Створення, розробка та просування сайтів Centum-D Що таке парсер для нерухомості?

Що таке парсер для нерухомості?

Парсер для нерухомості – спеціалізоване програмне забезпечення, що дозволяють оперативно збирати інформацію про об’єкти, доступних для продажу/покупки, оренди. Такі дані – основа успішної, ефективної й раціональної діяльності агентства нерухомості. Актуальність інформації, оперативність отримання нових даних дозволяє здійснювати більше угод.

Що таке парсер для нерухомості: загальна інформація

Парсер – це програма, яка проводить збір і фільтрацію інформації за вказаними користувачем параметрам. Софт проводить аналіз декількох сайтів одночасно. Можливо навіть цілодобове функціонування парсеру – тоді інформація буде надходити регулярно, відразу після появи нового об’єкта. Програмне забезпечення проводить ретельний аналіз, строго враховуючи встановлені в налаштуваннях параметри. Може збиратися інформація, як від власників нерухомості, так і від інших агентств.

Після того, як збір даних буде проведений, фільтр проведе сортування інформації за вказаними параметрами. Наприклад, можуть бути відсіяні пропозиції від непорядних агентств. Кінцевий результат – повноцінна база нерухомості.

Парсер для нерухомості розробляється за замовленням агентів або агентств. Таку роботу слід довіряти досвідченим фахівцям, професіоналам, які знають всі особливості програмування, збору інформації та працюють з базами даних.

Як працює парсер для нерухомості: 3 етапу

Функціонування парсеру для нерухомості можна розділити на три послідовні етапи.

Етап 1. За потреби введіть відомості

У парсером проводиться настройка всіх необхідних параметрів. Вказується інформацію, яку необхідно враховувати при формуванні вибірки. Зокрема, мова йде про наступні параметри:

 • посилання на сайти, ресурси, за якими буде проводитися збір інформації;
 • установка налаштувань фільтра користувача;
 • можлива додаткова настройка софта.

Етап 2. Які дані доступні для збору

Найчастіше парсери розробляються індивідуально під запити й вимоги кожного агентства або індивідуального агента. Перед розробкою створюється детальне технічне завдання – в ньому проговорюються всі особливості майбутнього софта.

Програмне забезпечення збирає всю важливу інформацію про об’єкти, необхідну агенту:

 • адреса нерухомість;
 • тип будівлі, об’єкта – квартира, офіс і т.д.;
 • вартість;
 • загальна площа;
 • житлова площа;
 • опис нерухомості;
 • фотографії;
 • контактні дані;
 • адреса сторінки, на якій розміщена інформація про об’єкт;
 • й інші.

Можлива і добірка інших даних – в залежності від потреб.

Етап 3. Експорт та збереження даних

Парсер для нерухомості дозволяє зберігати дані в різноманітних форматах, а також відразу експортувати – наприклад, в Систему керування контентом.

Формати, в яких зберігаються дані, обумовлюються перед розробкою софта – найбільш поширені варіанти:

 • в Excel;
 • в базу даних MySQL;
 • CSV, txt;
 • в системи управління контентом WordPress, Joomla та інші.

Після того, як дані будуть зібрані, можна провести фільтрацію всієї інформації й відсіяти невідповідні оголошення.

Кому потрібен парсер для нерухомості

Пройшли ті часи, коли агенти нерухомості сиділи з олівцем, обклавшись газетами, і виписували свіжі оголошення. Сьогодні так вже ніхто не працює, адже такий метод збору інформації забирає багато часу. Не кажучи про нервові та емоційні витрати, постійну моральну напругу.

А, враховуючи сучасні реалії, застарілий спосіб загрожує ще і втратою можливості заробити. Хто володіє інформацією – той володіє світом. Цей вислів, як не можна краще підходить для агентів.

Тому так важливо оперативно отримувати свіжі дані. Наявність софта дозволяє отримувати нову інформацію, фільтрувати її буквально одним кліком мишки. Парсер позбавляє від необхідності переходити від сайту до сайту, вручну збирати та перевіряти інформацію.

Парсер для нерухомості

Як може бути реалізований парсер

Щоб максимально охопити й захопити ринок, агентству нерухомості слід використовувати якомога більше інструментів:

 • сайт;
 • парсер;
 • Система управління контентом.

В ідеалі потрібно використовувати якомога більше інструментів одночасно. Але є важливий момент – одночасно, але не окремо один від одного. Адже використання декількох сервісів окремо вимагає багато часу, ускладнює процес збору та аналізу, фільтрації інформації.

Тому один з варіантів – впровадження парсера в Систему управління контенту, тобто, в CRM сайту. Це забезпечить оперативну і просту роботу агентства нерухомості, оптимізацію всіх внутрішніх процесів.

Парсер для нерухомості: яким він повинен бути? 7 основних причин на користь софта

Існує ряд обґрунтованих причин, чому слід використовувати відповідне програмне забезпечення. Відзначимо 7 головних.

 1. Якісний збір інформації

Головне, щоб софт виконають якісний і повноцінний збір актуальної інформації про нові об’єкти нерухомості, що з’являються на профільному ринку. ПЗ здатне працювати з декількома сайтами (або десятками сайтів), надаючи своєму власникові цінну і корисну інформацію.

 1. Оперативність

Хороший парсер для нерухомості оперативно збирає всю інформацію, моментально «записуючи» її. До того ж, швидкість роботи у нього також досить висока, що дозволяє обробляти інформацію в найкоротші терміни.

 1. Можливість фільтрації

Програмне забезпечення передбачає збір великої кількості даних. Однак без наявності можливості фільтрувати їх, в отриманої інформації можна легко заплутатися. Зручність софта полягає ще і в тому, що він дозволяє фільтрувати дані за багатьма параметрами.

 1. Автоматизація всіх процесів

Більше не потрібно сидіти з газетами в руках або переглядати десятки сайтів, вручну виписуючи інформацію і збираючи дані. Широкі настройки автоматизують абсолютно всі процеси.

 1. Економія часу

Якщо раніше агентам доводилося витрачати багато часу, щоб зібрати інформацію про нерухомість або знайти нові об’єкти, виставлені на продаж, то тепер все це зробить парсер. До того ж, в стислі терміни.

 1. Відсутність дублів

Софт моментально виявляє дублі й не додає їх в базу даних. Тому не доведеться витрачати час на їх видалення і випадкову роботу з повторюваними об’єктами.

 1. Простота управління

Якісний, створений за всіма правилами та відповідними вимогами парсер нерухомості відрізняється простим інтерфейсом. У ньому легко розібратися, налаштувати потрібні параметри. Найчастіше, панель управління софта зрозуміла на інтуїтивному рівні. Розібратися з ПЗ зможе навіть новачок, ніколи раніше не користувався софтом.

Парсер для нерухомості: підбиваючи підсумок

Хороший парсер для нерухомості істотно полегшує життя агентів. Софт допомагає швидко отримувати потрібну інформацію, оперативно реагувати на нові пропозиції.

Щоб ПЗ було дійсно якісним і працювало без збоїв, його розробку потрібно замовляти тільки досвідченим і перевіреним фахівцям, здатним вирішити всі поставлені завдання.

Підпишіться, щоб дізнаватися про нові статті першими.
Ми не надсилаємо спам.
Кількість голосів: 0

Коментарі

Залишити відповідь