Створення, розробка та просування сайтів Centum-D Розробка сайту в Дніпрі

Розробка сайту в Дніпрі

Цікавитесь розробкою сайтів у Дніпрі, але ніколи до цього не доводилося стикатися з цією галуззю? Ця стаття якраз для вас. У ній ви дізнаєтеся про основні особливості розробки високоякісного, ефективного та функціонального ресурсу. Надана інформація дає змогу дізнатися про кожний складник створення вебсайту.

Кожна людина, що не має навичок у цій галузі або навіть поверхово знає про розробку, часто замислюється — адже це не складно, необхідно лише продумати привабливе ім’я, перемістити ряд блоків за допомогою конструктора і визначитися з кольором оформлення.

Насправді створення сайтів є копіткою працею, яка передбачає процес реалізації низки пунктів. Усі пункти важливі та включають лише необхідні деталі, які не виключити з плану.

Робота над вебресурсом може бути розділена на ряд етапів:

 • Проєкт обговорюється і визначаються його особливості;
 • Складається технічне завдання;
 • Досліджується ніша, цільова аудиторія, конкуренти;
 • Розробляється дизайн;
 • Починається процес верстки й програмування;
 • Готується контент, проводиться первинна оптимізація;
 • Проєкт тестується;
 • Проєкт розміщується на вебхостинг й доступ надається клієнтові.

Усі етапи можуть включати різні додаткові кроки, відштовхуючись від деталей і нюансів вебсайту, який створюється.

Початок розробки вебсайту в Дніпрі | Визначаємо тип проєкту, аналізуємо нішу й конкурентів

Ключова деталь — коректно визначитися з цілями й завданнями, а також із ЦА та типами вебсайту.

1. ЦА вебсайту

Треба в деталях продумати аудиторію, зацікавлену в продукті та послузі, тобто — хто буде клієнтом. Треба визначитися з такими деталями:

 • Статтю;
 • Віком;
 • Соціальним статусом;
 • Містом;
 • Інтересами, хобі;
 • Рівнем достатку;
 • і іншим.

Найчастіше такі дослідження проводяться маркетологами — необхідно домогтися максимально точних результатів. Проте визначити аудиторію можна і власноруч, не маючи профільних навичок.

2. Рівень потрібності ніші

Наступним важливим моментом є потрібність ніші. Тематичні запити в регіоні, де ви будете працювати — проведіть аналіз таких запитів і в найкоротші терміни зможете визначитися з потрібністю. Надмірно високий рівень популярності підвищує рівень доходів, але й підвищує конкуренцію. Для завоювання аудиторії в ніші такого роду треба розробити по-справжньому чудовий вебресурс, опрацювати УТП (унікальне торгове пропонування) і домогтися вау-ефекту від покупця.

Задумайтесь — чи не сезонна ваша ніша? Враховуйте рівень її потрібності в конкретні періоди року. Наприклад, купальник взимку практично не продати.

3. Дослідження конкурентів

Створення вебсайту в Дніпрі, як у будь-якій іншій точці країни, має на увазі проведення обов’язкового аналізу конкурентів. За допомогою аналізу визначається:

 • Низка переваг підприємства-конкурента;
 • Кожен недолік;
 • Зреалізовані спеціальні опції;
 • Метод ведення бізнесу;
 • і безліч інших нюансів.

Інформація дає змогу сформувати чіткий підсумок, де буде показуватися кожен елемент, необхідний для реалізації. У такий спосіб ви будете виділятися поряд із компаніями, що працюють, та відхоплювати свою частку «пирога».

4. Який проєкт створюємо?

З фундаментальними даними розібралися. Треба зрозуміти, який саме вебсайт буде створений. Таблиця продемонструє низку основних різновидів із короткими описами.

Різновид вебсайтуХарактеристики
ВебмагазинТут демонструється товар із детальним описом кожної характеристики. Тут же він продається. Треба зазначати ціну продукту. Успішна торгівля можлива за допомогою реалізації функціональних модулів: кошиків; фільтрів продукції; систем оплати; й іншого.
КаталогМає низку зовнішніх схожих елементів із вебмагазином. Також представляє продукцію з детальними описами. Проте тут товар не продається безпосередньо. Потенційний клієнт, покупець звертається до адміністрації через форму зв’язку й запитує перелік цін або консультацію, якщо вона необхідна.
Сайт компаніїСтворення вебсайту в Дніпрі нерідко є розробкою проєкту такого характеру. Серед його завдань: подання компанії; розповідь про кожну особливість роботи; демонстрація переваг; формування позитивного іміджу; підвищення рівня довіри потенційних клієнтів. Нерідко корпоративний ресурс дає змогу взаємодіяти, працювати з документами певним підрозділам, відділам підприємства.
Сайт-візиткаВключає всього кілька сторінок: основна; про підприємство; перелік послуг; контактні дані. Відмінно підійде малому бізнесу, що презентує свою продукцію або послуги.
Лендінг-пейджСайт усього з однією сторінкою. Він призначений для продажу одного товару або послуги. Це може бути продаж нового продукту, який має бути реалізований максимально швидко. Landing Page має на увазі наявність особливої ​​послідовної структури з контентом, що продає, та буде підштовхувати користувачів до прийняття рішення про покупку. Ключове правило — лендінг мусить демонструвати лише один продукт, без винятків.
Промо-сайтПризначений для проведення рекламної компанії: підприємства, бренду, продукції. Основною метою є формування лояльності користувачів, залучення нових клієнтів, підвищення впізнаваності.
ВебпорталЄ розгалуженою багаторівневою структурою, яка буде надавати корисну або розважальну інформацію.
Сайт-блогПрацює з певною темою й передбачає постійне додавання нового наповнення. Тут необхідно публікувати цікаву, захопливу й корисну інформацію для читача, обертаючи це в статті.

Треба звернути увагу! Створення вебресурсу в Дніпрі не говорить про те, що сайт створюється лише для низки локальних підприємств, клієнтів. Ви можете перебувати в іншому місті, країні. Наявність віддаленого підрядника є поширеною практикою.

Усі сайти, перераховані вище, створюються для отримання більшого прибутку. Низка методів заробітку коштів, що відрізняються на підставі кожної особливості проєкту. Наприклад, якщо мова йде про інтернет-магазин — він буде продавати, а якщо про блог — рекламувати, за допомогою візитки залучається нова аудиторія, яка буде замовляти продукцію і т.ін.

Разработка сайта

Створюємо технічне завдання, опрацьовуємо концепцію й підбираємо доменне ім’я

Ми зібрали дані аналітики, отримали низку висновків, і знаємо, який вебсайт буде створюватися, а значить — пора скласти детальне технічне завдання. Воно детально описує кожне завдання і спосіб його опрацювання, термін. ТЗ складається або замовником, або фахівцем-виконавцем. Другий випадок має на увазі обов’язкове погодження з клієнтом.

Одним із ключових елементів є розробка детального і, що сприймається для потенційного відвідувача, структурного складника, інтерфейсу. Кожен користувач має легко розуміти, де він перебуває, що йому пропонується, яку дію необхідно здійснити. Логіка структури, кожного блоку, розділу — ключовий елемент. Найменше порушення розробки загрожує провалом — відвідувачі залишатимуть сторінку без найменшого розуміння того, що відбувається, не кажучи вже про покупку продукту.

Окрім того! Грамотна й послідовна структура також оцінюється й пошуковими роботами, що відмінно позначиться на процедурі просування, гарантує відмінні позиції в пошуковій системі.

Цей етап розробки вебсайту в Дніпрі також включає здійснення пошуку імені домену, яке буде показано в адресі оглядача. Гарне доменне ім’я має на увазі:

 • Вказівка ​​назви підприємства;
 • Стислість, лаконічність;
 • Легку запам’ятовуваність;
 • Просте написання в трансліті для безпроблемного написання вручну без допомоги пошуковика.

Також важливим елементом є правильний підбір доменної зони. Кілька найпоширеніших -.net,.org,.com. Зрозуміло, використання регіональної прив’язки не виключається:

 • .ua — Україна;
 • .kz — Казахстан;
 • .by — Білорусь;
 • та інше.

В імені не повинно бути співзвучності з будь-яким розкрученим брендом! Користувачі помилково вважатимуть той вебресурс за ваш, або просто не будуть довіряти «свіжому» вебсайту.

У наш час підбір гучного й гарного доменного імені не є простим завданням. Велика частина вже зайнята. Треба відразу готувати низку рішень. Побачити, що не зайняте доменне ім’я, можна на спеціалізованих ресурсах — imena.ua, ukraine.com.ua.

Після підбору доменного імені, створення й затвердження ТЗ, вузькоспрямовані професіонали вступають у процес.

Роботи з оформленням: 4 чинники комфортного дизайну, що виділяється

Зацікавлені розробкою вебсайту в Дніпрі, будьте впевнені — тут ви можете почати співпрацю зі справжніми професіоналами, здатними пропрацювати стиль оформлення і зручність інтерфейсу.

Дизайн завжди є центром уваги відвідувачів. Якщо він застарів, став менш цікавим, то навіть висока якість наповнення і зручність функціоналу не зможуть утримати користувача на вебресурсі. Відвідувачам потрібен час для оцінювання інших переваг, а бажання закрити вебсайт майже відразу після його відкриття виключає таку можливість. Дизайн є як візуальним складником, так і предметом зручності загалом — як розташовані блоки, кнопки, функціональні модулі та інше.

Треба опрацьовувати комфортний, інтуїтивний і функціональний інтерфейс. Цьому сприяють результати кожного аналітичного дослідження, проведеного на початкових стадіях. Треба брати до уваги кожну потребу користувачів, кожну особливість їхньої поведінки.

Окрім того! Зробити бренд більш впізнаваним можливо за допомогою елементів фірмового стилю, логотипу. Про це ми детально розповідаємо далі.

Є 4 ключові елементи, які необхідно обов’язково опрацьовувати під час розробки дизайну вебресурсу.

1. Гармонійність поєднання кольорів і робота з нейтральністю фонів

За допомогою кольору легко психологічно впливати на людей. Підбирати їх треба вкрай уважно:

 • Виключайте використання занадто яскравих, токсичних або кислотних відтінків;
 • Фокусуйтеся на кількох другорядних відтінках;
 • Враховуйте специфіку проєкту;
 • Орієнтуйтеся на кольори, які викликають ряд позитивних емоцій.

Крім того, під час проведення розробки вебресурсу в Дніпрі важливо і пропрацювати фон. Він має бути:

 • Нейтральним;
 • Орієнтованим на низку світлих відтінків;
 • Гармонійно поєднуватися з кожним іншим кольором.

Зрозуміло, є перелік рідкісних винятків — надто яскраві, різкі відтінки або комбінації непоєднуваних кольорів. Однак таке трапляється вкрай рідко й це є дійсно талановитими роботами — створення подібних привабливих, оригінальних дизайнів, які не відштовхують, зможе здійснити не кожна людина.

2. Підбираємо шрифти

Тут важливо не просто вибрати певний різновид, але й розміри. Великий шрифт не виглядає привабливо. Дрібний шрифт важко читається.

Самі шрифти мусять відмінно виглядати поряд із задумом, ідеєю, напрямом ресурсу. Найчастіше перевага віддається чорному кольору. Білому — лише тоді, коли фон має більшу контрастність.

Не рекомендуємо вдаватися до несерйозних шрифтів — вони будуть провокувати несерйозне ставлення користувача до ресурсу.

3. Орієнтування на UX

Високоефективне й сучасне створення сайту в Дніпрі має на увазі орієнтованість на UX. Ця англомовна абревіатура — скорочення від User Experience — зручність експлуатації вебресурсу звичайними користувачами. Ми вже проговорювали це раніше — вебсайт має бути комфортним, доступним і інтуїтивним.

Якщо кожен принцип UX дотримується, підіймається шанс того, що клієнти не просто будуть замовляти, виконувати інші цільові дії, але й будуть приходити знову і знову, рекомендувати сайт своїм близьким, знайомим.

4. Погодженість із фірмовим стилем

Створення вебресурсу в Дніпрі також є погодженістю проєкту з фірмовим стилем, якщо компанія його має. Підкреслюємо — необхідно вдаватися до таких елементів:

 • Кольорів;
 • Шрифтів;
 • Логотипу;
 • і до решти.

Це додає ще один бал тому, що про бренд будуть дізнаватися, а позитивний імідж і лояльність аудиторії будуть розвиватися.

Підбиваючи проміжні підсумки

Найчастіше спершу проводиться створення макету лише основної сторінки. Далі — він затверджується клієнтом, після чого починається відмалювання інших сторінок, відповідних головній сторінці ресурсу і ТЗ.

Процес верстки та програмування

Як тільки дизайн макета затверджений, починається його верстка. Суть верстки полягає в перетворенні кожного графічного елемента за допомогою HTML, CSS. Якщо не зверстати сайт, він залишиться звичайним зображенням, що не має функцій, активних кнопок. Створення сайту в Дніпрі має на увазі проведення обов’язкової адаптивної верстки, що сприяє правильному показу ресурсу на кожному пристрої та браузері, орієнтуючись на дозвіл екрана.

Далі працювати починає команда програмістів. Вони працюють над підключенням і налаштуванням функціональних блоків і модулів. Час від часу такі блоки необхідно «написати» з повного нуля.

Тестувальниками перевіряється робота всього ресурсу загалом. Чи коректно функціонують кнопки, плагіни, блоки — кожен елемент треба перевірити. Якщо виявлені недоліки, помилки, програмісти їх усувають.

Створення контенту для вебсайту, наповнення, підготовка перед просуванням

Основою всіх сайтів є високоякісне, актуальне, цікаве наповнення. Кожен користувач, що приходить на ресурс, хоче саме вивчити контент. Контент може бути:

 • Текстовим;
 • Графічним (зображення, фотографія);
 • Інфографічним;
 • Мультимедійним (відео, аудіо).

Повернемося до текстів. Вони є предметом посиленої уваги не тільки з боку користувачів, але і з боку пошукових роботів. Вкрай важливо писати кожну статтю під низку конкретних ключових запитів, які релевантні ніші підприємства. Завданням на створення текстів для копірайтера займається SEO-спеціаліст. Він опрацьовує семантичне ядро ​​— список ключових слів, на яких буде базоване просування ресурсу в пошукових системах.

Завдання таких слів:

 • Опис роду діяльності;
 • Опис послуг або товарів.

СЯ створюється для всього вебресурсу. Проте створення сайту в Дніпрі, як у будь-яких інших містах, є розподілом СЯ на перелік груп:

 • Головні ключовики для вебресурсу загалом;
 • Ключові слова для основної сторінки;
 • Для кожної сторінки;
 • Для всіх товарів або послуг окремо;
 • Та інші.

У зборі семантичного ядра зазвичай використовується спеціалізований сервіс, який є набором інструментів як від головних пошукових систем (Google & Yandex), так і інші. Правильність і раціональність СЯ впливає на те, наскільки ефективним буде просування в пошукових системах. Саме через це звертатися за такими роботами треба лише до досвідчених професіоналів.

Процедура оптимізації має на увазі й загальну підготовку вебсайту. Мусять дотримуватися суворі відповідності кожній вимозі пошукових систем:

 • Зрозумілість структури;
 • Грамотність перелінковки;
 • Відсутність техпомилок;
 • Наявність мапи вебсайту;
 • Й інше.

У процесі створення вебсайту фахівцями проводиться первинна підготовка для подальшого просування. Якщо клієнтові потрібна така послуга, укладається окремий договір.

Остання стадія

Після завершення розробки вебсайту в Дніпрі проводиться його перенесення на вебхостинг, що дає змогу користувачам почати його вивчення. Замовник закінчує основний етап співпраці з виконавцем і йому надається низка паролів. Зрозуміло, роботи над сайтом можна продовжувати за допомогою окремих послуг, однак це необхідно обговорювати індивідуально й укладати новий договір. Додаткові послуги полягають в:

 • Технічному обслуговуванні;
 • Наповненні контентом;
 • Просуванні в пошукових системах;
 • Та інших послугах.

Розробка сайту в Дніпрі | Підсумки

Ми вивчили низку головних етапів розробки вебсайту. Зрозуміло, вони можуть відрізнятися, модифікуватися, ґрунтуючись на унікальних особливостях проєктів. Проте зараз, коли ви дізналися про особливості процесу, ви зможете краще розуміти світ IT, чітко розуміти, що обговорювати з виконавцем.

Треба зауважити, що створення вебсайту в Дніпрі не має ніяких відмінностей від такої ж послуги для інших міст. Замовити послуги в локальній вебстудії може не тільки клієнт із того ж міста, але і з іншого міста, населеного пункту, і навіть країни. Комунікації будуть вестися тоді, коли замовнику зручно і зручним для нього способом.

Підпишіться, щоб дізнаватися про нові статті першими.
Ми не надсилаємо спам.
Кількість голосів: 0

Коментарі

Залишити відповідь