Створення, розробка та просування сайтів Centum-D Створення сайту компанії

Створення сайту компанії

Розвиток бізнесу — природний процес для збереження й поліпшення показників компанії. На будь-якому етапі розвитку бізнесу не завадить створення сайту компанії для ефективної реклами й реалізації інших бізнес цілей.

Якщо підприємство вже зайняло свою нішу на ринку, сайт компанії може збільшити прибуток, а якщо тільки збирається, то познайомить аудиторію з вами та приверне перших покупців. На корпоративному сайті ви можете публікувати важливу та актуальну інформацію про бізнес, його послуги, товари й пропозиції для своєї аудиторії, партнерів, співробітників.

Сайт підприємства є своєрідною філією бізнесу в інтернеті. Його наявність і якість буде впливати на імідж компанії. Якісний вебсайт компанії містить основну інформацію про ваше підприємство. Він виконаний у фірмовому стилі й кожен його елемент працює на вашу компанію, виконуючи поставлені перед ним цілі.

Створення сайту підприємства | Нюанси, кілька особливостей

Нерідко сайт-візитка й сайт компанії можуть плутати, або називати корпоративним сайтом звичайний вебмагазин. Корпоративні вебресурси в здебільшого масштабніші та, на відміну від візиток, надають повноцінну інформацію про те, чим займається підприємство. На такому сайті більше сторінок, більша комплексна структура.

У процесі створення сайту для компанії максимальна увага приділяється його:

 • аудиторії
 • юзабіліті
 • дизайну
 • контенту
 • і низці інших чинників.
Переваги створення сайту підприємства

Що дає створення сайту організації?

Процес створення вебресурсу можна розділити між різними виконавцями, але ефективніше замовити сайт компанії під ключ — комплексний підхід і відповідальність за проєкт загалом, а не його розбивка між фахівцями різного рівня, забезпечує більш ефективний і якісний результат. Загалом такий ресурс допоможе:

 • Організувати ділове спілкування в колі вашого підприємства.
 • Розміщувати інформацію про продукцію або послуги.
 • Отримувати інформацію про потенційних клієнтів і їхню поведінку на сайті.
 • Інформувати ЦА про те, чим ви займаєтеся, про новини вашої компанії.
 • Створювати внутрішні розділи для користування в рамках підприємства.
 • Автоматизувати безліч бізнес-процесів, скоротити час і кошти на їхню реалізацію в офлайн.

Скільки коштує створення вебсайту компанії?

Вебсайт компанії є індивідуальним і унікальним проєктом, який завжди розробляється відповідно до побажань і потреб замовника, особливостей бізнесу, його аудиторії, характеру діяльності підприємства.

Точної вартості в такому випадку бути не може, проте в процесі формування враховуються всі перераховані вище чинники.

Хоча точну вартість повноцінного проєкту назвати складно, вебстудія Centum-D може вас зорієнтувати: «Базовий» варіант з основними функціональними можливостями стартує з 9 940 грн. Найбільш ефективний і унікальний вебсайт — з 36 920 грн.

Якщо ви все ще сумніваєтеся в необхідності вашого вебресурсу або технічної можливості реалізувати специфічні функції, зверніться до наших фахівців за консультацією — вони допоможуть як визначитися з основним функціоналом, так і допоможуть розвинути вашу ідею, сформують точний план робіт і позначать усі необхідні для цього ресурси.

Підпишіться, щоб дізнаватися про нові статті першими.
Ми не надсилаємо спам.
Кількість голосів: 0

Коментарі

Залишити відповідь