформу, набагато простіше організувати взаємодію різних членів команди:

 • розробника/програміста;
 • адміністратора;
 • контент-менеджера;
 • дизайнера;
 • копірайтера;
 • SEO-фахівця і ін.

Керувати сайтом за допомогою Системи набагато простіше. Оскільки не виникає труднощів з розміщенням матеріалів, їх редагуванням, просуванням.

Основні переваги CMS

 1. Власник сайту здатен сам, без сторонніх фахівців, займатися веденням сайту, наповненням і зміною, просуванням у пошукових системах. Не виникає труднощів зі зміною меню, додаванням або видаленням розділів.
 2. Додавання матеріалів здійснюється дуже швидко.
 3. Створення та додавання нових розділів, елементів сайту не вимагає багато часу. Тому власник сайту зможе приділити увагу розвитку проекту, наповненню цікавим і корисним для користувачів контентом. Це позитивно відіб’ється на якості сайту.
 4. Наявність розширень, доповнень і плагінів, для установки яких слід зробити 2-3 кліка, підвищує кінцеву функціональність сайту.
 5. Існують безкоштовні CMS. Вони прості у використанні, зручні та функціональні. Серед таких – WordPress.

Різновиди CMS: платні і безкоштовні

Розроблена велика кількість Систем управління сайтом. Кожна з них має певні особливості, у кожної свої переваги та недоліки. Але серед них є й ті, що можуть вважатися універсальними, оскільки підходять для створення проектів різного спрямування. Вони бувають платними і безкоштовними.

Платні CMS

1. 1С-Бітрікс.

Серед платних платформ дана CMS займає лідируючі позиції. У неї є багато версій для вирішення різних завдань. Не маючи профільних знань у програмуванні та адмініструванні сайту, власник ресурсу або користувач, який має доступ до адміністративної панелі, зможе займатися наповненням і веденням сайту. Досить вміти працювати зі звичайними офісними програмами.

2. UMI.CMS

Має кілька різних версій. Вони розроблялися під різні завдання:

 • проектів-візиток;
 • індивідуальних або корпоративних проектів;
 • інтернет-магазинів;
 • торгових порталів, каталогів і т.д.;
 • бізнес-сайтів і т.д.

3. NetCat.

Ще одна платна платформа, що має кілька «версій» для створення проектів різних напрямів.

 • Standard – прості сайти;
 • Business – невеликі торгові майданчики;
 • Corporate – повноцінні портали;
 • E-commerce – солідні інтернет-магазини;
 • і деякі інші.

Платні платформи передбачають обов’язкову щомісячну оплату за їх використання. Розмір якої залежить від обраної версії, функціональних можливостей.

Зверніть увагу! Кожна з Систем пропонує користувачам брати участь у партнерських програмах – це дає можливість знизити розмір оплати. Крім того, при оплаті відразу за рік доступні знижки.

Серед основних переваг платних майданчиків:

 • високий рівень захисту – від злому, від вірусів, від хакерських атак;
 • компетентна, адекватна служба підтримки, що швидко відповідає ;
 • підвищені функціональні можливості і т.д.

Безкоштовні CMS

Якщо Вам рекомендують замовити сайт на Вордпресс, то пам’ятайте – це безкоштовна платформа. Чи варто лякатися її? Ні. Майданчик має свої позитивні особливості.

Розглянемо найбільш популярні безкоштовні Системи, а потім більш докладніше зупинимося на WordPress.

1. Joomla.

В принципі, звичайна Система, яка має непогану функціональність, проста у використанні.

Текстовий редактор дозволяє набирати статті прямо в адміністративній панелі, хоча навряд чи цим сьогодні вже когось здивуєш.

2. Drupal.

Відкритий код – це можливість внести до нього будь-які зміни, необхідні власнику сайту. В цілому, непогана Система, в якій передбачено:

великий вибір шаблонів оформлення;

 • поділ доступу;
 • зміна меню;
 • коментування;
 • додаткові модулі.

Непоганий варіант для створення сайту для новин або форуму. Хоча й інші ресурси непогано виглядають на Drupal.

3. WordPress.

І ось ми, нарешті, перейшли до платформи, якій і присвячена стаття. Серед всіх існуючих систем – особливо безкоштовних – вона є ідеальною. Її переваги:

 • відкритий код;
 • простота в роботі;
 • швидке оформлення та публікація матеріалів;
 • велика кількість шаблонів, модулів, функціональних розширень;
 • і багато-багато іншого.

Проміжний підсумок

Платні та безкоштовні Системи мають набір позитивних і негативних характеристик. Завжди знайдеться користувач, який висловиться про мінуси тієї чи іншої платформи.

Вибираючи конкретний майданчик для свого сайту, Вам слід орієнтуватися на кілька факторів:

 • тематична спрямованість сайту;
 • передбачуване охоплення аудиторії та трафіку;
 • різні функціональні можливості сайту, в тому числі – що відкриваються у перспективі;
 • бюджетні витрати.

Ми рекомендуємо замовити сайт на Вордпресс. Чому? Хоча б тому, що це безкоштовна платформа, а її можливості ні чим не поступаються платним. Про інші позитивні характеристики поговоримо нижче.

CMS

Розробка сайту на WordPress: чому це буде правильним рішенням

Сухі цифри статистики, опубліковані у 2018 році, говорять – на даний момент на Вордпресі працює 30% всіх сайтів. Тільки уявіть – третина від загальної кількості! Неймовірний показник!

Зверніть увагу! Дані опубліковані сервісом W3Techs. У ході досліджень було проаналізовано понад 10-ти мільйонів всіх ресурсів, що беруть участь у відомому та авторитетному рейтингу Amazon Alexa.

Загальна частка платформи за останні три роки зросла на 5% – у 2015 році Система управління сайтів використовувалася на 25% ресурсів.

Якщо говорити конкретно про сайти, які використовують ті чи інші CMS, то Вордпресс подолав позначку в 60%. Найближчий конкурент – Joomla. У неї лише трохи більше 3% серед загальної кількості та майже 6,5% серед сайтів, що працюють на CMS.

Перевага WP – величезна! І вона обґрунтована. Зараз ми Вас в цьому переконаємо, розповівши про всі переваги майданчика.

Переваги WordPress

1. Підтримка.

Навіть якщо Ви абсолютно не розбираєтесь у питаннях створення та ведення сайту, у Вас виникають труднощі з роботою в адміністративній панелі, завжди можна знайти відповідь на питання, що цікавить.

«Ком’юніті» розробників – це сім’я. Вони завжди готові прийти на допомогу. Крім офіційного блогу та форуму існує багато порталів, присвячених Системі. На них представлена ​​корисна інформація, даються відповіді на питання, завжди готові прийти на допомогу.

Новачкам досвідчені користувачі готові допомогти – і порадою, і діловою пропозицією, і навіть виконавши те чи інше нетрудомістке завдання.

2. Велика кількість тем оформлення і шаблонів.

Не складе труднощів знайти тему, яка буде відповідати тематиці сайту. Адже, як би там не було, а приказка, яка стверджує, що зустрічають за вбранням, актуальна і для сайтів.

Є кілька способів отримати гарне оформлення свого сайту:

 • замовити у професійного дизайнера;
 • купити преміум-тему, запропоновану самим Вордпресс;
 • встановити безкоштовне оформлення.

Офіційне представництво платформи пропонує величезну кількість тем оформлення сайтів. Які за своєю якістю, красою, зручністю не поступаються професійним, преміум-шаблонами. Єдиний їхній недолік – обрана безкоштовна тема оформлення не буде унікальна. Ймовірно, що її використовують і інші власники сайтів.

Порада! Не рекомендуємо завантажувати теми з інших ресурсів. Оскільки велика ймовірність, що в ній присутній шкідливий код! Довіряйте тільки офіційному представництву!

Зате є можливість переробити шаблон відповідно до власних побажань і смак. Тоді він стане унікальним!

3. Плагіни для підвищення функціональності.

Розробка сайту на WordPress гарна тим, що у даній Системи є велика кількість плагінів і розширень. Вони підвищують функціональність сайту, роблять його більш зручним не тільки для користувачів, але й для власників.

Існують платні та безкоштовні плагіни. Є і безкоштовні версії платних розширень. Якщо Ваш сайт невеликий, то можна скористатися саме такою версією – її буде досить для підвищення функціональності.

4. WordPress спрощує розкрутку сайту.

Сайти та блоги, створені на Вордпресс, чудово індексуються пошуковими системами. Їх відносно легко просувати. Валідна верстка позбавлена поганого коду, який так не люблять пошукові роботи. А установка додаткових плагінів спрощує просування сайту.

5. Наповнення та оформлення незалежні один від одного.

Набрид дизайн? Не проблема! Можете без страху і сумніву міняти його. Наповнення сайту – статті, картинки, каталог товарів і все інше залишиться на місці і буде добре відображатися.

6. Постійні оновлення і регулярний розвиток системи.

Розробники постійно оновлюють Платформу, займаються її розвитком, підвищують зручність користування.

wordpress

Для яких сайтів Вордпресс підходить ідеально

Платформа гарна для сайтів практично всіх типів. Ідеально підходить для блогів будь-якої спрямованості.

Зверніть увагу! Ще й тому, що блогом, створеним на WordPress, легко керувати самостійно, без залучення сторонніх фахівців.

Спираючись на наш практичний досвід, можемо виділити п’ять напрямків. Отже, рішення замовити сайт на Вордпресс буде вірним для ресурсів наступних типів:

 • інтернет-магазинів;
 • статичних – візиток, портфоліо, каталогів і т.д.;
 • сайтів, що призначені для новин;
 • форумів;
 • сайтів оголошень.

У кожному окремому випадку слід встановлювати відповідні напрямки плагіни та розширення.

Розробка сайту на WordPress: довіряйте професіоналам

Зацікавило створення сайту на Вордпресс? Звертайтеся до WEB-Студії CENTUM-D – ми маємо великий досвід і високий рівень кваліфікації. Наші фахівці готові реалізувати проект будь-якої складності. Ми виконаємо всі Ваші вимоги, врахуємо всі переваги.

Що ми пропонуємо:

 • створення сайтів на готовому шаблоні;
 • редагування шаблону відповідно до Ваших вимоги;
 • створення унікального шаблону з індивідуальним дизайном – розробка сайту з нуля.

Ми не тільки знаємо про слабкі «місцях», як конкретних шаблонів, так і всієї Системи управління сайтом зокрема, а й усуваємо їх. Ви отримуєте повноцінний працюючий сайт. Наші фахівці готові взяти на себе наповнення і seo-оптимізацію веб-ресурсу.

Також надаємо консультаційні послуги – якщо ми, з висоти свого досвіду, бачимо, що необхідне інше рішення, обов’язково скажемо про це клієнту. І спробуємо переконати його в цьому.

У Вас немає свого чіткого технічного завдання, Ви не можете сформувати його, спираючись на власні побажання? Нічого страшного – ми вирішимо і це питання!

Ми працюємо з проектами будь-якого бюджету. Завжди підходимо до вирішення питання відповідально, використовуючи всі свої знання. Для нас головне – задовольнити вимоги клієнта, зробити дійсно якісний і корисний для користувачів сайт!

Розрахунок вартості послуг проводиться індивідуально. Зацікавила пропозиція? Зв’яжіться з менеджером за представленими каналами зв’язку. Він відповість на запитання та проведе попередній прорахунок.

Підпишіться, щоб дізнаватися про нові статті першими.
Ми не надсилаємо спам.
Кількість голосів: 0

Коментарі

Залишити відповідь