Створення, розробка та просування сайтів Centum-D Що являє собою корпоративний сайт?

Що являє собою корпоративний сайт?

Корпоративний сайт являє собою якісну презентацію про компанію в мережі в повному обсязі. За допомогою нього компаніями ефективно залучаються нові клієнти та партнери, розвивається бізнес поряд із перевагами, що розкриваються, докладно описується їхня діяльність, послуги та товари. Розроблення корпоративного сайту відбувається залежно від цілей, які формуються, відштовхуючись від кожного бажання й потреби компанії. Мета може мати на увазі охоплення нових ніш або вихід на загальносвітовий ринок.

Найголовнішою цінністю і відмінністю такого сайту є його можливість працювати із другорядними завданнями, які не поступаються за важливістю основним. Перелік функцій сприяють підтримання безперебійного зв’язку з усіма клієнтами або партнерами, дають змогу зберігати файли та інструменти, що допомагають вести робочий процес між співробітниками. Крім іншого, сайт компанії створюється для збільшення продажів і реклами діяльності компанії, що стає вкрай дієвим майданчиком для реклами.

Перелік головних завдань корпоративного сайту

1. Формування іміджу

Найголовніше завдання такого проєкту — побудувати імідж, а далі — бренд. Формуванню іміджу сприяє фірмовий стиль, образ співробітників, якість послуг, що надаються і зв’язок з аудиторією. Завдяки бренду, своєю чергою, вдається формувати перелік чітких асоціацій і позитивних емоцій, а також перевершувати конкурентів і домагатися визнання за межами країни (ну або регіону).

Якщо ви хочете стати впізнаваною компанією, опрацювати такі елементи:

  • Фірмовий стиль;
  • Трансляцію образу й кожної своєї мети;
  • Експертність.

Кожен елемент здатний доповнювати один одного, через що втрата хоча б одного коштуватиме часу й ресурсів на шляху досягнення цілей.

Робота корпоративного сайту

2. Залучення партнерів і клієнтів

Якщо ви бажаєте залучити зацікавлену в співпраці людину, приділіть увагу своїм комунікаціям із клієнтом.

Ця мета досягається за допомогою переліку елементів:

  • Контакти (адреси, час роботи, телефон, пошта, соціальні мережі);
  • Можливість онлайн-консультації;
  • Техпідтримка;
  • Зворотний зв’язок.

Варто зрозуміти, що найчастіше проєкт подібного роду не ставить у пріоритет збільшення продажів, а сприяє кращій комунікації між вами та аудиторією.

3. Презентація

Корпоративний сайт є місцем із необмеженим простором, на якому можна заявити про себе розповісти про діяльність компанії. Відвідувачі можуть приходити до вас для більш детального знайомства. Дозвольте їм це.

Користуйтеся своїм ресурсом повною мірою — діліться з аудиторією низкою останніх новин або інформуйте про майбутні івенти. Станьте ближче з аудиторією й познайомте її зі своєю компанією.

Чому саме корпоративний сайт, а не сайт-візитка?

Якщо ви плануєте серйозний розвиток свого бізнесу або компанії, ви однозначно замислювалися про створення свого сайту-візитки або корпоративного сайту. Почнемо з того, що за допомогою сайту-візитки не так уже і просто розширити свої кордони та досягти відчутного результату. Це обумовлюється однією важливою відмінністю обох варіантів — можливості. За допомогою корпоративного сайту можливо розповісти про кожний аспект своєї компанії. У сенсі взагалі про кожного. Надаєте велику кількість послуг? Будь ласка, — у вас є окрема сторінка для кожної, її докладний опис, блок із розцінками, унікальна форма зворотного зв’язку й замовлення.

Візитки в стилі великих корпорацій або навіщо вам корпоративний сайт | Підсумовуємо

Корпоративний сайт — найбільш варіативний і гнучкий інструмент, спочатку припускає поглиблену історію й розповідь про компанію. За допомогою такого ресурсу можливо реалізувати кожну вашу ідею й задум без жодних зусиль і в повноцінному обсязі. Розкажіть про себе своїй аудиторії та одночасно покажіть себе як серйозного гравця на полі, лякаючи конкурентів і залучаючи нових партнерів, клієнтів.

Підпишіться, щоб дізнаватися про нові статті першими.
Ми не надсилаємо спам.
Кількість голосів: 0

Коментарі

Залишити відповідь