Створення, розробка та просування сайтів Centum-D Що таке тизерна реклама?

Що таке тизерна реклама?

Скільки разів у кінці цікавої статті ви натикалися на рекламні повідомлення? А чи спонукала їх інформативність та тематика вашу зацікавленість клікнути та перейти за посиланням? Гадаємо, що так. А отже ви знаєте як виглядає тизерна реклама. Тизерна реклама – це повідомлення-зображення із заголовком та анонсом змісту (коротким описом до 170 символів). Тизерне оголошення можна об’єднувати у тизерний блок, в залежності від мети та особливостей використання. Навіщо вам все це? Розглянемо нижче.

Переваги тизерної реклами

Тизерна реклама – популярний спосіб просування адже має значні особливості:

  1. Низька вартість. Тизерна реклама дешева у порівнянні з банерною або контекстною. Тизерка – достатньо дешевий спосіб просування та коштує копійки. Її ціна коливається від 13 копійок до 3-4 гривень за клік. Для порівняння, ціна контекстної реклами – 10-15 гривень за клік, при цьому вартість такого рекламного оголошення залежить від багатьох чинників і може суттєво коливатись і в окремих випадках досягати 40 гривень за клік.
  2. Широке охоплення. Тизерна реклама охоплює велику кількість людей. Якщо вам потрібно підвищити трафік на сайті, тизерка може згенерувати тисячі відвідувань за досить короткий час. Ось вам реальний приклад — платформа Directadvert охоплює 350 000 000 людей, а це майже третина всього населення Землі.
  3. Легкість у налаштуванні. Тизерна реклама доступна. А отже вам не потрібні особливі навички для налаштування такої реклами. Все, що необхідно – якісне зображення та яскрава назва. Та навіть текстове повідомлення опціонально. Для порівняння, налаштування контекстної реклами вимагає написання ключових слів, визначення денного бюджету, шаманських танців із геотаргетингом і так далі.
  4. Ефективність. Тизерна реклама перемагає «банерну сліпоту». Користувачі настільки втомилися від великої кількості реклами в інтернеті, що тепер просто не помічають рекламних оголошень на сайті. Їм навіть вдається ігнорувати яскраві банери! Єдине, що їх хвилює – як би ненароком не клікнути на банер і не перейти за посиланням. Тизерна реклама, за умови своєї інформативності та якості, привертає увагу користувачів частіше, аніж інші види реклами на сайті.
Тизерна реклама

Недоліки тизерної реклами

Незважаючи на очевидні переваги, у тізерної реклами є свої недоліки.

  • Низька якість аудиторії. Тизерна реклама приводить на сайт багато людей, проте не всі вони готові купити товар або замовити послугу. Також існує небезпека згенерувати НЕ живу аудиторію, а інтернет-ботів. Якщо ваша мета – продати, то будьте готові до того, що тизерна реклама не завжди залучає якісну аудиторію. Але якщо ви маєте за мету трафік та високу відвідуваність, то тизерка – саме те, що потрібно.
  • Обмежені методи таргетингу. Тизерну рекламу, як і контекстну, можна налаштовувати із врахуванням своєї цільової аудиторії. Однак не всі тизерні мережі пропонують цю послугу, тому часто така реклама просто не влучає у потрібних людей у ​​потрібний час, отже і вгадати з цільовою аудиторією стає важче.
  • Низька стійкість реклами. Тизерна реклама швидко набридає користувачам, вони блокують її та сприймають як інформаційний шум. Тому «життєздатність» такої реклами – 1-2 дні, в залежності від якості оголошення. Кращий спосіб уникнути цього — кожні кілька днів змінювати рекламні повідомлення і картинки.

Для чого використовують тизерну рекламу

Як і будь-який інший вид реклами, тизерна допомагає у таких випадках:

  1. Продаж товарів. Працює тільки у тому випадку, якщо товари масові та безумовно необхідні всім: ліки першої необхідності, продукти, побутові товари. В іншому випадку, якщо товар специфічний і не відповідає запитам аудиторії, користі від тизерної реклами не буде.
  2. Підвищення трафіку. Використовування однієї з головних переваг — охоплення величезної кількості людей за рекордно-короткий термін — допомагає просувати розважальний контент для максимально різної аудиторії одночасно. Тизерна реклама – відмінний спосіб підвищити кількість відвідувань на сайті.
  3. Збір контактної бази. У випадку якщо вам потрібно відрекламувати, наприклад, масовий захід, або затребувану послугу, тизерна реклама допоможе зібрати контактні дані величезної кількості людей за максимально-короткий термін. А велика контактна база, в свою чергу, дозволить відокремити необхідний сегмент аудиторії і продовжити надалі роботу саме з ним.
Підпишіться, щоб дізнаватися про нові статті першими.
Ми не надсилаємо спам.
Кількість голосів: 0

Коментарі

Залишити відповідь