Створення, розробка та просування сайтів Centum-D SEO-аудит і SEO-оптимізація: Обережно, перевірка! А ваш сайт у порядку?

SEO-аудит і SEO-оптимізація: Обережно, перевірка! А ваш сайт у порядку?

Популярність вебресурсу в інтернеті не береться нізвідки. Часто сайту вдається зачепити аудиторію особливим змістом і/або оформленням, але частіше для підвищення популярності, конверсії й хороших продажів необхідне просування. У цій статті ми розповімо про процеси, що не виключити з плану, якщо ви плануєте просувати свій сайт.

Що таке SEO-аудит

SEO-аудит вебресурсу дає змогу проаналізувати наскільки сайт відповідає кожному з вимог пошукової системи. Простіше кажучи, за допомогою аудиту можна визначити низку помилок, що заважають швидкому просуванню в пошукових системах.

Інтернет став «притулком» величезної кількості вебресурсів схожої тематики — кожному сайту доводиться боротися і відстоювати позицію у пошуковому видаванні. Безліч проєктів просувається командами з професійними оптимізаторами, здатними розробити детальний план просування і врахувати навіть найменші нюанси. Безпосередньо сам процес перевірки сайту й називається аудитом.

Типи аудиту сайту

Сайт перевіряється за кількома «фронтами», кожен із яких дає змогу визначити наявність проблем і важливість їхнього усунення для покращення якості сайту:

  • пошуковий аудит
  • технічний аудит
  • аналіз вмісту
  • аналіз юзабіліті

Пошуковий аудит перевіряє оптимізацію вебсайту на відповідність вимогам пошукових систем. Перевіряється наявність і налаштування robots.txt і sitemap.xml, дублікати сторінок, аналізується URL сторінок. Перевіряються посилальні маси, реєстрація проєкту на інших сайтах, шукаються й налаштовуються дзеркальні сайти. Основою технічного аудиту є аналіз кожної програмної особливості ресурсу в декілька етапів. Проводиться перевірка швидкості завантаження сторінок, валідності HTML, адаптивності, а також коректності відображення сайту в різних браузерах.

Аналіз вмісту — один із головних етапів. Навіть крутий технологічно сайт не вдасться просунути без унікального й цікавого контенту на ньому. Відеоконтент — найпопулярніший. Після нього — фото, а далі — текст. Аудіоконтент, так само, менш популярний — він досить специфічний і застосовувати його скрізь не завжди вдається.

Перевірка юзабіліті — перевірка сайту на предмет зручності для відвідувачів. Враховується якість реалізації функціональних елементів сайту: меню, пошук, перемикання сторінок товарів і послуг і так далі.

SEO-аудит

Що таке SEO-оптимізація

SEO-оптимізація є безпосереднім просуванням сайту і ґрунтується на аудиті сайту. Опрацьовується кожен пункт і кожна проблема, виявлена ​​при аудиті. Кожен із цих моментів впливає на просування — тобто потребує оптимізації для поліпшення позицій і якості ресурсу.

Сайт не є адаптивним? Користувачам на мобільних девайсах незручно ним користуватися, а, отже, необхідно це виправити.

На сайті немає текстів? Ось це аж критична помилка, без якої просування й оптимізація не матимуть сенсу.

Саме завдяки тексту сайт просувається за певними критеріями, ключовими словами й тематиками.

Фахівці розробляють семантичне ядро ​​з ключовими запитами людей у певній тематиці й на його підставі складають ТЗ копірайтерам, які створюють якісні SEO-тексти. Далі за цими текстами сайт просувається: будь то інтернет-магазин, корпоративний сайт або будь-який інший ресурс.

Які проблеми вирішує SEO-аудит і SEO-оптимізація

Комплексний сео аудит дає змогу проєкту розібратися у своїх помилках і зрозуміти в якому напрямку починати працювати. Фахівці оцінюють ресурс із технічної точки зору, виявляють низку помилок і надають рекомендації для їхнього усунення. Дані, отримані після аналізу, стають основою розроблення плану з оптимізації та просування. Якісний аналіз вирішує дійсно важливі завдання й допомагає уникнути низки проблем під час просування.

Кому підійде?

Усім. Низька відвідуваність вебпорталів або відсутність продажів інтернет-магазинів — привід для проведення аудиту і, у подальшому, оптимізації. Цей крок є актуальним і для тих, хто не відчуває сильних проблем, але хоче поліпшити ефективність вебресурсу, підвищити його позиції в пошукових системах або обійти завзятого конкурента.

Обережно, перевірка! А ваш сайт у порядку? SEO-аудит і SEO-оптимізація | Підсумки

SEO-аудит і оптимізація будь-якого ресурсу — пункт, який неможливо виключити з плану становлення успішної компанії в мережі. Важливість і користь цих інструментів оцінюється не їхньою вартістю, а реальними результатами, які приносить їхнє застосування.

Підпишіться, щоб дізнаватися про нові статті першими.
Ми не надсилаємо спам.
Кількість голосів: 0

Коментарі

Залишити відповідь