Створення, розробка та просування сайтів Centum-D Створення логотипа для сайту

Створення логотипа для сайту

Логотип — далеко не просто картинка з текстом. Хороші логотипи здатні розповісти історію компанії, показувати її цінності, переносити вас у її світ і викликати потрібні образи. Розроблення логотипу — непростий процес, адже є безліч нюансів, які необхідно врахувати й  у підсумку показати в лого саму ідентичність компанії. Логотип — одна з ключових складників айдентики бренду, що привертає увагу аудиторії й запам’ятовується їй. Вдалі логотипи з першого погляду дають зрозуміти в якій сфері оперує бізнес і в чому його особливості.

Хороший логотип підвищує імідж підприємства

Логотип — невіднятний інструмент для підвищення рівня впізнаваності бізнесу аудиторією. Він є таким собі товарним знаком, що формує сприйняття продукту або послуги конкретно вашої компанії. Якісно пророблений логотип гарантує збільшення рівня довіри аудиторії — сумлінна й хороша компанія дбає про свою репутацію й не боїться створювати асоціації, адже вона впевнена в якості свого продукту або послуги.

Існує безліч видів логотипів — ваше бажання, політика підприємства і вкладені меседжі будуть направляти в створенні іменного вашого логотипу. Він може бути якимось абстрактним висловом вашого підприємства, що впливає на вибір користувача і вселяє довіру, а може давати клієнтам зрозуміти, що у вас найдешевша продукція. Використовуєте екологічно чисту продукцію й матеріали? Це теж можна показати в логотипі. На те він і символ, щоби впливати на підсвідомість під час вибору.

Найпоширеніші логотипи — графічні. Вони візуально зображують низку ключових моментів вашої компанії. Такі логотипи найяскравіші й показові.

Логотип — необхідність?

Логотип необхідний кожному підприємству — він буде залучати нову аудиторію й утримувати колишню. Тому пророблений логотип — один із базових елементів успіху вашого бізнесу. Логотип створює позитивні відгуки в клієнтів, завдяки чому люди звертають на нього увагу і, відповідно, запам’ятовують компанію. Якщо клієнт бачить ваш логотип десятий раз, то він неминуче відчуває довіру до вашої компанії.

Ви коли-небудь бачили сильно успішну компанію без логотипа? Вони широко відомі світу, але саме їхній логотип дає змогу їм бути впізнаваними:

 • cocacola;
 • mcdonald’s;
 • lego;
 • ikea;
 • google;
 • chupa chups;
 • playstation;
 • і безліч інших.

Якщо ви прагнете зайняти вершину, то без хорошого й чітко опрацьованого логотипа вам не обійтися.

sozdanie logotipa sajta

Як з’явився логотип?

Ще в античні часи логотип становив собою не тільки предмет культу, а й певну емблему — знак, що говорить про приналежність до роду. Їх розміщували на військових обладунках, перснях, чашах, особистому одязі полководців, царів і великих воїнів.

Західна Європа середніх століть почала диктувати тенденції прообразу нинішнього логотипа — родові емблеми й герби. Особисті печатки й емблеми тих часів також були знаковими — кожен легко впізнавав те чи інше зображення, адже вони свідчили про високий статус і великі можливості його носія.

Цікавий факт! На першому логотипі за прослуховуванням грамофона була зображена собака Ніппер. Один із братів Барро якось звернув увагу на собаку, яка з задоволення проводила час за прослуховуванням фонографа — незвичайна ситуація надихнула його на створення картини з вельми промовистою назвою — «Собака, яка слухає фонограф». Його брат відніс малюнок до компанії, яка виробляла дискові грамофони. Власники підприємства побачили в малюнку щось особливе і вирішили брендувати малюнок, після чого почали випуск своєї продукції, розміщуючи малюнок на товар. Вони лише замінили барабанний грамофон на дисковий. Сам малюнок пізніше позначається як торгова марка HMV Music Stores, RCA, Victor and HMV Records.

Процес створення логотипа

Як і будь-який інший елемент бізнесу, логотип створюється фахівцями з чітким планом. Сам план включає:

 • аналіз аудиторії та бізнесу загалом
 • заповнення брифу і складання тз
 • створення одного або кількох ескізів логотипу
 • вибір і затвердження єдиного логотипа
 • відмалювання й ітерації
 • перевірку на відповідність тз та затвердження готової роботи.

Розроблення логотипу передбачає участь досвідчених фахівців — дизайнерів і маркетологів. Кожен етап має дотримуватися свого строгого порядку, що й гарантує успішність логотипу.

Створення логотипу для сайту | Підсумовуючи

Логотип — невіднятний елемент будь-якої компанії, особливо, якщо ви плануєте розвиток бізнесу в інтернеті. Він здатний вплинути на стиль сайту загалом й поставити його напрям. Відсутність логотипу може позначитися на рівні довіри користувачів, імідж компанії, серйозності самого бізнесу.

Підпишіться, щоб дізнаватися про нові статті першими.
Ми не надсилаємо спам.
Кількість голосів: 0

Коментарі

Залишити відповідь