Створення, розробка та просування сайтів Centum-D Типова структура корпоративного сайту

Типова структура корпоративного сайту

Для будь-якого корпоративного сайту характерна багаторівнева структура. При цьому сайти різних компаній будуть відрізнятися один від одного за своєю структурою, що обумовлено притаманними організаціям особливостями та переслідуваними керівництвом цілями. Але при розгляді корпоративних сайтів можна виявити і загальні риси, характерні для більшості масштабних проектів.

10 базових елементів корпоративного сайту

До десятки типових елементів корпоративного сайту входять:

  • Головна (гостьова) сторінка. По суті, вона виступає візитною карткою компанії, про яку їй необхідно повідомити максимум інформації. Авторський дизайн головної сторінки повинен бути виконаний відповідно до корпоративної культури організації та мати привабливий зовнішній вигляд, щоб у користувачів створювалося сприятливе перше враження про компанію.
  • Панель навігації. Всі навігаційні елементи меню повинні бути максимально простими та доступними для сприйняття, щоб забезпечувати зручність пересування користувача на сайті у пошуках необхідної інформації.
  • Розділ про компанію. Тут розміщується інформація про історію розвитку та діяльність компанії, співробітників, вакансії, філіях і т.д.
  • Новини. У цьому блоці регулярно публікуються актуальні тематичні новини про життя компанії, новинки в асортименті продукції і т.д., які свідчать про розвиток бізнесу.
  • Форма реєстрації та авторизації. Завданням цього розділу є персоналізація відвідувачів сайту. Зареєстровані користувачі в обмін на свої контактні дані отримують додаткові можливості (наприклад, завантажити прайс-лист і т.д.).
Структура корпоративного сайта
  • Каталог продукції. Складається з вкладених сторінок, кожна з яких зазвичай містить фотогалерею, докладний опис і технічні характеристики запропонованої продукції.
  • Розділ послуг. Для цього розділу, як правило, характерна складна ієрархічна структура.
  • Прайс-лист. Бажано надати потенційним клієнтам інформацію про Ваші ціни, в разі відсутності яких вони просто підуть шукати їх до конкурентів.
  • Контакти. Цей блок призначений для підтримки зворотного зв’язку з потенційними або реальними клієнтами чи партнерами.
  • Питання-відповідь. В цьому розділі відвідувачі можуть задавати свої запитання та отримувати оперативні відповіді від імені представників компанії.

Всім, хто зацікавлений у створенні стабільно працюючого корпоративного сайту з продуманою структурою, радимо серйозно підійти до вибору компанії-розробника. Фахівці веб-студії «CENTUM-D» спочатку індивідуально обговорять з Вами структуру та функціональність майбутнього корпоративного сайту, і тільки потім приступлять до безпосереднього створення багатостранічніка із урахуванням всіх Ваших цілей і завдань.

Підпишіться, щоб дізнаватися про нові статті першими.
Ми не надсилаємо спам.
Кількість голосів: 0

Коментарі

Залишити відповідь