Створення, розробка та просування сайтів Centum-D Що таке трафік?

Що таке трафік?

Слово «трафік» походить від англійського «traffic» – «рух». Говорячи про трафік в контексті SEO-просування, мова йде про кількість відвідувачів сайту за певний період часу, тобто про регулярну відвідуваність ресурсу.

Залежно від каналів, за якими відвідувачі приходять на сайт, трафік буває таких видів:

За додаткову плату

З назви зрозуміло, що за цей вид трафіку потрібно платити. До платного трафіку відносяться:

  • Реклама. Підходять будь-які види реклами: медійна, торгова, пошукова, таргетована, тізерна, відеореклама, реклама у соціальних мережах та ін. Головне, обрати найбільш доцільну рекламну систему.
  • Мотивований трафік. Формується шляхом грошової або нематеріальної мотивації відвідувачів. Такий спосіб «накрутки» трафіку можна назвати законним, до того ж в результаті залучення відвідувачів продажу з сайту не завжди зростають.

Пошуковий

Являє собою потік відвідувачів, які потрапляють на сайт з пошукових систем (Google, Яндекс та ін.). Умовою отримання такого трафіку є якісне SEO-просування сайту.

Зі сторонніх ресурсів

У цьому випадку відвідувачі сайту потрапляють на нього шляхом переходу за посиланням з інших сайтів. Виходячи з мети створення сайту способами отримання такого трафіку можуть бути:

  • Куплені посилання. Кількість переходів з такого джерела мінімальна, оскільки цьому перешкоджають пошуковики.
  • Звичайні посилання. До них відносяться посилання у блогах, соціальних мережах, на форумах та інших сайтах, де вони розміщуються безпосередньо користувачами.
  • Партнерські програми. Трафік забезпечується шляхом створення партнерської програми для сайту, коли Ваші товари/послуги продають треті особи за винагороду.

Push-трафік (e-mail розсилки)

Ефективний спосіб повернення на сайт відвідувачів, які раніше побували на ньому. Здійснюється за рахунок розсилки, цікавої та корисної інформації на яку підписалися користувачі.

Прямий трафік (type-in ​​трафік)

У цьому випадку переходи на сайт здійснюються не за посиланням, а за допомогою введення адреси ресурсу до пошукового рядка браузера. Саме від обсягу цього виду трафіку залежить популярність Вашого сайту.

Власнику сайта, зацікавленому у його просуванні, варто вивчити кожен з перелічених видів трафіку, перш ніж використати те чи інше джерело.

Підпишіться, щоб дізнаватися про нові статті першими.
Ми не надсилаємо спам.
Кількість голосів: 0

Коментарі

Залишити відповідь