Створення, розробка та просування сайтів Centum-D Створення дизайну для сайту

Створення дизайну для сайту

Дизайн будь-якого веб-проекту має істотний вплив на формування враження про бренд, компанії, конверсію. Сучасні сайти повинні бути зручні також для перегляду на мобільних пристроях. На професійних веб-студіях дизайн для сайту розробляється з урахуванням інноваційних технологій і трендових фішок, які допомагають сформувати цільову аудиторію і здійснювати успішні продажі. Графіку можна використовувати в маркетингових цілях. Це вже давно доведено на практиці.

Дизайн повинен бути:

  • сучасним;
  • унікальним;
  • адаптивним;
  • тематичним;
  • необтягуючим завантаження веб-сторінок.

Тільки такий інтернет ресурс зможе залучати цільову аудиторію, бути популярним серед користувачів і приносити регулярний дохід. При розробці дизайну важливо розуміти, які саме інструменти знаходяться в тренді, недавно увійшли в моду та які вже вважаються застарілими. У професійного дизайнера кожен проект є унікальним у своєму роді. Це позитивно впливає на репутацію бренду, (компанії).

Унікальність дозволить потенційним споживачам легко запам’ятати бренд, зробить його впізнаваним. Під унікальністю мається на увазі створення власного корпоративного стилю. Сюди відносяться розробка логотипу, підбір окремих графічних елементів, квітів, фонів, стилів тексту, розробка структури блокових елементів, використання фішок, які не зустрічаються на інших ресурсах і багато іншого. Таким чином якісний дизайн для сайту повинен бути унікальним.

У наш час більшість інтернет користувачів для серфінгу по сайтах й оформлення замовлень користуються мобільними гаджетами. Адаптивний до перегляду сайт на мобільних пристроях з різним розширенням екрану є обов’язковою умовою на шляху до досягнення успіху. Ресурс повинен коректно відображатися, щоб користувач легко міг ознайомитися з меню і представленим контентом. Одним з важливих переваг мобільної версії сайту є наявність спеціальної кнопки одним кліком по якій можна встановити телефонний зв’язок між споживачем і продавцем товарів або послуг. Якщо сайт буде виглядати некоректно на планшеті або смартфоні Ви ризикуйте отримати великий відсоток відмов і втратити багато потенційних клієнтів. Для перевірки, як виглядає веб-проект при різних розширеннях екрану можна використовувати хорошу утиліту з простим і інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом. Вона називається – Chrome Dev Tools.

Кожен вид бізнесу має певний напрям. Відповідно до тематики бізнесу потрібно оформляти зовнішній вигляд інтернет ресурсу. Наприклад для магазину дитячих іграшок було б резонним використовувати більш яскравий дизайн, художній стиль. Онлайн супермаркет електроніки може мати більш стриманий дизайн для сайту. Яскравим прикладом виступає всім відомий інтернет магазин «Розетка». Таких прикладів насправді багато.

Час завантаження веб-сторінок безпосередньо впливає на конверсію. Якщо сайт завантажується більше двох секунд, це вже є вагомою причиною для того, щоб піднімати тривогу і починати розбиратися в питанні більш глобально. Його користувачі не люблять чекати довго. Більшість чекає в середньому дві-три секунди, а потім переходить на інший ресурс по посиланню в пошуковій видачі. Робить сторінки важкими саме графічний контент. Щоб пришвидшити роботу доведеться його оптимізувати. Професіонали враховують всі вищенаведені моменти в процесі розробки макета дизайну для кожного окремого інтернет проекту.

Як впливає вибір хостингу на якість дизайну?

Більшість елементів сучасного дизайну працюють за допомогою скриптів. Якщо, наприклад, сайт розміщений на безкоштовному хостингу можливість обробки сервером програмних скриптів може бути обмеженою. Таким чином використовувати багато привабливих, сучасних фішок буде неможливо. А, як відомо, сучасний дизайн для сайту – це набір якісної графіки в поєднанні з різними ефектами, які реалізуються програмним шляхом.

Від якості роботи сервера також буде залежати швидкість завантаження інтернет ресурсу. Краще віддавати перевагу платному хостингу і вибирати компанію, яка має хороші відгуки, пропонує багато корисних технічних рішень.

Шаблоновий дизайн для сайту на популярних CMS

Якщо для розробки сайту використовується одна з популярних систем управління контентом це дає можливість використовувати вже готові дизайнерські шаблони на основі яких можна при певних знаннях та уміннях створити унікальний стиль дизайну. На сьогоднішній день для WordPress, Joomla, OpenCart, PrestaShop, Magento та інших CMS розробляється величезна кількість візуального оформлення самого різного тематичного спрямування.

Природно професійні розробники на основі застосування сучасних технологій створюють макет з нуля, який представлятиме у всесвітній мережі тільки Ваш інтернет ресурс. Тому якщо бажаєте побудувати ефективний онлайн-бізнес краще звертатися в веб-студію до просунутим в даному напрямку й талановитим спеціалістам,які створять дизайн для сайту на професійному рівні.

Створення макета

Макет являє собою зовнішній вигляд веб-сторінки з усіма розміщеними на ній елементами. На макеті присутні такі елементи, як хедер, футер, меню, (верхнє, бічне) і інші, що будуть присутні на всіх сторінках сайту. Макет головної сторінки буде відрізнятися від макета сторінок з категоріями і підкатегоріями. Але все ж загальні елементи будуть. На макеті відображаються всі деталі майбутнього сайту. Макет допоможе визначитися, де, як і що розташувати в процесі верстки. Спочатку варто по максимуму вдосконалити сам макет, а вже потім приступати до створення і верстці сторінок шаблону дизайну.

Зазвичай макети створюються на папері або в цифровому вигляді за допомогою сучасних графічних редакторів. Потім створюються заготовки у вигляді окремих графічних елементів. Тільки після цього до справи приступає верстальник, який створює повноцінний шаблон дизайну всіх веб-сторінок сайту. Сучасний дизайн неможливий без використання програмних скриптів. Цим питанням займаються веб-програмісти. У підсумку виходить повністю унікальне оформлення в сучасному, корпоративному стилі.

Дизайн для сайту

Дизайн для сайту – модні фішки

Нижче наведені технології допомагають зробити будь-який проект інтерактивним, зовні привабливим, покращують взаємодію з користувачем, дають можливість сформувати позитивне враження про бренд, компанії.

Storytelling

Це словосполучення прийшло до нас з Заходу. Воно позначає оформлення контенту у вигляді історії з барвистими графічними елементами, яка закінчується закликом до дії, (зателефонувати, подивитися каталог, підписатися, оформити замовлення). Сторітеллінг не тільки прикрашає сам сайт, але і дозволяє за кілька секунд донести потенційному клієнту важливу інформацію, стимулює до взаємодії.

Наприклад у вигляді стильно оформленого сторітеллінгу можна розповісти невелику історію, як будь-який товар допоміг Вам вирішити ту чи іншу проблему. Тим самим Ви залучаєте увагу, уявляєте свою комерційну пропозицію і стимулюєте споживачів до здійснення потрібних Вам дій. Сторітеллінг є відмінним маркетинговим інструментом і модною фішкою сучасного веб-дизайну.

Для сторітеллінгу використовують анімаційні ролики, відео контент, блочну графіку, що розміщена по всій площині. Даний прийом відмінно працює на посадкових сторінках. Може розміщуватися на головній. Дизайн для сайту у вигляді сторітеллінгу часто можна побачити на промо-проектах.

Більше вільного простору

Якщо на великому чисто-білому просторі розмістити блок контенту з найважливішою інформацією, з’являється можливість швидко вловити і сконцентрувати увагу користувача на потрібному контенті. До того ж на білому тлі цілком оригінально виглядають будь-які кольорові відтінки.

Мінімалістичні фотозображення

На більшості ресурсів представлені барвисті зображення з безліччю різних графічних елементів. Якщо їх замінити на високоякісні студійні фото на яких чітко розташований всього один оригінальний, вдало підібраний елемент, що одним своїм зовнішнім виглядом може висловити основну концепцію компанії, це буде виглядати дуже стильно.

Нестандартне розміщення блокових елементів

В даному випадку мається на увазі структурування інформації у вигляді «ламаної сітки», коли блоки з контентом розміщені не по стандарту, один під іншим, а більш не упорядковано, (в хаотичному порядку). Подібне нестандартне рішення виглядає привабливіше. Але для його використання варто добре продумати структуру інтернет проекту.

Відео на повний екран

Дизайн для сайту практично будь-якого тематичного спрямування матиме неповторний зовнішній вигляд якщо використовувати повноекранний відеоролик в якому за допомогою всього декількох вдалих кадрів можна уявити бренд або компанію. Фонове відео зробить дизайн незвичайним, більш просунутим, збільшує залученість користувачів.

Для перегляду подібних роликів немає потреби скролити сторінку. Відео доступне для перегляду в повноекранному форматі, його демонстрація починається відразу після того, як користувач потрапляє на сайт. Це відносно не нова фішка, яка до того ж може гальмувати завантаження веб-сторінки. Завдяки новим можливостям в плані оптимізації роликів та розвитку інформаційних технологій дана фішка отримала «друге дихання» та як і раніше знаходиться в тренді.

Підводячи підсумок

Для додання дизайну ексклюзивності та особливого стилю використовують й інші сучасні фішки серед яких:

  • сінемаграфи – статичні графічні зображення з частковою анімацією;
  • об’ємна 3Д графіка;
  • напівпрозорі кнопки на фонових малюнках;
  • унікальні шрифти;
  • ефект паралакса.

Створити унікальний, якісний, сучасний дизайн для сайту може тільки згуртований колектив справжніх професіоналів у своїй сфері діяльності. Такі фахівці працюють на веб-студії «CENTRUM-D», де завжди є можливість замовити професійну розробку інтернет проекта будь-якого виду та складності, а також його просування у всесвітній мережі за допомогою пошукової оптимізації та ефективних маркетингових інструментів. Крокуйте в такт з інноваційними інтернет технологіями разом з нами.

Підпишіться, щоб дізнаватися про нові статті першими.
Ми не надсилаємо спам.
Кількість голосів: 0

Коментарі

Залишити відповідь