Створення, розробка та просування сайтів Centum-D Створення сайту WordPress

Створення сайту WordPress

WordPress — найпопулярніша система управління контентом (CMS) у світі. За даними Hosting Tribunal майже 40 % всіх сайтів у світі створені саме на WordPress, а якщо вважати сайти саме з CMS, то частка WordPress поміж них — 64 %. Чому так? Усе досить просто. CMS безплатна для користувачів і дає змогу керувати сайтом самостійно — без допомоги фахівців.

Плюси й мінуси WP

Кілька переваг відрізняють цю CMS від інших:

 • Можливість безплатного використання. Будь то особисті цілі, або комерційні, — усе це можливо за допомогою відкритої і зрозумілої угоди
 • Безліч можливостей. Магазини, блоги, послуги, інформаційні сховища, галереї, — сайтами цих напрямків можна керувати за допомогою WordPress
 • Гнучкі настройки інтерфейсу. Безліч шаблонів, доступних кожному — є як платні, так і безплатні
 • Можливість самостійного управління. Адміністрування не вимагає особливих навичок програмування — усі роботи й маніпуляції інтуїтивно зрозумілі й освоїти їх не складає великих труднощів
 • Питання п’яти хвилин. Якщо мова не йде про «великогабаритний» ресурс, то створити й наповнити базовим першим контентом ресурс можна буквально за 5 хвилин

А що з недоліками?

 • Тільки для початківців. Хоча є масштабні та всесвітньо відомі проєкти на WordPress, у здебільшого вони підходять тільки тим, хто лише починає свій шлях у мережі. Кожен серйозний проєкт на WP повністю самописний, що плавно підштовхує нас до такої проблеми.
 • Складність створення унікального ресурсу. Якщо вам необхідний унікальний ресурс, який виділяється, вам не обійтися без серйозних витрат — знадобиться досить багато часу для кастомізації майданчика, особливо, якщо ваш бізнес — серйозний гравець ринку.
 • Складнощі оптимізації. Через низку особливостей самої платформи просувати свій сайт стоїть виключно за допомогою досвідченого фахівця — не самостійно.
 • Плагіни та модулі. Для розкриття повного потенціалу бізнесу необхідна низка додаткових плагінів і модулів.
 • Низька швидкість. WordPress, на відміну від інших, вужчих платформ, може відрізнятися низькою швидкістю завантаження ресурсу і вимагає грамотної оптимізації.

Як просувати сайт на WP?

Процес просування сайту на цій CMS може супроводжуватися низкою складнощів, які потребують вирішення.

 • Із самого початку WP не надає можливостей і функціонала для просування в пошукових системах — постійно створюються дублі, генерується сміття, яке потрібно підчищати. Проблеми усуваються за допомогою різних модулів.
 • Кожен модуль і плагін відрізняється своєю якістю, особливостями функціонування, і створюється різними фахівцями для роботи з різними версіями движка. І навіть дуже хороші фахівці стикаються з глюками сайтів, відмовами конкретних плагінів, уповільнення завантаження — їм потрібно більше часу, щоби розібратися, особливо якщо модулів і плагінів багато.
 • Завантаження вебсайту є одним з основних чинників якості як для відвідувачів, так і в плані ранжирування пошуковими системами. Говорячи простими словами, аудиторія хоче працювати зі швидким сайтом, а пошуковики просувають такі сайти у видачі.
Wordpress

Вартість створення сайту на WordPress

Якщо вас зацікавило створення сайту на WordPress, ціна завжди буде варіюватися, залежно від безлічі чинників. Індивідуальне формування ціни дає змогу підібрати для замовника максимально комфортні та відповідні рішення в плані як функціоналу, так і зовнішнього оформлення, наповнення.

Звичайно, процес формування ціни має супроводжуватися повним аналізом бізнесу, для якого створюється сайт — конкуренти, аудиторія, діяльність бізнесу, інші елементи. Фахівці зможуть створити максимально ефективний ресурс, що виконує кожну задачу.

Створення сайту на WordPress | Підбиваємо підсумки

Чи варто створювати сайт на WP? Відповісти просто — вибирати варто зважаючи на особливості свого бізнесу і завжди тільки після консультації з фахівцями. Скажемо лише одне — якщо ви плануєте продавати що-небудь, рекомендуємо звернути увагу й на інші движки (OpenCart, PrestaShop, Magento). Якщо ви займаєтеся індивідуальним блогом, надаєте цікаву чи важливу інформацію, можете сміливо замислитися над створенням сайту на WP. Попри мінуси, WordPress все ще залишається лідером поміж CMS і з належним підходом дає змогу займатися в тому числі й ефективними продажами.

Підпишіться, щоб дізнаватися про нові статті першими.
Ми не надсилаємо спам.
Кількість голосів: 0

Коментарі

Залишити відповідь