Створення, розробка та просування сайтів Centum-D Скільки коштує розробка модуля для Magento?

Скільки коштує розробка модуля для Magento?

Кожен власник сайту, створеного на базі Мадженто, стикався з розширеннями цієї платформи. База готових модулів обчислюється тисячами, тому пошук єдиного необхідного розширення виявляється досить важким завданням. При цьому деякі розширення відсутні, тому їх доводиться розробляти з нуля. Всі ці фактори впливають на вартість модуля для Мадженто, про який піде мова в цій статті.

Як правило, користувачі шукають розширення для Мадженто в двох ситуаціях:

 1. Бажають придбати і встановити готовий модуль для CMS.
 2. Потрібно створити з нуля необхідне розширення.

Розглянемо детальніше кожну ситуацію та вартість розробки модулів при таких умовах.

Придбання та встановлення готового модуля для Magento

У першому випадку краще співпрацювати з тим же програмістом, який створював Ваш інтернет-магазин на Мадженто. При внесенні змін до ядра ​​платформи може змінитися процес установки нових розширень і версій.

Важливо переконатися у повній сумісності версій модуля, що встановлюється та платформу. Як правило, нові модулі підходять для установки на останніх версіях Мадженто, тому якщо Ваша версія старіша, її необхідно буде оновити. Більш ранні модулі добре працюють на старіших версіях CMS.

При наявності потрібного розширення на ринку, вартість його установки і запуску буде залежати від:

 • аналізу сайту і потреб його власника;
 • покупки модуля (від 0 $ до 500 $);
 • впровадження модуля в CMS;
 • тестування;
 • запуск на сайті.

Багатьма розширеннями Мадженто можна користуватися безкоштовно, оскільки вони знаходяться у вільному доступі – тоді вартість буде залежати виключно від часу роботи програміста.

Головний недолік безкоштовних модулів – обмежений функціонал. Тому для впровадження якоїсь незвичайної фішки на сайті, розширення необхідно буде писати з нуля. У деяких випадках модуль може встановити досвідчений користувач Мадженто, який не має навичок програмування на РНР. Але найчастіше все ж залишається потреба в ручному налаштуванні розширень, зокрема в написанні додаткового коду.

Запуск будь-якої програми або модуля слід проводити на тестовій копії сайту, тобто на іншому сервері. Це допоможе зберегти робочу версію від збоїв. При установці модулів не потрібно змінювати ядро ​​CMS.

Створення розширення для Мадженто з нуля

У другому випадку слід переконатися, що потрібний модуль відсутній на ринку. Перш ніж вкладати гроші в розробку нового розширення, необхідно ретельно прорахувати всі терміни та ймовірності окупності даної програми. Розробка модуля для Мадженто з нуля доцільна тільки у тому випадку, якщо в списку вбудованих можливостей платформи відсутня необхідна Вам функціональність або таке розширення в принципі.

Вартість розробки модуля для платформи Мадженто залежить від:

 1. аналізу сайту й потреб його власника;
 2. розробки розширення;
 3. впровадження програми в Мадженто;
 4. тестування;
 5. запуску на робочій версії інтернет-магазину.

Замовляючи розробку нового модуля для Мадженто, слід враховувати той факт, що його ціна практично повністю буде залежати від часу роботи програміста. Також слід пам’ятати, що якщо з Вас не взяли плату за аналіз сайту та складання технічного завдання, то ця сума буде обов’язково добавлена до загальної ціни розробки.

Готові модулі для Magento: огляд кращих розширень

Не завжди є можливість створити модуль з нуля або вкласти в його розробку фінанси. У такому випадку слід розглянути можливість покупки готового розширення. Їх досить багато – вони різні, дозволяють вирішувати різні завдання, характеризуються високою функціональністю.

Ми підготували для Вас огляд декількох доповнень. Можливо, вони допоможуть Вам у вирішенні тієї чи іншої проблеми, яка існує у Вашому інтернет-магазині.

Mageworx Magento 2 SEO Suite

Модуль розробленний для оптимізації інтернет-магазинів, що відповідає всім параметрам і вимогам пошукових систем. Являє собою чи не найбільш функціональний, простий у використанні інструмент, що дає гарний результат. Знайти щось краще навряд чи вийде. Хіба що, тільки створити з нуля нове розширення.

Проведемо короткий огляд модуля, розповівши про його незаперечні переваги:

 • дозволяє знайти дублюючий контент, що негативно впливає на просування сайту;
 • покращує показники індексації сторінок, оскільки включає в себе додаткові інструменти, необхідні для цього;
 • допомагає при адаптації canonical URL для окремих продуктів, сторінок, категорій і багаторівневої навігації на сайті.

До відома! Використання цього модуля дає можливість без обмежень застосовувати унікальні мета-теги та окремі налаштування SEO для кожної окремої сторінки.

Модуль привертає і такими «деталями», як HTML і XML sitemap. Що не може не радувати. Адже це є однією з невід’ємних частин успішного просування проекту у пошукових системах.

Використовуючи дане розширення, без труднощів вдається провести оптимізацію структури посилань сайту. Це також позитивно позначається на оцінці ресурсу пошуковими роботами.

Є й інші окремі елементи, що допомагають при оптимізації та просуванні проектів. Однак модуль – платний. За право його використання доведеться заплатити 149 доларів. Багато це чи прийнятно? Подумайте, скільки часу і праці заощадить розширення та приймайте рішення!

MageWorx Magento 2 Extensions

Щоб інтернет-магазин на Мадженто був зручним, забезпечував своїм власникам постійний високий прибуток, рекомендується встановлювати додаткові розширення.

Серед корисних модулів і цей. Без нього важко уявити функціональний, зручний магазин для продажу. Адже він забезпечує поліпшену навігацію по магазину завдяки впровадженню такої функції, як layered navigation. Дослівний переклад інструменту – багаторівнева навігація.

Після установки модуля користувачі сайту зможуть застосовувати різні види фільтрів і навіть поєднувати їх у будь-якій комбінації, активуючи різні показники одночасно.

За допомогою такої фільтрації значно прискорюється пошук необхідних товарів, продуктів. Завдяки цьому ймовірність здійснення покупки істотно збільшується.

Модуль платний. Він коштує 139 доларів. З огляду на те, яку користь він здатний принести сайту, ціна прийнятна.

aheadWorks Follow Up Email for Magento 2

Відмови від покупок, заповнені кошики, але так і не завершені угоди – знайома ситуація для всіх власників інтернет-магазинів. Як вирішити проблему? У цьому допоможе даний модуль. Він вирішує відразу декілька проблем.

Один із варіантів роботи розширення – налаштування розсилки електронних листів клієнтам, які додали товар до корзини, але так і не зробили оформлення угоди. Ви самі налаштовуєте варіанти розсилки – це може бути, як просте нагадування, так і лист продажу, або навіть невелика знижка.

Модуль має 5 можливих варіантів оповіщення користувачів. Можливе створення додаткових налаштувань для активізації розсилки електронних листів.

Вартість такого розширення для Мадженто – майже 500 доларів. Але якщо мова йде про великий магазин з високою відвідуваністю, то модуль швидко окупить себе та почне приносити реальний прибуток. Деякі власники бізнесу стверджують, що використання розширення окупилося вже через кілька днів. Вірити їм чи ні? Якщо магазин дійсно масштабний, є сенс придбати модуль.

Wyomind Simple Google Shopping for Magento 2

Цей плагін актуальний для тих, хто бажає масштабувати свій бізнес, розширити його, почавши співпрацю з відомим майданчиком Google Shopping.

Модуль – простий у використанні, не виникає проблем з установкою, активацією та налаштуванням. Товари інтернет-магазину буквально в один клік будуть відправлені на новий для Вас майданчик. Їх побачить набагато більше потенційних клієнтів. Що позитивно відіб’ється на рівні продажів і прибутковості бізнесу.

Крім того, плагін забезпечує повну відповідність даних щодо продукта вимогам Гугл. Ціна розширення – трохи більше 50 доларів. Не так вже й багато, якщо мова йде про потенційно більше охоплення цільової аудиторії.

Mirasvit Search AutoComplete and Suggest Pro for Magento 2

Модуль, що допомагає оптимізувати пошук на сайті. Зокрема, з’являються такі важливі функції, що підвищують рівень юзабіліті інтернет-магазину, як:

 • автозаповнення форми пошуку;
 • підказки для заповнення.

Розширення значно прискорює пошук. Клієнти будуть витрачати набагато менше часу на знаходження необхідних товарів. І це далеко не повний опис всього функціоналу. Познайомившись з ним ближче, Ви зрозумієте – це саме те, чого так не вистачало Вашому проекту.

Вартість розширення – трохи менше 150 доларів.

Fooman Email Attachments

Розсилка електронних листів – важливий момент. Вони дозволяють інформувати аудиторію:

 • про появу нових товарів;
 • про початок розпродажів;
 • про появу акційних товарів;
 • і т.д.

За допомогою цього сервісу на створення та розсилку пошти буде йти набагато менше часу. Модуль допомагає при роботі з вкладеннями до листа.

До відома! Модуль поширюється абсолютно безкоштовно. Чому не спробувати його в роботі?

Адміністратор стане набагато менше часу приділяти підготовці розсилці, зате зможе зайнятися іншими важливими і корисними справами.

AheadWorks Blog for Magento 2

У будь-якому інтернет-магазині повинен обов’язково бути блог. Він дозволяє залучити більше клієнтів, надає їм дійсно цінну та корисну інформацію про товари, особливості їх експлуатації.

Довгий час платформа Мадженто не мала інструментарію для створення блогів. Вирішити дану проблему допоможе це розширення. Воно зручне, функціональне. З ним не виникає проблем. Просте в роботі. Тому Ви швидко і легко зможете створити блог на своєму проекті.

Перевага модуля – він допомагає оптимізувати сам блог і його окремі статті. Завдяки цьому пошукові роботи краще індексують тексти, що привертає на сайт додаткову аудиторію. Передбачені в ньому додаткові SEO-інструменти.

Вартість розширення – 349 доларів. Можливо, дорогувато, але ефект від використання програми буде помітний.

Ibnab Magento2 Delete Orders

Ще один безкоштовний інструмент, який спрощує роботу з сайтом. Його завдання полягає в тому, щоб не скасовувати замовлення, а повністю видаляти його. Необхідно просто позначити зайві замовлення та видалити одним кліком.

Звісно, є й інші модулі, розширення, але ми перерахували одні з кращих плагінів. Вони допоможуть Вам у вирішенні ряду проблем. Зроблять інтернет-магазин більш зручним, ефективним.

Переваги Magento: чому Вам варто вибрати цю платформу для свого магазину

Про модулі поговорили. Тепер зробимо невеликий акцент на перевагах платформи Мадженто. Що зробить статтю більш повною та об’єктивною.

Движок був створений у 2008 році. Він спочатку розроблявся для створення інтернет-магазинів. Швидко завоював популярність. Свої сайти на платформі створили великі компанії, серед яких:

 • 20th Century Fox;
 • Olympus;
 • Ford.

Працюють на ньому десятки тисяч магазинів. Вибирають майданчик через його незаперечні переваги.

1. Вбудований інструментарій.

Усередині платформи передбачено безліч інструментів, що підвищують зручність роботи з платформою, як власникам, так і клієнтам магазину:

 • вибір мови;
 • вибір валюти;
 • розрахунок вартості покупки з урахуванням знижок;
 • продумана звітність і т.д.

2. Створення декількох магазинів

На одній платформі можна створювати відразу кілька торгових точок, які управляються з однієї адміністративної панелі. Дуже зручно для власників великих проектів.

3. Простота ціноутворення

У адміністратора не виникає проблем з ціноутворенням. Легко і швидко змінюються цінники, в тому числі це стосується тимчасових змін. Передбачено вказівку окремих цін для постійних клієнтів і т.д.

4. SEO оптимізація

Магазини швидко та легко оптимізуються. Їх добре індексують пошукові роботи. Не виникає проблем з оптимизації, як всього сайту в цілому, так і окремих його сторінок.

Скільки коштує розробка модуля для Magento: підводячи підсумки

Ми докладно описали можливості модулів для інтернет-магазинів створених на платформі Magento. Також Ви знаєте, які популярні та функціональні розширення є в продажу, що вже повністю готові до роботи.

Якщо ж Ви бажаєте отримати унікальний інструмент, що чітко відповідає особливостям Вашого магазину та цільовій аудиторії, звертайтеся до професійних розробників. Вони допоможуть Вам у вирішенні цієї проблеми.

Розробка нового модуля з нуля може бути дешевше, ніж покупка вже існуючого. Крім того, готові розширення далеко не завжди повністю відповідають вимогам власника бізнесу та особливостям магазину.

Підпишіться, щоб дізнаватися про нові статті першими.
Ми не надсилаємо спам.
Кількість голосів: 0

Коментарі

Залишити відповідь