Створення, розробка та просування сайтів Centum-D Скільки коштує розробка інтернет-магазину?

Скільки коштує розробка інтернет-магазину?

Просування бізнесу в мережі – це вигідне вкладення коштів, яке швидко примножить Ваші продажі і прибуток. Вартість створення сайту багато в чому визначається його різновидом (інтернет-магазин, інформаційний портал, сайт-візитка і т.д.), функціональним наповненням і іншими важливими аспектами.

Розробка онлайн-ресурсу є суто індивідуальним процесом, оскільки спрямована на задоволення поставлених завдань клієнта і запитів конкретної бізнес-ніші. Це одна з головних причин, чому ціни на створення сайтів різних типів відрізняються.

Що формує вартість сайту

Створення web-ресурсу – це багаторівневий процес, в якому задіяні не менше десятка фахівців різних напрямків. Основними факторами, що впливають на ціну підсумкового інтерактивного продукту, є:

 • кількість сторінок;
 • складність дизайнерських рішень;
 • функціональне наповнення.

Специфіка бізнесу і запити клієнтів, є основними при створенні інтернет-порталу. Наприклад, сайт-візитка нескладний в реалізації і при цьому досить інформативний. Інтернет-магазин являє собою повноцінну торговельну площадку, яка може мати розширений функціонал (в тому числі ексклюзивний). При цьому задіюється велика кількість фахівців. Таким чином, тип веб-сайту є ключовим фактором у ціноутворенні.

Сторінки сайту

Кожна сторінка порталу – це детально опрацьований і контекстуально заповнений елемент. Чим їх більше, тим вище вартість реалізації проекту. Дизайн може бути шаблонним або розробленим командою дизайнерів індивідуально. Це досить довгий і кропіткий етап розробки, тому він також формує ціну.

Під функціональністю розуміють можливості торгового майданчика. Наприклад, онлайн-обробка замовлення, підключення різних валют і способів доставки товару, кнопка зворотного зв’язку, багатомовність і т.д. Багато системи адміністрування вже мають базовий набір функцій, але їх часто недостатньо для задоволення поставлених завдань. Тому наші кваліфіковані IT-фахівці доповнюють ресурс необхідним функціоналом виходячи з побажань клієнта.

Що входить в суму розробки

Планування та затвердження ТЗ

Правильно складений план дій – це запорука гарної та безперебійної роботи майбутнього порталу. На початковому етапі ми детально опрацьовуємо технічне завдання: проводимо аналітику бізнес-ніші, уточнюємо цілі онлайн-ресурсу, розробляємо детальний ТЗ, і клієнт його стверджує.

Розробка дизайну

Розробка дизайну

На даному етапі формується візуальна складова бізнес-майданчика – його структура, стилістика, загальна концепція блоків на сторінках. Тут можливі два варіанти роботи – шаблонний дизайн і ексклюзивний. В ексклюзивному дизайні використовуються елементи корпоративного стилю компанії (логотип, символіка і ін.). Шаблони дозволяють значно заощадити на зовнішньому оформленні, вони досить різноманітні і відмінно підходять для фірм  і брендів, що щойно з’явилися.

Програмування

Технічна частина включає роботу над програмним кодом, створення програмних модулів, покликаних задовольнити будь-яку задумку клієнта. Звертаючись до професійної веб-студії, ви отримуєте найкращий результат за рахунок комплексного підходу до вирішення кожного завдання.

Адміністрування

Для того, щоб легко керувати вмістом інтернет-порталу, необхідна відповідна платформа (CMS) – система управління сайтом. Вона може бути безкоштовною, але з обмеженим набором функціоналу, або платною з відкритим кодом і можливістю авторського розширення модулів. Вартість розробки сайту може включати покупку готової системи адміністрування або написану з нуля.

Хостинг

Щоб ресурс було видно користувачам інтернету, його слід розмістити на сервері. Дана послуга може бути безкоштовною, але власник хостингу буде розміщувати на Вашому майданчику свою рекламу. Компанії, які дорожать своєю репутацією, обирають платний хостинг і самі визначають доречність реклами на порталі.

Контент

Якісний і інформативний контент необхідний не тільки для ефективного ранжування Вашого інтернет-магазину у пошукових системах, але й для того, щоб утримати увагу клієнта, спонукати його на покупку товару/послуги. Наприклад, жодна картка товару не обходиться без докладного опису. Написання контенту можна довірити фрілансерам, стороннім профільним організаціям, але краще за все це зробить професійна web-студія, яка має в штаті досвідчених авторів або співпрацює з перевіреними копірайтинговими агентствами.

Кому довірити розробку сайту

Створити сайт з нуля можна декількома способами:

Розробка сайту
 • самостійно;
 • за допомогою фрілансерів;
 • звернувшись до веб-студії.

Якщо Ви маєте достатній досвід і знання в програмуванні або цим займаються Ваші друзі, тоді можна спробувати розробити веб-ресурс власними силами. Варто враховувати, що кожен етап досить тривалий і на творчу складову новачкам часто не вистачає часу.

Співпраця з фрілансером може виявитися плідним в тому випадку, якщо це відповідальна людина. Враховуйте, що не всі працюють на совість. У мережі чимало шахраїв, тому домовляйтеся тільки з тими фахівцями, які мають позитивну репутацію та відгуки.

Найбільш простим і надійним способом швидко відкрити свій інтернет-магазин є звернення до професійної веб-студії Centum-D. Ви отримуєте гарантію результату та подальшу підтримку ресурсу. Переваги співпраці з нами:

 • команда кваліфікованих фахівців з великим досвідом;
 • високий професіоналізм і відповідальність;
 • великий вибір готових рішень;
 • індивідуальний підхід до кожного клієнта;
 • реалізація проекту в зазначені терміни;
 • креативність і відкритість;
 • прозорість на кожному етапі розробок.

Якщо Ви хочете дізнатися, скільки коштує створення сайту під ключ під Ваші бізнес-завдання, зв’яжіться з нами за вказаним номером телефону або залиште заявку онлайн.

Використання готових шаблонів

Інтернет-магазин може бути створений на базі існуючих движків, наприклад, WordPress, OpenCart, Magento. Кожен з них відрізняється функціоналом і підходить під різні бізнес-завдання. Переваги використання готових рішень:

 • швидкий запуск інтернет-порталу;
 • легкість в управлінні;
 • гарна адаптивність;
 • наявність базового функціоналу.

Для великих сайтів з високою добовою відвідуваністю ресурсів даних CMS може виявитися недостатньо, тому для великого бізнесу краще розробляти веб-сайти з нуля. У разі використання неякісних движків можуть з’явитися збої в роботі інтернет-магазину, проблеми з безпекою даних, зависання і т.д., тому варто купувати CMS тільки в спеціалізованих IT-студіях.

CMS

Як не помилитися з вибором

Щоб інтернет-портал був клієнтоорієнтованим, легко впізнаваним і приносив прибуток, ми комплексно підходимо до поставлених завдань, ґрунтуючись на науковому підході, власному досвіді та нових тенденції в світі IT-технологій.

Інтернет-магазин від Centum-D – це оптимальне рішення, якщо Ви:

 • маєте свій онлайн-ресурс, але хочете оновити його або замінити на новий;
 • плануєте запуск веб-сайту для просування офлайн-бізнесу;
 • надаєте послуги;
 • вперше плануєте створити веб-портал для ведення бізнесу.

Орієнтовна вартість створення інтернет-магазину в нашій веб-студії визначається після вивчення брифа. Щоб дізнатися подробиці, зв’яжіться з нами за вказаним на сайті номером телефону.

Підпишіться, щоб дізнаватися про нові статті першими.
Ми не надсилаємо спам.
Кількість голосів: 0

Коментарі

Залишити відповідь