Створення, розробка та просування сайтів Centum-D Сайт під ключ. Реалізація функціонального рішення

Сайт під ключ. Реалізація функціонального рішення

Бажаєте представити свою компанію в інтернеті? Чи плануєте особистий проект? Рекомендуємо замовити сайт під ключ – сплативши послуги фахівців, Ви отримаєте готовий ресурс. Це працюючий сайт, зі своїм доменним ім’ям, розміщений на хостингу, який має весь необхідний функціонал.

Чому саме «під ключ»? Тому що Вам не доведеться ні про що турбуватися. Професійні розробники візьмуть все на себе – розроблять якісний ресурс, що вирішуватиме покладені на нього завдання.

Кому потрібен сайт

Сьогодні – кожній компанії і не тільки. Тим, хто бажає запустити свій бізнес або вивести його на новий якісний рівень.

1. Приватні фахівці

Людина, яка має комплексні знання у певній галузі та надає професійні послуги:

 • копірайтер;
 • швачка;
 • фотограф;
 • сантехнік;
 • і т.д.

Для приватного фахівця оптимальним рішенням стане створення «візитки». За допомогою неї він представить себе, заявить про свої переваги, покаже приклади робіт.

2. Малий бізнес

Він практично завжди залишається малим і належним чином не розвивається з однієї простої причини – відсутність широкої популярності. Але не обов’язково вкладати десятки тисяч доларів у промо-компанію. Досить запустити свій якісний онлайн-проект.

Як показує практика, при правильному підході до позиціонування, ведення сайту, досить швидко вдається перевести на новий якісний рівень – прибуток фірми зростає, він розвивається та нарощує обсяги.

3. Великі компанії та корпорації

У багатьох з них вже є свої сайти. Тільки далеко не всі використовують їх можливості. Найчастіше онлайн-представництва знаходяться у напівзанедбаному стані, що негативно позначається на репутації компанії.

У такій ситуації рекомендується не оживляти те, що і так не жило по-справжньому, а створити новий повноцінний і функціональний портал.

Усвідомлення, навіщо це потрібно

У кожному з описаних випадків необхідно замовити сайт під ключ – щоб ні про що не турбуватися та не переживати за кожен окремий етап розробки.

Перш, ніж звертатися до розробників, необхідно поставити собі кілька запитань і відповісти на них:

 • для чого Вам потрібен сайт;
 • які завдання Ви хочете вирішувати з його допомогою;
 • на кого він буде орієнтований;
 • скільки розділів, яких саме повинно бути представлено;
 • які функціональні модулі необхідні (реєстрація через соціальні мережі, чат в режимі реального часу, фільтрація товарів і т.д.).
Сайт під ключ

Відповіді дають змогу зрозуміти, що саме Ви хочете отримати в кінцевому результаті. Відразу зібрати всю інформацію не вийде – слід проаналізувати сайти конкурентів. Так Ви матимете змогу підготуватися до зустрічі з проект-менеджером веб-студії, яка буде реалізовувати проект. Інформація допоможе в складанні докладного та чіткого технічного завдання.

Сайт під ключ: які фахівці працюють над проектом

У розробці беруть участь відразу кілька фахівців. Кожен з них відповідає за свій фронт робіт.

 • Проект-менеджер (адміністратор). Є зв’язуючою ланкою між замовником і виконавцем. Планує та контролює кожен етап, розставляє завдання, перевіряє їх виконання. Несе відповідальність за дотримання термінів.
 • SEO. Проводить зовнішню та внутрішню оптимізацію сайту, дає професійні рекомендації щодо просування сайту.
 • Маркетолог. Аналіз конкурентів, розробка концепції, вивчення цільової аудиторії.
 • UI/UХ-дизайнер. Розробляє прототип майбутнього сайту, поки ще без певного візуального оформлення. Прототип дозволяє зрозуміти, як буде виглядати проект в майбутньому, які функціональні можливості реалізовані та як саме вони працюють.
 • WEB-дизайнер. По суті, «одягає» прототип. Тобто, створює візуальне оформлення сайту – підбирає кольорову гаму, шрифти, іконки, зображення, інші візуальні елементи й компоненти.
 • Верстальник. Перекладає дизайн в HTML-формат. Від роботи верстальника залежить працездатність сайту, правильність відображення візуальних елементів, швидкість завантаження ресурсу. Зазвичай роблять адаптивну верстку – для адекватного та коректного відображення проекту на всіх пристроях (ноутбуках, звичайних моніторах, планшетах, смартфонах).
 • Програміст. Переносить підготовлений макет на Систему управління контентом (CMS) – просто движок. Підключає функціональні модулі і налаштовує їх.
 • Копірайтер. Готує статті, опису, SEO-тексти. Текстові матеріали інформують відвідувачів про діяльність компанії, забезпечують індексацію у пошукових системах і впливають на результати пошукової видачі.

Зверніть увагу! Можливе залучення інших профільних фахівців. Наприклад, фотографа – він буде робити необхідні унікальні знімки для наповнення проекту.

Якість кінцевої розробки залежить від рівня виконавців, їх ефективної командної роботи.

Деякі вважають, що краще наймати окремих фахівців, що працюють незалежно один від одного. Однак такий підхід неправильний:

 • він вимагає більше часу;
 • потребуватиме великих фінансових вкладень;
 • якість кінцевого продукту викликає сумніви.

Командна робота – гарантія швидкої та якісної розробки. Будуть враховані і ретельно опрацьовані всі деталі.

10 етапів розробки

Сайт під ключ – багаторівнева задача. Вона складається з декількох етапів. Послідовність їх (як і кількість) визначається у кожному певному випадку. Розповімо про всі існуючі.

1. Визначення завдань

На першому етапі необхідно визначити, які саме цілі переслідуватиме, та які саме завдання буде вирішувати ресурс. Від цього залежить цілий ряд факторів, серед яких функціональні можливості, особливості взаємодії з ЦА і т.д.

Зверніть увагу! На першому етапі найчастіше проводиться аналіз – вивчення конкурентів, цільової аудиторії, бренду, пропонованих продуктів і т.д.

2. Створення ТЗ

Проект-менеджер, спираючись на інформацію клієнта, його побажання, розробляє детальне технічне завдання. ТЗ – повноцінний документ, на який і будуть спиратися фахівці в процесі роботи.

3. Архітектура ресурсу

Фахівці продумують майбутню структуру

 • конкретні розділи;
 • особливості навігації;
 • вимоги  щодо зовнішнього вигляду і т.д.

Закладають до архітектури і те, яка саме дія відбуватиметься, якщо користувач натисне на ту чи іншу кнопку.

4. Дизайн та верстка

Дизайнер створює оформлення, обов’язково враховуючи необхідний функціонал. Після затвердження дизайну за роботу береться верстальник – він переклад дизайн в HTML-формат.

Обов’язково враховується вся інформація про цільову аудиторію – вона впливає на зовнішній вигляд проекту.

5. Підбір движка (CMS)

Сайт під ключ – це і підбір правильної Системи управління контентом. Від CMS залежить практично все:

 • працездатність;
 • функціонал;
 • кількість сторінок і багато іншого.

До речі! При виборі движка враховується тип майбутнього сайту – візитка, блог, корпоративний, магазин і т.д. Адже різні CMS розроблені для проектів різного типу.

6. Об’єднання движка і дизайну

Програмісти «встановлюють» на обрану Систему управління контентом зверстаний макет. Проводять його налаштування, підключають функціональні модулі, плагіни, розширення. Правильність налаштування впливає на коректну роботу ресурсу.

Сайт під ключ

7. Робота з контентом

Пошукові роботи враховують не тільки технічні особливості, а й контентне наповнення. Зокрема, велика увага приділяється якості текстів. Копірайтер готує статті, спираючись на завдання SEO-фахівця – тематика, ключові слова, обсяг текстів, інші показники. Прописуються теги.

Готові матеріали відразу ж публікуються. Обов’язково доповнюються ілюстраціями, графіками.

8. Тестування

Коли все майже готово для демонстрації замовнику, проводиться тестування – дозволяє визначити, чи правильно працює сайт, чи немає збоїв у його роботі, як він відображається на різних пристроях. Якщо виявлені недоліки чи помилки, вони усуваються.

9. Перенесення на обраний хостинг і передача прав доступу замовнику

Сайт під ключ – це і підбір надійного та безвідмовного хостингу. Хоча можливий варіант розміщення на хостингу, що обирав замовник. Після цього проводиться ще одна перевірка працездатності ресурсу.

Сайт з’являється у відкритому доступі – його можуть бачити і пошукові роботи, і звичайні користувачі. Замовнику передаються права доступу.

10. Подальше обслуговування та технічна підтримка

Даний пункт не обов’язковий. Іноді компанії, власники проектів воліють самостійно обслуговувати свій сайт. Хоча деякі розуміють важливість залучення досвідчених і кваліфікованих фахівців – «батьків» сайту.

Вони вже знають всі особливості ресурсу, які завдання він покликаний вирішувати. Тому краще за них ніхто не здатний впоратися з підтримкою, виконати якісне та своєчасне оновлення, забезпечити захист від вірусів і злому, підтримати працездатність функціональних модулів.

Сайт під ключ: підводячи підсумок

Веб-студія Centum-D – команда висококваліфікованих і досвідчених розробників. Ми знаємо всі особливості розробки якісних, привабливих, працездатних ресурсів.

Наш проект-менеджер прийме Ваше замовлення, допоможе з оформленням технічного завдання та проконтролює терміни розробки. Ми проаналізуємо Вашу нішу, підберемо краще рішення і успішно реалізуємо його. Можете бути впевнені, що отримаєте працюючий сайт, за допомогою якого Ваша компанія досягне поставлених цілей.

Що ми створюємо

Ми здатні реалізувати будь-який проект. За роки існування студії нами створено безліч сайтів різного типу. Інвестуйте свій бізнес правильно!

 1. Landing Page – одностранічнік або посадочна сторінка. Основна мета – продаж певного товару або послуги. Конверсія – до 45%. На створення необхідно мінімум часу.
 2. Корпоративний сайт – рекомендований компаніям, корпораціям, великим промисловим підприємствам. Дозволяє сформувати свій імідж, подати компанію, розповісти про її діяльність, послуги, продукти. Допомагає залучати нових клієнтів.
 3. Візитка – невеликий ресурс, призначений для презентації окремого спеціаліста, послуги або продукту. За його допомогою формується довіра цільової аудиторії.
 4. Блог – дозволяє ділитися інформацією на певну тему. Найчастіше блоги є особистими. Тобто, їх веде одна людина, розповідаючи про свою улюблену справу або захоплення.
 5. Інтернет-магазин – продає товари. Це може бути як продаж певного виду продукції, так і охоплення широкого набору товарів різного типу. Найбільш складний вид проектів з підвищеним функціоналом.

Інвестуйте до свого бізнесу правильно!

Можуть бути різні варіанти інвестицій – реклама, впровадження нових розробок, розширення персоналу і т.д. Однак в сучасних умовах ідеальною інвестицією є сайт під ключ.

Веб-студія Centum-D – креативна команда! Ми ретельно опрацьовуємо кожну окрему деталь, що дозволяє досягти високої якості всіх наших робіт. А ще – унікальності кожного окремого проекту. Ми намагаємося уникати типових рішень і впроваджуємо «фішки», які надають бізнесу замовника впізнаваність. При цьому обов’язково враховуємо особливості компанії, характер її послуг і продуктів.

Ми чітко дотримуємося затвердженого технічного завдання. Кожен етап розробки здійснюється в зазначений термін. Можливо покрокове узгодження проекту. Однак принада послуги «Сайт під ключ» полягає в тому, що замовнику не потрібно постійно контролювати процес – в обумовлені терміни він отримує готовий, працездатний, який дійсно відповідає його побажанням і вирішує поставлені задачі ресурс! Обіцяємо – Ви на 100% будете задоволені кінцевим результатом!

Підпишіться, щоб дізнаватися про нові статті першими.
Ми не надсилаємо спам.
Кількість голосів: 0

Коментарі

Залишити відповідь